• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    BOAR
    BOAR --- ---
    MATT:

    Loading completed insorting center 2020-03-19 10:10:56
    Arrive export exchange 2020-03-19 12:22:08
    Arrive export exchange 2020-03-19 22:17:26
    Loading completed insorting center 2020-05-05 11:08:59
    Arrive export exchange 2020-05-05 11:11:01
    Shipped by air 2020-05-05 11:16:27
    a stale cekam :-)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MATT: letadlo uz nepristalo? :) mi se ted po mesici a dvou dnech u zasilky pod trackovanim posty objevilo, ze ji dorucuji k mistni poste. takze snad pristi tyden.. :)
    MATT
    MATT --- ---
    mam to jeste cekat? ;))

    Loading completed insorting center
    2020-03-12 19:57:53

    Arrive export exchange
    2020-03-12 20:02:51

    Shipped by air
    2020-03-12 20:17:36
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    takze pote, co zasilka tyden kempovala "nekde" po priletu do cr, se dnes konecne objevila v trackovani cesky posty :D

    22.5.2020 Odeslání zásilky do České republiky.
    22.5.2020 Zásilka převzata do přepravy.
    GOR
    GOR --- ---
    REDSNAKE: Last mile carrier je dle meho pozorovani z pohledu Cinanu Posta Praha 120.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Me nekde (asi na 120) lezel mesic... Takze bych byl v klidu.

    Naopak dneska mi dosel balicek objednavany 28. 4.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    mam to uplne stejne. balik mi za tyden dorazil do cr a od te doby o nem uz tyden neni zadne dalsi info
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: tak snad..

    QUIP: Doufám že to aspoň byla nějaká kravinka za pár peněz. Aliexpress nepomůže?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Byl bych v klidu, taky mám ještě na cestě :)

    QUIP
    QUIP --- ---
    REDSNAKE:
    2020-03-17 13:01:51 Depart from transit country or district
    2020-03-22 16:30:47 Arrive at destination country

    tenhle balicek uz asi nikdo nenajde
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: od Last Mile Carrier to někdy trvá i přes týden ;)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    QUIP: tak to je pěkné. No já podle trackingu mám taky už "Accepted by Last Mile Carrier

    2020-05-13 06:53:00 [GMT+8]" a kde nic tu nic. Myslel jsem že "Last Mile Carrier" je prostě doručovací pošta. Tak ale snad se to ještě někde najde.
    QUIP
    QUIP --- ---
    REDSNAKE: Nepletes se, presne takhle to je. A protoze posta to v systemu nema, tak se balicek nekde na prelozeni ztratil.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    QUIP: a pošta tě pošle do háje protože to musí reklamovat ten kdo tu zásilku podával. Pletu se?
    QUIP
    QUIP --- ---
    REDSNAKE: podle trackingu z Ali je jeden muj balicek v CR uz od konce brezna. V pulce dubna jsem byl na poste a rikali,ze tam nic neni. Do dnes mi balicek nedorazil, na Ali mi prodejce porad prodluzuje lhutu na doruceni. Pise mi, ze je to v CR, at si to vyresim na poste.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    takový to, když aliexpress tracking v číně ví líp než ČP že mi u nich leží balíček. Dneska jsem dorazil na svou pobočku pošty a leží mi tam dvě věci, obě prej uloženo a oznámeno před několika dny. Dostal jsem kontakt na vedoucí ale pochybuju že se mi někam podaří dovolat. Každopádně náš doručovatel zdá se být pěkným kreténem.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    minus za to, ze jsem ze zpravy nevycetl, od kdy to ma zacit platit? mno tak jo, to samozrejme dava smysl :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    REDSNAKE: mne to taky picovalo u kamery za cca 2500Kc, jde ze spanelska a na nic jsem nesahal a vcera odeslano, tak jsem happy :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MUXX: jen jsem z toho nevycetl, od kdy to ma zacit platit
    MUXX
    MUXX --- ---
    Zboží z Číny podraží, vláda schválila novelu zákona o dani z přidané hodnoty - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/...y-definitivne-podrazi-vlada-schvalila-novelu-zakona-o-dani-z-pridane-hodnoty/
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GILHAD: Jojo, už jsem na to nějak přišel. Při prodloužení jde nastavit počet dní o kolik se má lhůta prodloužit, tak jsem jim dal ještě týden k dobru a pak na ně prdím...
    Díky
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    REDSNAKE: Kdyz prodlouzis, budou mit vic casu to poslat (a mozna to poslou, jinak budes po te dobe v naprosto stejne situaci - u vzacneho zbozi bych klidne pockal)
    Kdyz neprodlouzis, dostanes penize zpet a muzes koupit tam, nebo jinde, jen ceny budou samozrejme nove (at vyssi ci nizsi) - u obecneho zbozi bych se na ne pro ten pristup vykaslal a koupil jinde.

    Ale je to fuk :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam