• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jsem si rekl, ze si konecne po letech udelam radost a vratim se ke konicku z detstvi - zkusim si vyrobit nejaky uplne simple zesilovac. nemam v planu jej realne pouzivat, spis si hrat a poradne ozivit pajeci skill. koukal jsem, ze cina nabizi skladacky za par dolaru i na tohle tema. jen se obavam, aby ta kvalita nebyla tak mizerna, ze ve finale nepoznam, ze to nebezi kvuli tomu, ze jsem uplne levy, nebo to proste stalo za pendrek :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    REDSNAKE: diky
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    pred casem se tu resil nejaky na svoji cenu velmi povedeny multrimetr z ciny za par kacek. nevzpomene si nekdo, co to bylo? pripadne na jeho cesky predrazeny ekvivalent?
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    WYDER: Mne Alac vsechno pres PPL, teda to co slo z EU warehouses.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ok, diky
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    XMEDA: zrovna dnes jeden :) (jo, chodi to furt stejne blbe jako vzdycky, dlouho to trva a poradi je nahodne - jako vzdycky)
    WYDER
    WYDER --- ---
    XMEDA: Já mám objednáno dost věcí a chodí. Třeba chirurgický roušky mi přišly 8 dní od objednání přímo na adresu. Přivezl to borec z PPL, ač tam bylo free delivery (z ALi).

    Taky mi tam ale visí jiná zásilka ze začátku března, neuděláš nic.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    XMEDA: jo chodí
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Vazeni, chodi ted baliky z DX/Aliehellxpressu apod?? Posta nedavno blokovala zasilky z Ciny...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    POSEIDON:
    Za 10 dnu byly doma...
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: Jo, vsechno vsude jinde funguje. Ona ta virtualni karta je udelana jenom na online platby, takze tam ani vypnout nejdou.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: kdo ví, asi na ten fraud maji nějakou heuristiku a za předplacenou debetní kartu dostáváš nějaký body dolů

    taky zkontroluj zda máš v revolut appce povoleny platby přes internet / jestli ti funguje jinde.
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: To sice chapu, ale mam potvrzeno od nekolika lidi, ze s ni na AliExpressu bez problemu plati. A jak jsem psal, jednou jsem s ni taky zaplatil. Takze technicky mozne to je. Spis se jim ted asi nepozdava neco dalsiho.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: revolut karta je "předplacená debetní karta" a nejde s tím platit všude, hádám že protože fraud.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Necely mesic zpatky jsem tu resil, ze mi na AliExpressu nejde zaplatit Revolut kartou QUIP
    Pak to slo zaplatit virtualni Revolutkou (jeden nakup asi za $8) a kdyz jsem tyden na to zkousel dalsi nakup, tak to nevzalo uz ani tu virtualni.
    Dneska jsem zkusil v Revolutu vitvorit virtualni disposable card a ani tou platba neprojde.

    Payment Failed
    We couldn't process this payment for security reasons. Error code: CSC_7200026
    Suggestion
    Step 1. Click the "Submit appeal" button. Step 2. Look for the appeal result in email - we will send it to you within 3 working days. Step 3. If your appeal is approved, you can pay for your order again in Account > Orders > Unpaid. Note: You won't be charged for this unpaid order so no need to cancel it.


    V tom appeal formulari chteji poslat selfie, fotku obcanky, fotku karty atd. coz opravdu nechci posilat zadnemu obchodnikovi, tim spis cinskemu obchodnikovi.

    Prochazel jste nekdo timhle overovanim?
    Ma smysl se s nima zkouset dohadovat na supportu, aby to platby povolili i bez tech vofuku? Nebo si mam radsi zalozit novy ucet?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    REDSNAKE: ted jsem vlezl na banggood a normalne mi to free shipping ukazuje, ale dost mozna zalezi na hodnote objednavky - pokud jsem mel v kosiku neco za $40 tak bylo free, kdyz jsem tam hodil neco za $2, tak je najednou shipping $8 :D

    btw spousta Cinskych shopu zrusila free shipping kvuli Nařízení komise (EU) 2015/2447 ..je to videt obzvlast na eBay, kde je spousta veci oznacena jako "Shipping: $0.01"
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    THEODORT: jako jasny, ja pred rokem kupoval jednu za 1Kc od nas...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    POSEIDON:v komentarich pisou ze to chodi, aby ne, jedna rouska za 30 kdyz par mesicu zpatky stala jedna ***
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    znamej si chce koupit https://www.aliexpress.com/item/4000760753072.html?spm=a2g0o.cart.0.0.1fb63c00hc10zI&mp=1

    mate nekdo zkusenosti s necim podobnym?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam