• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Objednávky udělané kolem Vánoc mám už doma, teď pomalu chodí ty z 11.11.



    GILHAD
    GILHAD --- ---
    8BB76E1: Ja tam mam skoro 400 a stalo se mi to uz nekolikrat
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    GILHAD: já to teď viděl poprvé, tak mě to celkem překvapilo. ^_^ (zatím 66 objednávek)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    8BB76E1: pokazde, kdyz vyprsel cas na doruceni a nedosla. Takze jsem otevrel Dispute, naklikal tam, ze zbozi nikdy nedorazilo a dostal penize zpatky.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    TOOMIX: ano, to jde..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    8BB76E1: no tak to nejspíš vypršel čas. Jestli máš ještě možnost, otevři dispute
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    TOOMIX: no je to možné.. 58 dnů..

    tracking Ali píše doručeno, ale na global.cainiao.com je "inbound failure in sorting center"
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    8BB76E1: nevypršel u ní čas potřebný pro potvrzení? Co hlásí tracking?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    stalo se vám někdy, že na Ali se automaticky objednávka potvrdila jako doručená? mám v trackingu 29. října "shipment dispatched", pak 30. října "problem at country of origin warehouse" a pak 25. prosince "successfully delivered" a zásilku nemám, a nic jsem nepotvrzoval..
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    REDSNAKE: Posta 120 tu ma auditko, jsem na appce tak nemuzu rovnou linkovat ale poptal bych se tam
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Stále nic. Koukám že velký špatný na poště klasicky

    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    DRIZDIK: ale tak ono si to tam pár ní poleží a pak to dojde .. mě to tam nejdéle leželo asi týden
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DRIZDIK: Aha, ja byl namlsanej ze to uz je za rohem...
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    DRIZDIK: Ale mimo celní zónu, takže tam bývá Turecko třeba
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    REDSNAKE: Kdyby to byl českej, tak to neleží na celnici .. ale evropskej možná.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Se jim ten můj balíček na celnici tak zalíbil, že s tím už nehli šest dní nebo co to je zas za zradu? A vůbec, dva dny od objednání to leží na celnici? Že bych trefil nějakej evropskej nebo dokonce českej sklad?

    MATT
    MATT --- ---
    HONCKA: ali uz mi to refundnul. prodejce napsal jen "you open dispute", tak nevim, jestli mi to radil nebo vycital ;))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MATT: stalo, napsal jsem jim a obratem poslali nový tracking a balíček normálně přišel
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MATT: dispute + bad rep celkem pomaha
    MATT
    MATT --- ---
    BUNDA: mě nedávno přišel špatnej display do mobilu, tak jsem disputoval, ale prodejce chtěl, abych udělal další objednávku (jen za 1 dolar) a zrušil dispute. moc se mi to nezdálo, ale časem jsem se nechal ukecat k tý objednávce za dolar. display mi poslali, ale mezitim se do dispute vlozil aliexpress a vrátil mi peníze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam