• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    THEON: jeste jsem vzpomnel, vsechny tyhle levny boardy, pokud maji BT tak pouzivaji zpravidla nejztratovejsi kodek pro prenos a funguji cca do 10m bez prekazek
    THEON
    THEON --- ---
    THEODORT: Bomba, tak jsem poridil 2x100W TDA7498, krabicku i zdroj asi zvladnu :) Diky!
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Doporučí někdo nějaký bezdrátový pecky aka fake Airpods ?
    Může / nemusí být z Ali ....
    Chci to jen na motorku do ucha navigace, takže aby bylo dobře slyšet a pár hodin to vydrželo...

    Díky
    MUXX
    MUXX --- ---
    THEON: mam ho asi rok k bednam od stary veze co mam pod pracovnim stolem a jsem spokojenej. Mel jsem i bez krabicky, ale chtel jsem to velky kolecko na ovladani zvuku a jednoduchy rozdelavani kvuli prenaseni na zahradu/akce.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    THEODORT: TDA7498, pardon me
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    THEON: asi jako jine zesiky s cipy TPA3116, platis za hezkou krabicku a adapter v baleni.
    osobne mam TDA4116 s 2x100W.. klasickej Dckovej zesik, audiofil by asi predstiral ze krvaci z usi, ale na letni vyhravani nekde na louce nez se rozbali bedny fajn.
    THEON
    THEON --- ---
    Má někdo zkušenosti se zesilovačema jako např. tyhle? https://aliexpress.com/item/32829367169.html

    Válí se mi doma bedny a nechce se mi kvůli nim kupovat celý velký zesík za 2k+ :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HANZO: vypadá to tak, už od začátku roku
    HANZO
    HANZO --- ---
    Zdá se mi to, nebo to Aukey zabalil?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    MENGE_TENGE: Ja jsem zkousel pred lety neco poresit pro znameho pres Alibabu. Bylo to zklamani. Po nekolika koleckach komunikace jsem se dostal na cenu za drevo-plastovy granulat takovou, ze kdybych zajel do nejblizsiho OBI, nakoupil tam terasova prkenka z toho drevo-plastoveho materialu a doma to namlel v drticce vetvi jsem na lepsi cene. Jasne, nejsem profi obchodnik, ale tak poptavka byla docela velka. Takhle to bylo i s jinymi vecmi, dutinkovy polykarbonat, HD-PP desky, cokoliv.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MENGE_TENGE: to vypada jako kontakty na vyhradni zadtoupeni.
    MENGE_TENGE
    MENGE_TENGE --- ---
    Ahojte, prosím ako napr. alibaba(prípadne anglický jazyk) "chápe" pozíciu Agent?
    Pred oslovením výrobcu, som si myslel, že to bude niekto kto je od nich v europe a pomože mi s "logistikou", pripadne teda niekto, kto bude niečo ako ich "obchodný zástupca". (a bude mať obrovské zásoby)

    Dostal som slovenský kontakt, ktorý je priama konkurencia nás, po dotieravom vypytovaní, som dostal aj na českého "agenta", ktorého tiež poznáme a zásoby ma docela minimálne (ale je to velka firma), nehovoriac o cenách ktoré nám aj tak dá už pre lokálny trh.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    QWWERTY: parchanti! Mam celkem popelniky, tak moc na ramech nemuzu vyskakovat. Ale tohle! Ale tohle mne dostalo. Mor a neštovice na ne, plantazniky!!!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    LOVE_DALI: Mám tyhle asi rok a jsem s nimi naprosto spokojen. Zvuk velmi slušný, výdrž baterie cca 4 hodiny, jako handsfree fungují, ale je fakt, že vzhledem k tomu, že se strkají do ucha, mně osobně by to primárně jako handsfree nevyhovovalo, protže máš takový pocit, že se dobře neslyšíš mluvit (jako zalehlé uši).
    https://www.aliexpress.com/...stereo-auriculares-fone-de-ouvido&spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dS2NDZB
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    RAINBOF: jj. Tak jak píše Qwwerty.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    RAINBOF: Luxottica ( http://www.luxottica.com/ ), vyrabi naprostou vetsinu branded brejli a vlastni tak vetsinu trhu, majoritu kamenych pobocek (takze konkurence, ktera nehraje podle jejich pravidel se neprodava, popr. je koupi a asimilujou), vcetne takovych veci jako eye-correction associace, ktera ti doporuci bryle hadej od koho
    CEO je od pohledu a vystupovani slizkej italskej zmrd, takze se jim celkem dari (viz graf v linkovanym clanku)
    v podstate tahle firma presunula bryle z kategorie "zdravotnicka pomucka" do "modni doplnek / eye wear" a lidi maji iluzi volby (seznam branded/retail znacek na wiki), takze jsou ochotny platit $400 za bryle s vyrobni cenou $30
    docela me prekvapilo, ze spolupracovali i na Google Glass, ale jasne - kdo jiny, nez majoritni firma v oboru

    text pro ty co neradi video
    Do You Ever Wonder Why Glasses Are So Expensive? - The Rocky Safari
    https://www.therockysafari.com/2015/10/17/do-you-ever-wonder-why-glasses-are-so-expensive/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    XYNDLL_2Q3F: omlouvam se, co rikaj ? par dni si to neposlechnu...
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Trochu OT ...

    Sticker shock: Why are glasses so expensive?
    https://www.youtube.com/watch?v=voUiWOGv8ec
    GOR
    GOR --- ---
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    GOR: Nebyl by Link na Eshop? Dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam