• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZOIDBERG: jo je to znát že uz trochu zase pracují.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Aleluja, Ježíš je velký, čelovka po dvou měsících přiletěla do České republiky. Stejný den přiletěla i titanová lžíce objednaná minulý týden… takže už jim to asi funguje.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MATT: to je nějaký zombie apokalypsa kit?
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    MATT: bych se bal ze dostanu jednu z tech recyklovanejch :)
    MATT
    MATT --- ---
    brace yourself corona is comming;))



    E42
    E42 --- ---
    QUIP: Je fakt, že používám výhradně virtuální Revolutku, v mém případě MasterCard. Fyzickou Revolutku jsem myslím nikdy nezkoušel.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Koukam, ze se mi tu nezobrazila odpoved, co jsem posilal vcera vecer.
    Me to nakonec proslo az kdyz jsem si v Revolutu vytvoril virtualni kartu a tou to slo zaplatit. Fyzickou nikoliv. Vice info ve vedlejsim klubu
    [ QUIP @ Banky, bankovnictví, bankovní operace ]

    Dost zvlastni je, ze vRevolut aplikaci se mi pri platbe objevil dialog pro potvrzeni te platby, tu jsem potvrdil, takze to napsalo, ze platba byla potvrzena (v Revolut apce), ale na webu AliExpressu se objevilo Payment Failed a na supportu Revolutu mi pak tvrdili, ze v systemu zadne transakce s AliExpressem nevidi. Takze tezko rict, kdo a kde v tom ma bordel a proc zrovna moje dve fyzicke karty nefungujou a virtualni ano.
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    QUIP: taky platim revolutem naposledy minulej tejden.
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    QUIP: taky platim revolutkou bez problemu. Naposledy nekdy v pulce unora.
    E42
    E42 --- ---
    QUIP: neustále
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: To uz jsem zkusil asi 5x a porad to nejde. Zacinam mit pocit, ze je to problem AliExpress vs Revolut.

    Takze - platite nekdo Revolutkou na AliExpressu?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: jo stalo, stačilo pak vlézt do objednávek, otevřít Unpaid a zaplatit
    QUIP
    QUIP --- ---
    Stalo se vam nekdy na AliExpressu pri platbe toto?

    Payment Failed
    We couldn't process this payment for security reasons.
    Suggestion
    Step 1. Click the "Submit appeal" button. Step 2. Look for the appeal result in email - we will send it to you within 3 working days. Step 3. If your appeal is approved, you can pay for your order again in Account > Orders > Unpaid. Note: You won't be charged for this unpaid order so no need to cancel it.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOC256: jo, jeden balik s 10 vecma - prisel jinej balik s uplne jinou veci, jinou cenou, sedi jen popis a tracking number. Ale dispute tlacitko je u kazde jednotlive veci zvlast, coz mi prijde jako voser nesmyslnej, muzu select all, ale neni tam dispute all.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    EVILMIND:
    A je to jeden balík?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem asi blbej, jak ted na Ali muzu otevrit dispute na celej balik? mi to nabizi jen po kusech, coz se mi u baliku s 10 vecma moc nechce...
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    ZOIDBERG: Já na Ali vidím nepřihlášený v pohodě
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    OMNISLASH: Taky jsem to dneska zjistil, když jsem chtěl poslat link.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    zda se mi to, nebo ali nejak zpicili v tom smyslu, ze se uz neda dostat na produkt bez prihlaseni? at delam, co delam, porad me prudi prihlaseni
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mně už všechno objednané na začátku února dorazilo, fakt záleží na obchodu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam