• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MTHU
    MTHU --- ---
    Huh

    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    BOAR: jo, to už hodně dávno
    BOAR
    BOAR --- ---
    ZORBEN: to uz mas tech 6E davno doma, ne ?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    včera přišel balíček s datem odeslání z Číny 26.9.2020 (cetka za 6€), tenhle můj rekord asi hned tak něco nepřekoná :)))
    BODY
    BODY --- ---
    CP tracking:

    12.3.2021 Pro další informace můžete kontaktovat infolinku ČP
    na tel. 954 40 66 99 v pracovní dny od 6:30 do 21:30 hod.
    3.3.2021 Zásilka v přepravě.
    3.3.2021 Zásilka převzata do přepravy. 22500 Praha 025

    Na pobocce se tvari ze zasilka toho cisla neexistuje a na tu linku se samozrejme neda zavolat.
    E42
    E42 --- ---
    Dneska se mi ve schránce zázračně objevil balíček odeslaný 27. 1., který 6. 2. "Arrived at Destination Country" (to ale AFAIK znamená jen Evropu, nejčastěji Belgii, v tomhle případě snad Litvu), ale už od 11. 2. (přesně měsíc) byl "Accepted by Last Mile Carrier", což už by měla být ČP (a to už to v tu chvíli šlo ze Schengenu!). Dva týdny na cestu z Číny do ČR, měsíc na doručení po Praze. To je snad můj rekord, už jsem v doručení nevěřil.
    HANZO
    HANZO --- ---
    GONZA223: v malešicích je nová celní pošta, co byla dřív za andělem. si tam dojeď
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    ta Česká pošta už mě trošku začíná srát...dneska jsem nebyl zastižen, lístek od pošty nikde a podle tracking no. by měla být uložená na moji poště OMG !
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    REDSNAKE: no to si mi moc velkou radost touhle informací neudělal :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GONZA223: Byl bych v klidu, tam to muze hnit klidne vetsinu casu co to celkove stravi v preprave..
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Nevíte dostane se to ke mě tahle zásilka z Aliexpresu domů ?
    Leží to na nějaké poště v Malešicích už delší dobu a samozřejmě když volám na to číslo už druhý den nikdo mi to tam nebere :D
    Máte někdo zkušenost ? Nikdy mi to v Malešicích nepřistálo. Vždycky jen někde na celnici v Ruzyni ale za pár dnů už to bylo doma.

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    náhodou, nemáte někdo zkušenost s tímhle? Vždycky jsem to považoval trochu za šmuk, ale nevypadá to dle videa zas tak špatně a výdrž týden plus je podle mě solidní. ($27.76)
    Colmi P8 Plus 2021 the legend is back
    https://www.youtube.com/watch?v=-1C4O3h2QaA

    https://www.aliexpress.com/...ProductDetail&platform=AE&terminal_id=587663de93a14bd1ae451c4b58535bba
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Dneska docela překvapení ráno sms od PPL vezeme vám balík. Tak sí říkám, který z těch 20 z ali co čekám to bude?
    Překvapivě to co jsem 7.2. objednával z germany a na ali stále visí jako: Awaiting Shipment
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    QWWERTY:
    DOKKTOR:
    PISTA1: díky za reakce. Na dji mini 2 jsem samozřejmě koukal, cenu bych asi překousnul, ale prostě se bojím, že mě to tolik nechytne a na to je to drahá hračka na poličku :) A je pravda, že kupovat si něco z číny, co mě kvalitou fotek otráví nemá cenu vůbec. Takže na čínu kašlu a o drona si budu dál přát ježíškovi :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    RATTKIN: Casto neni problem v nabijecce, ale v kabelu. To jsou tak tenkre dratky, obcas i spatne pripajene, ze se pak vlivem odporu toho vedeni nascitaji ztraty (vcetne prechodovych odporu) a proste to nenabiji. A nemusi to byt jen pro 3A USB-C, ono se to projevuje i u klasickych micro USB s proudy okolo 1A - 1.5A. Muj starej Redmi 4X je schopnej se nabijet 1.5A jen s jednim jedinym kabelem. Vsehcny ostatni kabely (z AliExpressu) nabiji nekde mezi 0.6A - 0.8A.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    RADDINO: Pořídil jsem si začátkem měsíce SG906 pro 2, 3 osý gimbal 4k kamera. Z ali eu za 5. Narazil jsm na chlápka co ho prodával kousek u mě nového za 3,5. Fotí a nstaila mu kvalita objednal si dji mini.
    Byl jsem pro něj v pátek, čtvrtek na to mě dorazil dji mini 2. A s čínou bude lítak kluk
    Na fotky čínu fakt nechceš ;)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    RADDINO: Pořídil jsem si začátkem měsíce SG906 pro 2, 3 osý gimbal 4k kamera. Z ali eu za 5. Narazil jsm na chlápka co ho prodával kousek u mě nového za 3,5. Fotí a nstaila mu kvalita objednal si dji mini.
    Byl jsem pro něj v pátek, čtvrtek na to mě dorazil dji mini 2 a s čínou bude lítat kluk.
    Na fotky čínu fakt nechceš ;)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    RADDINO: do 10k z toho nic kloudného neleze a za 10k už koupíš bazarové dji
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    RADDINO: za me osobne si priplat a kup z druhy ruky DJI Phantom ... na bazosi/sbazaru bezne okolo 5k
    priklad
    fotka z Phantom 3:
    https://i.ytimg.com/vi/ECMHOjGevzU/maxresdefault.jpg

    fotka z cinskyho dronu za ~1300, ktery tvrdi, ze ma full HD kameru:
    https://cdn.discordapp.com/attachments/543524180843429918/801403234387492894/20210120114802.jpg
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    čau. kupoval jste někdo z Ali dron s kamerou? řekněme do 2-3k CZK? Co jsem hledal, tak se tu zmiňovaly jenom minidrony na létání pro děti. Jde mi spíš o fotky (normální, žádný profi), takže jestli z toho případně leze něco alespoň trochu použitelnýho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam