• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOVE_DALI: taky mam kz zs5 a za ty penize max spokojenost, akorat si pak oproti peckam, co se napr dodavaj s telefonama, musi clovek zvyknout na ten nezahuhlanej zvuk :) a pokud by si potreboval BT, tak jde koupit za 200 az 300 adapter, kterym nahradis kabel
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    LEXXA: dík, mrknu :)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SN0008102070570: Jasně, mě se spíš jednalo o build kvalitu.
    Jinak jasně je to sázka do loterie.
    Stejně tak jako že se hromada uživatelů nevrátí zpět s hodnocením, že se mi to kikslo po nějaký době.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SN0008102070570: Díky za vyčerpávající odpověď - nicméně hledal jsem spíš nějaké osobní doporučení, než návod, jak vybíráš věci ty..
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SN0008102070570: tak $15 cca
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Nějakej tip na klasický pecky s handsfree? Všechny, co jsem měl buď hrály špatně a nebo jsme vyžvejkal kabel.
    Díky
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    pro mě nová, dost divná situace: objednal jsem z UK přes ebay, posláno royal mail, tracking to má, tracking hlásí, že to už je týden doručeno (což by odpovídalo standartní dodací době), na poště to neleží, sousedi to nemají, tracking české pošty to nevidí. kde to je? nejak se mě nezdá, že by se to seklo na celnici, když to jde z UK. v minulých dvou týdnech mi odtud bez problému přišlo několik zásilek.
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    Skvělý, díky za vaše tipy, některý vyberem.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    PABLLO: Za mě Anker SoundBuds Slim+
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SN0008102070570: musel jsem si z dodaných nástavců vybrat ten, který mi seděl nejvc, ale od toho mi je k tomu přiložili. Teď sedí a nevypadávají. Mám i Meizu EP51, ty mají to uchycení zase jinak, a taky mi sedí a nevypadávají

    https://www.aliexpress.com/...3-1&algo_pvid=04fe4120-1628-4c58-8c1c-c109abd56ca3&transAbTest=ae803_4
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    SN0008102070570: Na nějaké superkvalitě zvuku zas tolik nezáleží, je to pro manželku, ta si na kvalitě rozhodně nepotrpí, dle jejich slov stačí když to bude hrát (Wohnouti, Sto zvířat...). Jinak telefon Redmi 4X, Android 7.1.2, kodek netuším, pro přehrávaní mp3 souborů.

    KOC256: Jo na tento typ sluchátek jsem narazil. Snad budou dobře držet i při běhu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PABLLO: Nevypadavavost je dle kazdeho. AirPody pry sedi 95% a zrovna kamos je ma jak posledni okurku v petilitrovce...
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    Poradíte prosím bezdrátová sluchátka na běhaní? Tak do 20 USD, hlavně aby nevypadávaly z uší.
    CODE
    CODE --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAPAN: nasel jsem pak jeste tyhle, tak je asi zkusim objednat

    US $14.25 | RUKZ L1 Stereo Ear Hook Sport Earphones for Smart Phone with Microphone Headset HiFi Running Headphones Volume Control Earpiece
    https://s.click.aliexpress.com/e/bfS6jOQN
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    TOOMIX: něco takového jsem potřeboval, objednal sem si přesně tyhle a později trochu jiné, ale také od značky "Shini" a bacha - oboje sluchátka měli prohozený levý a pravý kanál :D
    V čechách se dají sehnat sluchátka téhle konstrukce od Panasonicu za zhruba 300 korun a ačkoliv mají kanály správně, zvukový projev je horší než u těhle mrdek za dolar a půl :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Neměl byste prosím někdo tip na sluchátka? Potřeboval bych tohohle typu (velké sluchátko s uchycením za ucho), ale nějaký mrdky za dolar fakt nechci. Když by byly bluetooth, tak tim líp. Cenově bych to viděl do cca 25$. Díky

    US $1.65 | Shini Q940 Headphones 3.5mm Headset EarHook Earphone For Mp3 Player Computer Mobile Telephone Earphone Wholesale
    https://s.click.aliexpress.com/e/c2vrpVpX

    MVEK
    MVEK --- ---
    Tak to já zatím čekám na věci z 6. a 14.3.

    Nicméně jsem jediným komu v březnu Ali stránky zlobí? Před dvěma týdny mi z objednávek asi u 4 dodavatelů snad všechny po zaplacení končily nějakou chybovou stránkou, i když vše kromě jedné prošlo a je údajně na cestě. A dneska jsem v košíku tedy objevil tu jednu, tak jsem to dal zaplatit a odeslat znovu, a opět chyba, ale v objednávkách to tentokrát už je.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    HANZO: Já už jsem viděl nekteré produkty s shippingem z Čech, takže sklad tu asi nějaký mají
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam