• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    MATT: nemaji ji na fotkach, jinak v realu samozrejme jo
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: jen upozorneni, ty levnejsi nemaj pojistku, vcera jsem to prehlid.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    REDSNAKE: yup, souhlas - poridil jsem 8 let zpatky tenhle za $8
    Boker logo je samozrejme fake, ale sedne dobre do ruky, nosim ho v batohu skoro porad a svoji sluzbu udela
    jak bylo receno - staci obcas prebrousit a sroubky na strence bud pravidelne kontrolovat a nebo zakapnout lepidlem na zavity / vterinakem
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ja mam uz nejakej druhej, treti rok nejaky ganzo z ciny, asi to neni kdovijak svetoborna ocel, ale pro moje ucely, sem tam otevrit balik nebo neco uriznout naprosto dostacujici nuz za par penez. Hele jako uprimne, kdo z nas realne potrebuje na zaviraku nejakou mimozemskou ocel. Je hezky to asi mit, ale i nasi dedove nosili nejaky obyc zaviracky, casto zbrouseny na padrtva stacilo jim to. Jediny co bych mymu nozejku vytk je, ze se casem uvolnily sroubky co drzi klips a ztratil jsem dva ze tri, takze jsem je nahradil a jede dal. Otevirani, zavirani, souosost cepele se strenkama je furt paradni, co vic chtit od noze za pet penez.
    CODE
    CODE --- ---
    nevim jak u vas, ale me dnes dosel balicek objednany 2 cervna ;)
    MATT
    MATT --- ---
    ten bugout jsem nasel za 15, to snad vemu, jen abych ho videl ;) https://www.aliexpress.com/item/4001240374461.html

    Benchmade Bugout Chinese Fake Comparison & Tear Down
    https://www.youtube.com/watch?v=K_NeB-wr5tI


    Benchmade bugout clone. Its so good be very careful were your buying yours.
    https://www.youtube.com/watch?v=y74l2eO2U0k
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    MATT: kupoval sem jich posledbi dobou nekolik a obecne zalezi v jake cenovce se pohybujes. Kolem tech 15 dolaru (coz je muj rajon,protoze to stejne za chvilku ztratim), to pusobi forovejc nez original, ale treba maly crkt ceo od originalu nerozeznas. Ty kolem 1500-2000 uz budou na stejne urovni jako dvakrat drazsi originaly. Ted nosim kopii nejakeho zt z d2 a podle projevu tomu tu d2 dost verim, uz sem noze z d2 mel. Sice je to vetsi nuz, je to osizene na strenkach = pacit s tim jako s pohl force bravo, co sem original ztratil, s tim nejde,ale jinak za 4 kila unas budes funkcni ekvivalent tezko shanet. Nehlede, ze origo stoji kolik? Bura? Bavim se samozrejme o zaviracich, na hultafors za 130 z hobbybachu nedam dopustit.
    GREW
    GREW --- ---
    Kazdopadne, vzdycky, kdyz beru neco z ali, orientuju se hlavne podle hodnoceni a prodanejch kusu. Coz tady ani u jednoho moc dobry neni. Na druhou stranu, za ty penize, proc to nerisknout :D Ja osobne zaviraci nuz beru z lidlu za stovku, protoze ty zaviraci furt ztracim :D
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MATT: GREW: jasne, vsak nerikam, ze to musi byt spatne. jen zkratka kupecke pocty mi tam s ohledem na material nevychazi a sam jsem celkem zvedav na vysledek, pokud MATT objedna
    GREW
    GREW --- ---
    OMNISLASH: Ja si myslim, ze to bejt spatny nemusi. Vem si, ze treba Morakniv, mam od nich Companion, uz asi 5 let, krajim s nim maso, stipu trisky atd. atd. obcas ho na prasaka prebrousim takovym tim koleckovym brouskem a furt mi drzi. A to stal cca 350Kc.
    MATT
    MATT --- ---
    OMNISLASH: vnimam to dost podobne, nadruhou stranu cinani maj spoustu vlastnich zdroju, taky si podmanili velkou cast afriky, kde tezej.

    uz jsem premejslel se na cinany vysrat uplne, ale zas si kupovat veci 5x draz? ktery v horsim pripade, stejne vyrobili cinani a napalil to az nakej prenasec krabic, aby mel na kreativni instragram.. ;)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MATT: urcite dej vedet. mne osobne prijde, ze to nemuze byt dobre, protoze cena rozumnych oceli sama o sobe je casto blizka ci vyssi temhle cenam komplet nozu
    MATT
    MATT --- ---
    nekupoval nekdo v posledni dobe zaviraci nuz?

    neco na zpusob:
    https://www.aliexpress.com/item/4000895759433.html
    Eafengrow Rat knife R1 Tactical Folding Knife AUS 8 Blade pocket knives G10 Handle outdoor Tool EDC Camping Survival Knife|Knives| - AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/32864188752.html

    jak moc velkej cekat shit? zrovna u noze by mi šuntovitost docela vadila. nadruhou stranu jsem nedavno koupil cinskou vzduchovku a vypada, ze obrabet se uz docela naucili ;)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PRAASHEK: například když se vyhlásí hnědý poplach
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOC256:
    ONASYS: a pro některé situace je výhodné vzít si bezpečnostní hnědé spodky
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    KOC256: no existujou lidí co maj spodní prádlo rozděleny na každodenní nošení a spodní prádlo pro důležitou situaci, kdy je potřeba ukázat skrze značku prádla že je cash...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    co jsou spodky, boxerky ci ponozky na kazdodenni noseni? :)

    Ja myslel ze toto se bezne nosi kazdodenne...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Trošku vám hodím vidle do monotónního bloku "objednal jsem si to před dvouma mesicema a jeste mi to nepřišlo"
    Mate dobrou zkušenost s nějakými spodkami, boxerky, trenýrky a ponožky na každodenní nošení? Hlavne ne černé aby se dali odlišit a meli nejaky poznávací znak, ne typu pondělí az neděle :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: OMNISLASH: mám AUX vstup hned u zapalovače, kde mám nabíječku, takže mi tohleto s tím krátkým kabelem moc vyhovuje. Pokud někdo volá, zvuk jde z repraků, mikrofon to bere z telefonu
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    DREEK: primo do auta asi spis TOOMIX. ja kupoval neco, na cem muzou provadet sve audio-elektro hratky s tim, ze radeji zmrvit vec za dolar a pul, nez telefon za 5k :)

    https://www.aliexpress.com/item/4000155421305.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.5a101139chld11
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam