• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MUXX
    MUXX --- ---
    THEODORT: Dik za opravu, smazano.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    CP do spousty zemi nedorucuje, ale co jim pristane u nich to dorucej. cargo z ciny normalne chodi.
    kdyz uz pisete neco co jste nekde na internetu cetli, ujistete se predtim ze jste porozumeli psanemu textu.
    MENGE_TENGE
    MENGE_TENGE --- ---
    ahojte, v zivote som nenakupoval z číny :)

    Xiaomi Smartmi Anti-Pollution Air Sport Face Mask Sales Online m - Tomtop
    https://www.tomtop.com/...&mid=10000038655&utm_source=KOL-Blog&utm_campaign=PAA0334&utm_content=3562

    je tomtop.com legit, alebo si mam skuusit tento produkt vyhliadnut na nejakom inom legit webe, ktory najdem aj tu vo vašom auditku?
    GREW
    GREW --- ---
    JAPAN: No za sebe muzu rict, ze uz cca rok, mozna i dyl neni rozdil mezi balikem do ruky a balikem na postu, protoze drtivou vetsinu baliku do ruky sem si stejne musel jit vyzvednout na postu.
    GREW
    GREW --- ---
    ZOIDBERG: Ne, CP prestala prijimat/dorucovat veschny balicky z mnoha zahranicnich statu, mimo jine i z Ciny. tzn. je velka sance, ze zasilky objednane na ali jen tak nedorazi a nejhorsi na tom je, ze CP zatim nevydala zadne prohlaseni, jak to s nimi vlastne bude, jestli balicky zatim nekde ulozi a doruci pozdeji, nebo jestli je posle zpatky, nebo jestli proste vyhodi.... https://www.facebook.com/...Q5yiHIln94vCncBO8-A45uxg-qT9mE_VaGqXF4mNxniJDD4-F4tzi2SGFXwg8Q&__tn__=-R
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    potrebuju pumpu ke karburatoru do motorovky, v CR nema nikdo skladem, takze odklepnuto na cine a uvidime za kolik mesicu budu moct rezat..
    JOPS
    JOPS --- ---
    v pondeli mi jeste balicek z ciny dosel a postacky mi to hodily i do prace :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    JAPAN: u nás už leta, ale teď to je teda oficiální? :D
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    GREW: pošta ale už nedoručuje domu
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    GREW: Vždyť tam píšou, že se jedná o oblasti, které uzavřela hygiena do izolace, ne o celé území. Takže jde třeba o Litovel a okolí.
    GREW
    GREW --- ---
    Typuju, ze to je hlavne kvuli tomu, ze nestihaj dorucovat ani ty vnitrostatni, vzhledem k tomu, ze vymluva "adresat doma nezastizen" asi ted moc nefunguje XD
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    tak jen doufám, že po mně v mezičase chlápek nebude chtít refund, že se zásilka ztratila.. ^_^ (jsem prodejce / zprostředkovatel)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    zdroj k PISTA1 tu: https://www.ceskaposta.cz/omezeni-vnitrostatnich-sluzeb
    asi jsem rad, ze zatim jenom ceska posta a u posledni zasilky jsem si priplatil za DHL :))
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    8BB76E1: Určitě, někde se to bude kupit a až pomine krize, začne se to postupně doručovat.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    PISTA1: takže když je zásilka někde na cestě, hodí to po příjezdu do skladu?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Pokud čekáte něco z ciziny tak je stop stav.

    Listovní zásilky ze třetích zemí
    Do odvolání se pozastavuje jejich doručování, zásilky nebudou doručovány s výjimkou zásilek, které již jsou již na depu nebo dodejně.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZOIDBERG: jo je to znát že uz trochu zase pracují.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Aleluja, Ježíš je velký, čelovka po dvou měsících přiletěla do České republiky. Stejný den přiletěla i titanová lžíce objednaná minulý týden… takže už jim to asi funguje.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MATT: to je nějaký zombie apokalypsa kit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam