• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDSNAKE:
    Dříve to byla pocta no :). Dneska opisují ceny benzínu a prodávají losy :(

    V Turecku je pořád pošťák vážené zaměstnání. Ani obálku neprodají, protože jsou POŠTA a ne prodejna obálek :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    QUIP: nemyslím si, že někdo dělá pošťáka protože ho to baví...
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: Interne, mimo zaznam, uz jsem nekolikrat dostal info, ze nestihaji rozvazet balicky (to dela jina posta, nez nase mistni), takze to rovnou odvezou na tu mistni, at si to lidi vyzvednou. Pripadne druhy problem je, ze se tu dost blbe parkuje. I kdyz postovni auto si s tim hlavu nelame a stoji bud na chodniku, nebo na prechodu, co obvykle vidim.
    Me by takova prace taky nebavila ... a proto ji nedelam. Nekoho jineho by zase nebavila ta prace, kterou delam ja.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    Postaka jsem nikdy nedelal ale asi by me taky sralo, kdybych mel 500 dopisu a 450 lidi by nebylo doma, protoze jsou v praci. Ale pokud to maji za absolutni povinnost, tak je to neomlouva...

    A co kdyby sis na AliExpres zasilky, poridil vetsi schranku? Pak by asi nemeli duvod to nedorucovat...
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: No je pravda, ze jsem zatim ke zvonku neprilepil zadny pamlsek, nebo uplatek... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    QUIP: to bych spis veril, ze to je brigadnice u Ali, a prisla s tim batohem pesky z Ciny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP: A funguje ti zvonek? Mas tam napsano “zvonte jsem doma”? :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    SAKALICEK: Bud v klidu, tohle byla jen nejake nahodna erupce na slunci Ceske posty v Praze. Hned odpoledne se to vratilo zase do normalu, kdyz mi prislo vyjadreni k me stiznosti na nedoruceni balicku. Byl jsem doma, nikdo nezazvonil a druhy den listecek 'nezastizen'. Tak jsem sepsal tradicni stiznost a posta mi pise:
    Dle vyjádření příslušného balíkového doručovatele byl pokus o doručení proveden, avšak adresát nebyl
    zastižen. Toto tvrzení potvrzuje i výpis z GPS příslušného vozidla, dle kterého byl doručovatel přítomen na adrese
    v 14:21 – 14:34 hodin.

    Co tu delal tak dlouho? Zkousel na me snad 13 minut zvonit?

    Dale jsem si do nich rejpnul, proc to tam lezelo asi tyden bez pohybu:
    Pro Vaši informaci uvádíme, že odesílatel zvolil druh zásilky bez garantované doby dodání. Tyto zásilky tedy nemají
    v přepravě přednost a jsou dodávány zpravidla během 2 - 5 pracovních dnů po dni podání. Tato lhůta je však pouze
    orientační a v případě nepravidelnosti může být i delší.


    Nejak nevim, co je to ten pripad nepravidelnosti ... menstruace?

    A jelikoz balicek prisel totalne rozmrdanej, ze krabice ve tvaru krychle byla temer koule, tak jsem je prudil i za tohle. Jestli jim prijde normalni, ze je balicek jak kdyby po nem prebehlo stado slonu.
    I na to ma Ceska posta pripraveny padny argument:
    Dále pro Vaši informaci uvádíme, že zásilky bez služby ,,křehce“ jsou tříděny na třídících strojích společně s těžkými
    zásilkami a zásilkami větších rozměrů. Z tohoto důvodu může dojít k poškození obalu zásilky.


    Proste vsechno je zase v normalu
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    QUIP: V jaký galaxii žiješ? :D
    QUIP
    QUIP --- ---
    Posta se prekonava. Zasilka mi z Ali prisla za 2 tydny a jeste mi ji dorucila mlada brigadnice s usmevem a batuzkem na zadech plnym balicku. Ne jako obvykle, ze se tady rozvoz ani nezastavi a balicek rovnou ulozi na poste s oznamenim "nezastizen".
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    E42: To se mi teď stalo taky. Z emailu od Zásilkovny jsem pochopil, že začali s Ali nějak víc spolupracovat.
    E42
    E42 --- ---
    Mchm zatím největší doručovací kuriozita pro mě byla, když mi teď přišlo avizo od Zásilkovny, že mi budou balíček z Ali doručovat na svoje výdejní místo nejbližší doručovací adrese. Metoda doručování byla: "AliExpress Standard Shipping". Tak asi je to teď "standard" .)
    E42
    E42 --- ---
    JOPS: Stanou se i horší věci .)

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DREEK: jako u starsi mazdy 6? jestli jo tak to jde.
    DREEK
    DREEK --- ---
    Mám Ford Mondeo MK4 a tam to jaksi nejde dát do klimatizace. :( Nemám tam mřížky, ale poklopy.
    GREW
    GREW --- ---
    TOOMIX: Ten mi zrovna vcera prisel :D trochu sem se bal, aby se vlez a drzel, ale je super.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kdyz uz se tu doporucuje, tak z mnoha vyzkousenych mi do klimatizace nejlepe funguje tento. A je prave ovladatelny pohodlne jednou rukou.

    https://s.click.aliexpress.com/e/bbKg6azE

    A obecne FLOVEME ma slusne levne vyrobky...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GREW: do klimatizace doporučuju tenhle. Mám ho asi 4 roky a telefon se ani nehne. Jen má tuhý pružiny, telefon se do něj hůř dává jednou rukou, ale dá se to

    US $1.53 44%OFF | USAMS Car Phone Holder for iPhoneX 8 7 6 Adjustable Air Vent Mount Car Holder 360 Degree Rotation Support Mobile Car Phone Stand
    https://s.click.aliexpress.com/e/1ZvEjpQ
    GREW
    GREW --- ---
    DREEK: Doporucil bych drzak do klimatizace, krasne ho to v tehle vedrech chladi a mobil tak netrpi na prehrejvani.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JOPS: jo je. A poslední dobou to hodně sypou přes Belgii
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JOPS: Jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam