• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    máte někdo zkušenost s čínskýma alkoholtestrama? stojí to do deseti babek, tak přemýšlím, že bych do auta jeden koupil.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    XYNDLL_2Q3F: sice nevim jestpi bych veril clanku z ali ale ja pouzivam lg hg2 a sony vtc5.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    XYNDLL_2Q3F: S kterou máte zkušenosti...
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Zdravím, nějaký doporučení co za značku baterek (18650 - 3.7v) aby měla nějakou ochranu proti přepětí, explozi ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: balík nakonec dorazil bez problému



    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEEJAYY: to koukas na muj balicek ne? :)



    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    tohle už je také nějaké divné ne?

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Prodejce odepsal, ale nějak mu moc nevěřím, uvidím za pár dní, jestli se to někam hne

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nějaký nápad, co s tím? Vypadá to, jakoby to neprošlo ven z Číny





    MVEK
    MVEK --- ---
    TOOMIX: Tak já si taky myslím, že pokud se nechci honit za každou korunou, a zároveň nespěchám, tak je nejlepší si hlídat to které zboží, a až bude za rozumnou cenu od někoho, tak objednat.
    Takže je asi dobře, že jsem nějak minul ten čínský nový rok.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MVEK: slevy byly standardně - zdražili zboží o 20% a dali na to 20% slevu, takže šulnul
    MVEK
    MVEK --- ---
    Minul jsem letos novoroční slevy na Ali, nebo nebyly?
    Jako na nic nespěchám, spíš jsem čekal na nějaký impulz těch několik věcí dohledat a objednat, které jsem před Vánoci takticky odložil.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MATT: nenáviděné windows 10 to mají v sobě, ale přestal jsem to používat, mám to v monitoru a to taky používám málokdy. Vlastně jen když koukám na bílou stránku s textem.
    MATT
    MATT --- ---
    QWWERTY: f.lux znam, me zajimalo, jestli je to prave neco vic, nez jen filtr, resp. jakou cast spektra to opravdu filtruje.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    MATT: muzes zkusit simulovat na strane PC - https://justgetflux.com/
    osobne napr. nenavidim teplou bilou a kdyz mam vsechno do zluta
    MATT
    MATT --- ---
    nezkousel jste nekdo takovy ty Computer anti blue glasses?
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    Ja mam ctyri ruzny zasilky dorucovany ceskou postou, nejstarsi uz mesic od vystupu ze 120. Na poste nic nevi. Z ciny to bylo v cr za dva tydny vse.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    REDSNAKE: smirgl kupuji tady jako nahrazku na nejake brouseni nastroju :-) z ciny zkousim nejakou levnou sadu diamantovych brousku. mno sam jsem zvedav, jak pouzitelne to bude :-) ale kdybych tam nasel nejaky 4000+ smirgl, zkusil bych
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    OMNISLASH: chapu spravne ze beres smirgl z ciny? jaky jsou zkusenosti s kvalitou?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam