• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Chytnul jsem nedávno super akci, 33.5$, to je o cca 13$ míň, než stojí standardně a něco málo přes polovinu toho, co stojí tady - cca 1200kč. Za 12 dní od objednávky mi dnes přišla. Je to konkrétně tahle, třeba bude zas někdy v akci

    https://www.aliexpress.com/...TF-Micro-SD-Card/32828261722.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4dzVFdkH



    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    MUXX: cely clanek
    PressReader.com - Connecting People Through News
    https://www.pressreader.com/czech-republic/mf-dnes/20180604/281552291545348
    MUXX
    MUXX --- ---
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: update: podle trackingu se stále kutálí (sealed, forwarded) cyklus pokračoval 15, 16, 17, 19, 20 a dokonce i včera 21.5
    akorát je mi záhadou, jak je možný, že jsem ho dneska vyzvedl na naší poště :)
    MATT
    MATT --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATT:
    Od FLOVME mám už i držák mobilu do auta. Oni jsou první které považuji, že o tom co dělají trochu přemýšlí...

    Jen to nebude řešit připojení sluchátek, které nechci měnit za bezdrátové... :)

    Díky...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    ja se nebavil o tomto provedeni. ale obecne si dokazu predstavit, kdyz je placka co nabiji nalezato, tak ze by mohl nekdo udelat prevratnou placku ve stojanku co bude nabijet nastojato :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: bezdratovy nabijeni ti nepojede v hlinikovym stojanku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOKKTOR: No onecne resim ze kazdy kdo chce pouzivat stojan treba na pracovnim stole a neni jen tupy uzivatel, tak neco takoveho proste chce :)!

    Druha vec je zabudovane bezdratove nabijeni ve vertikalnim stojanu... pripadne ve stojanu do auta...
    To jsem ale uplne nehledal (pokud je) a nenatrefil.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KOC256: nejsu designer tady te veci ;-) dotaz smeruj na autora navrhu, keremu to cinan ukradl
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOKKTOR: Ale pak by ten kabel sel zadem. Coz samozrejme na tech 10cm nesejde. Ale proc to nemit tak, ze to dam predem a kabel pujde vepredu?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KOC256: zezadu to mas cele vykrojene
    KOC256
    KOC256 --- ---
    THEODORT: Mam v ruce mobil. Pripojim sluchatka a ted ho tam chci dat. Jak? Aniz bych predem nekde neco provlekal...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    KOC256: no ono to tam s tim kabelem jde dat i tak...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CODE: No pokud to nekdo realne pouzival, tak bez toho je to vzdy polovicate :)
    CODE
    CODE --- ---
    KOC256: significant upgrade ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOC256: 404 Not Found sice může být taky řešení, ale plz reuploadni to :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam