• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    Ahoj, vidíte v tom nějaký zádrhel?

    Aukey Quick Charge 3.0 3-Port Wall Charger
    Alza 900,- / Aliexpress 19 USD i s poštovným a tváří se jako originál.

    Případně nemáte tip na (alespoň) 3-portovou nabíječku ve stejném provedení se dvěma porty QC3.0 ?

    MUXX
    MUXX --- ---
    TOM: Ok dik. Za ty prachy to zkusim znovu teda.
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: ja mel doma prvni za 9 dnu, ale ostatni snad jeste ani neopustili Cinu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak první věc z alíku z 11.11. mi dneska dorazila... Celkem rychlost...
    TOM
    TOM --- ---
    MATT: jsou teď fakt úplně jinde, vesměs všechny tyhle mini kolem 10cm
    někdy se trochu liší trimování, u některých stačí udělat 360° otočku (levý throttle do strany), jindy těmi extra tlačítky na ovladači, většinou ale není vůbec potřeba
    jinak rozhodně doporučuju koupit i tohle
    https://www.aliexpress.com/...ect-Lipo-Battery-and-Charger-X5-For-Eachine-E010-E011/32849469130.html
    jsou trochu delší, takže se musí na dronu vystřihnout "zadní stěna" boxu pro baterku, ale vydrží déle, a dá se s tím pak lítat nonstop (cyklus '2min letu / 15 min nabíjení' dost omrzí)
    MATT
    MATT --- ---
    TOM: tak jestli to ma nejakou stabilizaci, tak je to fajn. ten muj nemel nic.
    TOM
    TOM --- ---
    MATT: kolika lety? vývoj šel dopředu, autostabilizace a obratnost už jsou někde jinde.
    MUXX: plnohodnotné indoor lítání, ideální na zimu. AFAIK je náhradní sada vrtulek součástí balení. Je fakt, že úplně nerozbitné nejsou, ale stačí se naučit při jakémkoli problému dát plyn dolů ;) Zkušenosti určitě mají vliv na životnost, tohle je ale ideální poměr cena/výkon pro úplné začátečníky.
    MUXX
    MUXX --- ---
    TOM: co znamena serioznejsi? Ja mel podobnej a nez jsem se naucil trochu litat tak jsem stihl ulamat vsechny vrtule. Doted nevim jestli jsem marnej pilot nebo ten vrtulnicek stal za prd.
    MATT
    MATT --- ---
    TOM: vazne? ja pred par lety dostal takovej za cca litr a nikdy jsem mu neprisel na chut..
    TOM
    TOM --- ---
    MATT: na serioznější lítání doporučuju tohle
    Eachine E010 Mini 2.4G 4CH 6 Axis Headless Mode RC Drone Quadcopter RTF Sale - Banggood.com
    https://www.banggood.com/...de-RC-Quadcopter-RTF-p-1066972.html?ID=4794742482531930&cur_warehouse=CN
    MATT
    MATT --- ---
    JAPAN: tvl, ja jsem nak mimo, jsem mel pocit, ze je o mesic min... :( ;)
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    teď už bych se nespoléhal že to do vánoc dorazí :)
    MATT
    MATT --- ---
    tak nejaky vychytany p*coviny na vanoce? ;)

    ja ted potkal flying fidget spinner ;))

    BoniToys Tiny Toy Drone Flying Fidget Spinner Introduction
    https://www.youtube.com/watch?v=oMTUeKV3yPo
    HANZO
    HANZO --- ---
    RATTKIN: no, vzhledem k tomu, že třeba s fitbitem nefungují, tak to není tak jisté ;-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HANZO: mělo by fungovat všechno
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HANZO: čoveče nevím. pároval jsem je s HTC, Samsungem a Xiaomi A1 bez problémů. Samsung potřeboval párkrát restart kvůli Bluetooth.
    HANZO
    HANZO --- ---
    SAKALICEK: a fungují notifikace z huawei/honor?
    MRTS
    MRTS --- ---
    GOR: Mám asi dva roky starou "1M Android/PC 7mm Endoscope Waterproof Borescope Micro USB Snake Video Camera".
    Ale současný telefon si s ní nechce povídat.

    HD určitě není, možná tak 480p.

    Tady je ukázka:
    Včely endoskopem
    https://www.youtube.com/watch?v=BWnUtRGYPP4

    (Video z úlu, kde jediným zdrojem světla je přisvícení na kameře. A je to stabilizováno nějakým klikátkem na YT, jinak se obraz hrozně mrdlá.)
    MUXX
    MUXX --- ---
    TOOMIX: Bal bych se hlavne te baterky. Uz to ze pisou "Standby time: 5-7 days" bude realne tak 3.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam