• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    HANZO
    HANZO --- ---
    PABLLO: nevím, jestli už je otevřený, ale Ali si má stavet/postavil resp. Pronajmout nějaký sklady za Prahou
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    Ale taky jsem přepkvapenej, jak to v poslední době rychle chodí. Rekord za 8 dní od objednávky ve schránce.
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    JOPS: Bezva, tak ať slouží :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    PABLLO: dneska mi prisla. Ta sama :) a objednaval jsem nekdy minuly tyden. A bez cla :)
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    JOPS: Objednával jsem od Xiaomi dashcam 70 mai a prošla bez cla.
    JOPS
    JOPS --- ---
    jsem si od XIAOMI objednal kameru do auta, tak jsem zvedavej, zda clo probehne ci nikoliv :)
    MATT
    MATT --- ---
    HANZO
    HANZO --- ---
    DRIZDIK: a něco v cenové relaci Ali? ;-)
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    HANZO: Já mám z Ali RM111. Vše funguje jak má a je parádně malej .. Aktuálně bych možná zkusil RM409
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MATT: já jsem si hrával s tímhle senzorem. Hodnotu to vracelo relativně OK, ale mělo to velkou spotřebu (jakože třeba 50mA) a po startu trvalo minimálně 5 minut, než se to dostalo na provozní teplotu. V tý krabičce bude něco podobnýho

    US $1.20 | 1Pcs New MQ-7 MQ7 Carbon Monoxide CO Gas Sensor Detection Module for arduino ree Shipping
    https://s.click.aliexpress.com/e/bLy1PSad
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nemáte někdo tip na zkoušečku?
    MATT
    MATT --- ---
    my se tedka v praci bavili o měření CO2, to jste někdo neřešil? běžně ty přístroje stojej kolem 4kkč, já teď našel krabičku za $15 ;)

    https://www.aliexpress.com/...HCHO-TVOC-Air-Quality-Analysis-Tester-Detector-Sensor/32973218276.html
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    UF0UN: Feedback u nejprodávanějšího Alcotestru..
    "Seems to work. I drank a bottle of vodka, showed 1.9, in 20 minutes zero"
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    máte někdo zkušenost s čínskýma alkoholtestrama? stojí to do deseti babek, tak přemýšlím, že bych do auta jeden koupil.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    XYNDLL_2Q3F: sice nevim jestpi bych veril clanku z ali ale ja pouzivam lg hg2 a sony vtc5.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    XYNDLL_2Q3F: S kterou máte zkušenosti...
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Zdravím, nějaký doporučení co za značku baterek (18650 - 3.7v) aby měla nějakou ochranu proti přepětí, explozi ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: balík nakonec dorazil bez problému



    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEEJAYY: to koukas na muj balicek ne? :)



    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    tohle už je také nějaké divné ne?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam