• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MUXX
    MUXX --- ---
    HANZO: Omlouvam se.

    V tom pripade bych jenom vypichl nasledujici:

    Díky aplikaci bude možné podat celní prohlášení zdarma
    Celní správa však chystá zavedení speciální aplikace, díky které budete moci podat celní prohlášení elektronicky vlastním jménem. Díky tomu ušetříte peníze, které byste jinak zaplatili České poště nebo jinému zástupci v celním řízení, který si za celní prohlášení účtuje zmíněný poplatek.
    HANZO
    HANZO --- ---
    MUXX: ano, uz to tu bxlo před 14 dny
    MUXX
    MUXX --- ---
    Zdražení malých zásilek z Číny a dalších třetích zemí se o půl roku odkládá - Měšec.cz
    https://www.mesec.cz/...zdrazeni-malych-zasilek-z-ciny-a-dalsich-tretich-zemi-se-o-pul-roku-odklada/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RATTKIN: jako ten jejich algoritmus nevim jak funguje, ja mam zasilkovnu primo v prizemi naseho domu, tj. ma stejnou adresu jako ja, a ze 4 zasilek to tam skoncilo jednou, jinak pravidelne na dvou jinejch provozovnach v okruhu cca 500m
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN: No ta zasilkovna je trochu fail. Adresu mam primo do prace, kde mi to holky preverou a pak daji a mam s tim 0 prace. Do zasilkovny musim jit. A to mam stesti ze jsem ve meste a mam ji kousek. I tak...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    teď mi z číny balík místo poštou přijde na zásilkovnu. Vybrali si tu co je nejblíž vzdušnou čarou.... jo ale chlapi ona je tam řeka, já vim že to z holandska není vidět že tam neni most..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    POSEIDON: Tak kolonoskopie je vzdycky lepsi od profika mile deti...
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    REDSNAKE: videl jsem podobnej, a na analni sondovani to neni, ma to vepredu ostrou hranu...
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    PISTA1: Je tam pravoúhlej zrcátkovej nástavec .. já s něčím takovým válce a vršky vetilů prohlížel bez problémů.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PISTA1: proč by to bylo jen na rovnou trubku?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    REDSNAKE: Problém je v tom že tohle je tak na rovnou trubku, třeba stav válce nemáš šanci zkontrolovat
    Kámoš mechanik co si od něj půjčuju speciální nářadí, má endoskop z lidlu a nemůže si ho za ty prachy vynachválit.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    REDSNAKE: Tak to jo.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    XYNDLL_2Q3F: hele, tak to je takovej dárek v ranku spíš sranda no...Víš jak, dáváme si ponožky, srandovní trika, šmejdský nože, atd atp. Tak mu dám šmejdskou kameru, kterou třeba někdy využije, třeba ne.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    REDSNAKE: asi jo. 1280 orders o nečem snad odpovídá. Ale cena se mně moc nezdá za tohle zařízení.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    XYNDLL_2Q3F: že to přišlo pomalu, že přišel měkkej kabel místo tvarovacího, že to nepřišlo, že rozlišení neodpovídá full hd (co čekat za ty prachy). Nevím no, taková klasika co je pod každým produktem na aliexpressu, mi přijde.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    REDSNAKE: přečti si 1.star recenze.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    už jsem něco objednal, tak rozlousknutí jestli to k nečemu je se dozvíme asi 24.12. :)
    BOAR
    BOAR --- ---
    REDSNAKE: jendu tu mam, a pouzil jsem ji parkrat. Nemam s ni problem. Nicmene uz asi nedohledam, kde jsem ji kupoval
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    REDSNAKE: doporucuju prochazet recenze ostatnich zakazniku primo na Ali filtrovany podle fotek - par z nich tam screenshot, jaka kvalita obrazu z toho leze
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BOAR: koukal jsem na nějaký videa, ale liší se ty produkty jak rozlišením, tak zřejmě i zpracováním. Zajímalo mě jestli má někdo konkrétní zkušenost, to je celé.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam