• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    Necely mesic zpatky jsem tu resil, ze mi na AliExpressu nejde zaplatit Revolut kartou QUIP
    Pak to slo zaplatit virtualni Revolutkou (jeden nakup asi za $8) a kdyz jsem tyden na to zkousel dalsi nakup, tak to nevzalo uz ani tu virtualni.
    Dneska jsem zkusil v Revolutu vitvorit virtualni disposable card a ani tou platba neprojde.

    Payment Failed
    We couldn't process this payment for security reasons. Error code: CSC_7200026
    Suggestion
    Step 1. Click the "Submit appeal" button. Step 2. Look for the appeal result in email - we will send it to you within 3 working days. Step 3. If your appeal is approved, you can pay for your order again in Account > Orders > Unpaid. Note: You won't be charged for this unpaid order so no need to cancel it.


    V tom appeal formulari chteji poslat selfie, fotku obcanky, fotku karty atd. coz opravdu nechci posilat zadnemu obchodnikovi, tim spis cinskemu obchodnikovi.

    Prochazel jste nekdo timhle overovanim?
    Ma smysl se s nima zkouset dohadovat na supportu, aby to platby povolili i bez tech vofuku? Nebo si mam radsi zalozit novy ucet?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    REDSNAKE: ted jsem vlezl na banggood a normalne mi to free shipping ukazuje, ale dost mozna zalezi na hodnote objednavky - pokud jsem mel v kosiku neco za $40 tak bylo free, kdyz jsem tam hodil neco za $2, tak je najednou shipping $8 :D

    btw spousta Cinskych shopu zrusila free shipping kvuli Nařízení komise (EU) 2015/2447 ..je to videt obzvlast na eBay, kde je spousta veci oznacena jako "Shipping: $0.01"
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    THEODORT: jako jasny, ja pred rokem kupoval jednu za 1Kc od nas...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    POSEIDON:v komentarich pisou ze to chodi, aby ne, jedna rouska za 30 kdyz par mesicu zpatky stala jedna ***
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    znamej si chce koupit https://www.aliexpress.com/item/4000760753072.html?spm=a2g0o.cart.0.0.1fb63c00hc10zI&mp=1

    mate nekdo zkusenosti s necim podobnym?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GILHAD: vím, jsem si vědom a vím. Jenže sháním zřejmě doběhové věci a ta nabídka se v obchodech prostě liší.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    REDSNAKE: Nevim, ale na ali se bezne da najit zbozi, ktere i s prepravou je levnejsi, nez identicke s free shipping a naopak, takze cena prepravy moc neznamena. (a imho tam jednu dobu slo filtrovat na free shipping, pak zas ne a ted zas jo)

    Plus samozrejme oblibeny trik s rozpetim ceny, kde je v jedne polozce nadepsane Herni Mys zahrnuta jak ta mys, tak jeji kombinace s podlozkou, tak podlozka samotna, takze pri razeni dle ceny to vyjede o peknych par stranek driv mezi podlozkama
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Banggood zrušill free shipping nebo je to reakce na koronavirovou krizi či něco co tu už zaznělo? Vím, že je problém s doručováním balíčků a nic neobjednávám, jen brouzdám a prohlížím weby, nicméně zarazilo mě že na BG už nejde vyfiltrovat zboží dle ceny přepravy.

    Nebo to tam nikdy nebylo a jen si to pletu s aláčem?
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Pokud to jde, platím si doručení přes DHL a balíky chodí 5 - 8 dnů.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dneska mi psali z Firmy, že mi tam pošťačka donesla alika... takže to nějak chodí...
    MTHU
    MTHU --- ---
    Já mám u jedný zásilky v Ali appce stav "shipment cancelled", tak jsem zvědavej, kdy se tam nějak objeví možnost refundu.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: hlasim, ze ceska posta a balik z Banggood DE skladu bez problemu
    postak zavolal par minut predem, ze je za chvili u domu, nez jsem slezl, uz to tahal z auta
    10 dnu, na to jaka je panika a omezeny sluzby, mi prijde jako dobry vykon :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    balíček z ledna je od února "celní řízení ukončeno" prý v ČR.
    to bude 10.000 za celní řízení?
    další balíček z ledna neopustil činu.
    asi je to podělaný na obou stranách
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    QWWERTY: jj, ale ted si predstav cinana ze stopne vsechny naklady z Ali.. Myslim ze by o tom bylo vsude psano, navic mi uz po tom datu normalne potvrdili shipping.. otazka za kolik mesicu to tu bude, to je druha vec..
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    THEODORT: yep, viz. " zastavení příjmu zásilek do vybraných zemí"
    Omezení mezinárodních služeb - Česká pošta
    https://www.ceskaposta.cz/omezeni-mezinarodnich-sluzeb

    k příchozím zásilkám je tam jenom tahle poznámka
    Zastavení doručování mezi vybranými zeměmi a Českou republikou - 2020 - Česká pošta
    https://www.ceskaposta.cz/-/zastaveni-dorucovani-mezi-vybranymi-zememi-a-ceskou-republikou
    Vybrané země z důvodu omezení mezinárodní přepravy a jejích nedostatečných kapacit přestávají přijímat zásilky z dalších zemí. Vyzýváme občany, aby nenakupovali zboží na zahraničních e-shopech v následujících zemích a ani si nenechali z těchto zemí od jiných odesilatelů nic zasílat. Z daných lokalit do České republiky s největší pravděpodobností v následujícím období zásilky ani neodejdou.

    tzn. ne ze nedorucuji, ale pocitej s tim, ze ti to jen tak neprijde, protoze to vychozi posta mozna neodesle (napr. protoze muzou mit omezeny odchozi zasilky stejne jako nase posta)

    na druhou stranu jsem 16.3. poslal objednavku na Banggood (DE sklad) a podle trackingu uz je v Brne, takze to porad jeste nejak funguje
    S2FI
    S2FI --- ---
    Informace ČP z 24.3.2020
    Doručujeme ty zásilky z Číny, které dostaneme do přepravy - 2020 - Česká pošta
    https://www.ceskaposta.cz/-/dorucujeme-ty-zasilky-z-ciny-ktere-dostaneme-do-prepravy
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    GONZA223: no takhle, na jisto ti to nereknu, ale urcite vim co psali v tom clanku, a tam psali pouze o tom ze neposilaji z CR do ruznych zemi.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    THEODORT: takže normálně balíky co jsou na cestě z Číny by měli dorazit , chápu to dobře ?
    MUXX
    MUXX --- ---
    THEODORT: Dik za opravu, smazano.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    CP do spousty zemi nedorucuje, ale co jim pristane u nich to dorucej. cargo z ciny normalne chodi.
    kdyz uz pisete neco co jste nekde na internetu cetli, ujistete se predtim ze jste porozumeli psanemu textu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam