• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    GOR
    GOR --- ---
    MUXX: Hele, je to proste nahoda, vcera mi prisly redukce micro USB - USB-C objednany 15.6. - free shipping. Ale podle razitek sly z Armenie...
    MATT
    MATT --- ---
    MUXX
    MUXX --- ---
    Cim to posilate ze to mate tak rychle? Standard aliexpress shipping?
    HANZO
    HANZO --- ---
    Objednáno 16.6. Včera doma. Ale nějaký omyl to bude.
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: tak po dalsim mesici to priznala posta 120


    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    MATT: Zkoušel jsem zaslání UK,FR i ČR a opravdu to asi mají tady .. processing sice chvilku trvá, ale potom to přijde opravdu během pár dní. Je to něco, na co si do konce roku musíme tak trochu zvyknout.
    MATT
    MATT --- ---
    mě dneska přišel balíček z 6.6.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOOMIX: btw osobne tipuju, ze nestiha Posta 120, resp. letistni processing mezinarodnich zasilek, bo nejvetsi zpozdeni se zda byt v jejich prijeti baliku
    dokonce mi ted ani nesebrali balicek, ktery ma na pruvodnim papiru deklarovanou hodnotu $51 ... nevim jestli nemaji kapacity to resit nebo proste jenom propadl systemem
    2020-06-25 00:00    22000, vyměňovací pošta Praha 120, The consignment was accepted by post office of exchange.
    2020-06-25 11:20    Czech Republic, CZPRGA, Processing of international mail, Processing by designated postal operator
    ....
    2020-05-11 00:00     The consignment was sent to the Czech Republic.
    2020-05-11 21:11     Russian Federation, Sankt-Peterburg-Pulkovo AOPP 190970, Export of international mail
    E42
    E42 --- ---
    MATT: ČR jsem nezkoušel, protože poštovný, ale z Polska mám zkušenost dobrou. Přišlo to vždycky fakt rychle, rozhodně to muselo jít přímo z lokálního skladu.
    MATT
    MATT --- ---
    TOOMIX: já pořád čekám a tenhle potracenej, ani nevim jestli ho mam vůbec ještě čekat. skoro přemejšlim, že to objednam znova.

    přemejšlim, že bych zkusil to zaslání z ČR, má někdo zkušenost? opravdu to je fyzicky už v evropě?


    MATHEA
    MATHEA --- ---
    GILHAD: diky, ale po precteni tyhle anabaze jsem se na to radsi vyprdla :)) Dospela jsem k zaveru, ze je to snad cetka za dolar, tak to nebudu hroti.
    MTHU
    MTHU --- ---
    Dneska jsem našel v kanclu objednávku z Ali z 7. června. Not bad.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: já stále čekám na dva balíčky, co dle všeho v ČR přistály na konci května...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak balicek z 10.3., ktery dorazil do CR nekdy okolo 28.3. mi byl dnes dorucen. To je asi rekord v delce doby dorucovani. A ja zrovna vcera dostal zpatky penize za dispute a nemuzu je prodejci na AliExpress poslat, protoze mi Ali nedovoli platbu zadnou kartou QUIP
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MATHEA: tracking number. Obvykla je puvodni stitek prelepeny asi 2-3 dalsima, takze to neprectes skrz, ale staci navlhcit prst a si 20x s primerenym tlakem (=sudlat) prejet misto pod kterym je cislo, nejdriv to spiini od tisku, pak zacne jit dolu papir a pak je lepiva vrstva,, takze se neprodres o dalsi uroven dal, ale sloupes to z cisla a prectes ho krasne.
    BOAR
    BOAR --- ---
    MATHEA: Neni na zasilce nejakej tracking number ?
    Me zase minuly tyden dorazila z ciny prazdna obalka :-)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Jsem asi debil, ale podle ceho mam poznat, ktera zasilka mi dorazila, kdyz obsahuje zbozi, ktery jsem si ani v jedny zasilce neobjednala? :) Popis na balicku je 1x necklace, jenze ja jsem si objednala asi pet ruznejch. Z Ali mi sice ndes prisel mail, ze jedna zasilka byla dorucena do CR, ale ten mi k tyhle zasilce prisel uz potreti.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    REDSNAKE: zase jako u ppl se mi stava bezne, ze hodku dve tri pote, co se raduji z rozbalovani noveho zbozi, mi prijde sms, ze mi jej dnes ppl bude dorucovat a ze mam byt ready :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Dneska ve schrance tri vyzvy, bezim na postu celej natesenej a uricenej. Na poste se dozvim, ze to jsou vyzvy k balickum co jsem vyzvedl den predem. Jako fakt nechapu jak je mozny ze takhle dementni podnik jako cp muze jeste dnes existovat
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MATT: Dneska mě dorazila obyč čína DPD.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam