• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    E42
    E42 --- ---
    OMNISLASH: Máš nějaký konkrétní doporučení? Jednou jsem tam nějaký žiletky koupil a byly jen k zlosti.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    zrovna mi prisly karbidove ziletky z ali. uz po 14 dnech. dost mile prekvapeni
    HANZO
    HANZO --- ---
    XYNDLL_2Q3F: https://www.zennioptical.com/
    jsou super, za babku i se sklem
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    SAKALICEK: Dík. Dobrej nápad. To mně ani nenapadlo.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Na tohle je dobrej amazon / eBay. Prodávaj originály ale za třetinu ceny co v ČR.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Nemáte někdo nějaký tip na dioptrické brýle. Z číny? Skla si udělám v čechách. dík.
    MVEK
    MVEK --- ---
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    TOOMIX: ta kvalita clanku si o minus rika.. delat clanek z toho ze gigabitova sitovka do usb 2.0 neni gigabitova..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KOC256: už sem to vystopoval. v cz to převzala DHL, kteří na mě mají staré číslo, takže to bez aviza někde uložili
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOKKTOR: Chtej po poste videt potvrzeni. Reklamuj...
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    SN0008102070570: To je pravda. gearbest, banggood by v záhlaví měly být. Možná je to tím že před 13 lety byl dobrej snad jen Dealextreme a pár jiných.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOVE_DALI: taky mam kz zs5 a za ty penize max spokojenost, akorat si pak oproti peckam, co se napr dodavaj s telefonama, musi clovek zvyknout na ten nezahuhlanej zvuk :) a pokud by si potreboval BT, tak jde koupit za 200 az 300 adapter, kterym nahradis kabel
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    LEXXA: Já taky, buďto sejmul o křeslo v buse nebo prostě jenom rozžvejkal kabel.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LOVE_DALI: u tech kz si muzes dokupovat draty do zblbnuti. nez jsem presel na BT tak jsem taky svorne par sracu sundal takhle.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    LEXXA: dík, mrknu :)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SN0008102070570: Jasně, mě se spíš jednalo o build kvalitu.
    Jinak jasně je to sázka do loterie.
    Stejně tak jako že se hromada uživatelů nevrátí zpět s hodnocením, že se mi to kikslo po nějaký době.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SN0008102070570: Díky za vyčerpávající odpověď - nicméně hledal jsem spíš nějaké osobní doporučení, než návod, jak vybíráš věci ty..
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SN0008102070570: tak $15 cca
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam