• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Mám smůlu na otevření musím čekat 10 dnů po "odeslání"
    Jdu napsat přímo prodejci. Jenže ten je teď někde vylitej tak to vyjde na stejno. :D
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PISTA1: pokud je tracking "delivered" a zaroven nemam balik doma, tak dispute.
    ja takhle objednal balik ze spanelskyho skladu a zasilka byla podle trackingu dorucena nekam do francie

    jestli se jenom spletli a poskytli spatny cislo, muzou to napravit v ramci dispute procesu
    BOAR
    BOAR --- ---
    PISTA1: otevři dispute klidně hned.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Tak docela prdel, objednal sem si na Alíku zdroj za 2k z polskýho skladu. Teď koukám na tracking DPD že byl včera doručený na druhý straně republiky.
    Mám podezření na podvod, protože k info o odeslání došlo včera několik hodin před vypršením 8denního limitu, takže tam jen hodili číslo z jinýho poslanýho balíku.

    Vůbec se mě nechce čekat 3 tejdny než vyprší lhůta pro doručení.
    BOAR
    BOAR --- ---
    LOVE_DALI: nemusí být pravda, někdy se vyplatí EU warehouse.
    GOR
    GOR --- ---
    PISTA1: Jj, presne, DPH je vycisleny, predpokladam, ze Cainiao DPH prizna a odvede.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    TOOMIX: pokud zvolíš na alíku dopravu aliexpres standart (saver) shiping, vyclí si to sami ;)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    TOOMIX: Mno a já tam toho nedávno nasypal :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOVE_DALI: jsem od září nic neobjednával, tak asi zase zkusím
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    TOOMIX: Clo a DPH jsem už dlouho neměl. Jedu CN, protože to vyjde nelevnějc.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOVE_DALI: bereš jen z EU skladů nebo Ti to je fuk a jsi smířený s případným poplatkem za celní řízení + DPH?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    GOR: budou mít novej rok, tak natěšený jak se střískaj plnili na 130% :D
    GOR
    GOR --- ---
    Ja mam asi smulu, ale mne naopak ted vsechno z Ali chodi podezrele rychle. 11.11. mi přišlo okolo Mikulase, svetla do kufru, ktery jsem si objednal do ovce 16. ledna dorazi nejspis v pondeli. Vsechno mam z Ciny, nic z EU skladu.
    MUXX
    MUXX --- ---
    A jedete ted aliexpress nebo ma smysl nejaky banggood a podobne? Nebo je to vsechno stejna legrace?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    LOVE_DALI: No já budu muset objednat těch 7 věcí z října, co jsem vydisputoval, znovu a dát si znovu čekačku .)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    HANZO: Já nakupuju stále.
    Trika, prádlo, drobnosti, teď dashcam, občas nějakou hračku.
    Ono, když se člověk podívá na ty spokojený přeprodávače, tak si to radši objednám sám.
    Navíc je to takovje "příběh" :). Sednu k telefonu, něco tam najdu, objednám a čekám. Pak to přijde, a nebo ne a děje se dál :)
    Navíc, ať žije psychologie. "$5 - jasně!". "Tvl kilo? To za to nedám!" :D
    HANZO
    HANZO --- ---
    Co tam kupujete? Zjistil jsem, že tam od změny DPH nenakupuju vbec.
    BOAR
    BOAR --- ---
    CHEVALIER: Super vetsinou se da domluvit, protoze negativni hodnoceni je pro ne problem.
    RATTKIN: a hdal si se s nim ? mel si oterit dispute. na trackingu by bylo bud ze se to vratilo, nebo nic. v obou pripadech bu ti, dle meho nazoru, alik vratil penize.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    PAYAXY, RATTKIN: takže jsem napsal prodejci co a jak. Prodejce mi vrátil peníze, a já si to u něj koupil znovu.
    BOAR
    BOAR --- ---
    PUNJAB: Hele, jak to jde z EU sikladu, byva tam 20 - 25 dni. Vzdy, kdyz to jde z EU, tak to kontroluju . Shop vetsinou miva sklady spanelsko, cz, polsko, francie italie, nemecko. Vzdy tam vyberu to, ktery je nejlevnejsi (polsko, francie miva shipping free, nebo za hubicku). a okamzite 25. den oteviram dispute a chci vratit penize, protoze tam je garance. Shop vetsinou napise, at pockam, nebo ze zbozi je na ceste. vzdy zamitnu, a cekam cca 3 dny. Pak mi alik vrati penize. (uz se mi stalo, ze mi zbozi dorazilo cca 27 den, tedy jeste v dobe otevrenyho dispute. Ale neresil jsem to, je tam jasne napsano 25days or money back. Takze to dle meho nazoru neni kradez, ale vyuziti nabidnuteho prava.
    Nicmene vetsinou vetsi (drazsi) veci uz z ty evropy jdou, a jsu tu behem treba 2 - 4 dni. a drobnosti fakt jen preposilaj, takze je dobry, ze clovek nemusel resit vypalny, a obcas to bylo i z eu levnejsi, nez z ciny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam