• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    RADDINO: Pořídil jsem si začátkem měsíce SG906 pro 2, 3 osý gimbal 4k kamera. Z ali eu za 5. Narazil jsm na chlápka co ho prodával kousek u mě nového za 3,5. Fotí a nstaila mu kvalita objednal si dji mini.
    Byl jsem pro něj v pátek, čtvrtek na to mě dorazil dji mini 2 a s čínou bude lítat kluk.
    Na fotky čínu fakt nechceš ;)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    RADDINO: do 10k z toho nic kloudného neleze a za 10k už koupíš bazarové dji
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    RADDINO: za me osobne si priplat a kup z druhy ruky DJI Phantom ... na bazosi/sbazaru bezne okolo 5k
    priklad
    fotka z Phantom 3:
    https://i.ytimg.com/vi/ECMHOjGevzU/maxresdefault.jpg

    fotka z cinskyho dronu za ~1300, ktery tvrdi, ze ma full HD kameru:
    https://cdn.discordapp.com/attachments/543524180843429918/801403234387492894/20210120114802.jpg
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    čau. kupoval jste někdo z Ali dron s kamerou? řekněme do 2-3k CZK? Co jsem hledal, tak se tu zmiňovaly jenom minidrony na létání pro děti. Jde mi spíš o fotky (normální, žádný profi), takže jestli z toho případně leze něco alespoň trochu použitelnýho.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    RATTKIN: s prehratim telefonu uz jsem se potkal taky ... leto, na palubce jako navigace a ofc jsem si toho nevsiml, takze presne ve chvili, kdy jsem zabloudil a potreboval se podivat do mapy, tak mi chcipl v rukach :))


    QWWERTY: update k tomuhle - balik, ktery od 5.12. nemel zadny tracking zaznam, se z niceho nic dal do pohybu 2 dny potom, co vyprsela objednavka a ja se pokusil otevrit dispute
    (dispute byl zamitnuty s tim, ze sice objednavka uz je auto-closed, ale tracking jeste neni expired)
    celkovy dorucovaci cas: 72 dnu :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GOR: nebo přehřátí telefonu.. nebo černá magie, mě se to taky v autě nabíjí jak kdy
    GOR
    GOR --- ---
    KOC256: Hele, jako 12V zasuvka v aute nema zadny magicky omezeni vykonu. Je normalne pripojena patricne dimenzovanejma kabelama k palubni siti a jediny omezeni je tavnou pojistkou. Jako jeste bych si dokazal predstavit nejakou chytrejsi zkratuvzdornost, ktera by nevyzadovala vymenu tavny pojistky, ale to bych v Ovci necekal, prinejmensim v moji to neni.

    A pokud se zdroj choval v ruznejch autech ruzne, na 99 % to bude nejaka oxidace nebo nejakej vaklavej kontakt.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMBRIDER: Vystup byl jeden. Oxidaci nevim no.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KOC256: Auto s tím nemá nic společného. Buď byl špatný kontakt v zásuvce (třeba oxidace), nebo není to nabíječka co má dva výstupy? Většinou jeden umí třeba 3A, a druhý jen 1A. Stačí zo omylem přehodit a najednou to nestíhá nabíjet telefon na kterém třeba běží navigace
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GOR:
    Precti si dalsi zpravu...
    GOR
    GOR --- ---
    KOC256: Jak jako myslis redukuje? Jakoze je to jen predratovane a cpes do mobilu pomerne tvrdou 12V sit z auta jen jistenou 10-15A pojistkou?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMBRIDER:
    nejsem elektrikar, ale treba u kamosky v aute (ochcavka) se mi se stejnym bazmekem mobil pri zatezi vybijel a v mem aute (ford) se mi celkem rychle nabijel. Takze si nejsem uplne jist, zda tento bazmek to muze az tolik ovlivnovat...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KOC256: většinou jsou zásuvky v autech jištěné 15A pojistkou. Což je 180W. Tyhle usb pidi nabíječky do auto zásuvky mají max 65W. Nevím co s tím má společného "prikon ti dava auto"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZRIZENEC:
    Protoze ten prikon ti dava auto. Ten bazmek ho jen redukuje ze zapalovaceho konektoru na USB-A/C. Nebo si myslis, ze ta redukce to nejak vyrabi?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZRIZENEC: koukni na Baseus nebo Ugreen ;)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    KOC256: Měnič nechci. Nevím jestli jsem se dobře vyjádřil. Mám na mysli něco takovýho:
    https://a.aliexpress.com/_mNA6HQT
    Asi nechápu proč by to mělo záležet na autě.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZRIZENEC:
    To záleží spíše na tom autě než nabíječce, pokud nemluvíš o měniči...
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Ahoj, nemáte někdo doporučení na USB nabíječku do auto zásuvky, která nabije přes USB C i notebook? Případně i jestli máte s nějakou špatnou zkušenost, ať vím čemu se vyhnout.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HARVIE: to budou nějaký restrikce imho.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Nevíte proč na ali nemůžu najít kapslíkový pistole pro děti?

    Nejdřív jsem si říkal, že je asi nějaký problém s pyrotechnikou. Na druhou stranu plastová pistole bez kapslíků pyrotechnika není a navíc na ali prodávají dýmovnice a bezdrátový odpalovače ohňostrojů, tak nevím...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam