• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RADDINO: Aha! Presne. Ted jsem to vytahl ze schranky… :-)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    KOC256: kromě klasického lístku o nedoručení jsem tam měl ještě jeden, v podstatě to samé, ale byl na něm přilepený ještě lístek (jako účtenka) s dalšími informacemi o ne/doručení. Moc jsem to nepochopil, ale balík mi dali :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RADDINO:
    Tak listek tam ma nechat pri nedorucitelnosti :-)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    STEVIE: přesně tohle jsem řešil dnes. V pondělí pokus o doručení (dle Ali), ve schránce nic. Až dnes jsem do schránky dostal lístek od pošty, že mě v pondělí nezastihli a že si mám dojít na pobočku. Tam už bez problémů vydáno. Pošta prostě není moc rychlá :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    STEVIE:
    zajdi/zavolej na postu.

    No ja si toho vsiml jen proto, ze mi Alik signalizoval, ze se doruceni nepovedlo. Posta uplne 0 zajem...
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    No já to mám podobně,
    objednáno 27.6.
    Pokus o doručení (údajný) byl 8.7.
    A estimated delivery psali taky něco koncem srpna..

    Bohužel cpost.cz funguje a ukazuje to 29.7. vrácení zásilky odesílateli ... :(
    Dá se s tím ještě něco dělat?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak objednáno 16/7 a pokus o doručení (údajný) byl 29/7. Kombinovaná zásilka... Estimated delivery date bylo 28/8 :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    STEVIE: Dej ho do cpost.cz. Mi fungovalo. V tom trasovani na alikovi byva i precislovani.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    STEVIE: Resil jsem presne to same dneska. Trasnul jsem cislo, bylo na poste a tak jsem si pro to s OP zasel.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    DEEJAYY: mám jen čínské číslo co vidím v Ali .. bude to fungovat? No zkusím stejně dik
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    STEVIE: podle čísla balíku se kouknout na jaké poště to leží a tam se zeptat?
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    jak řešíte tuhle situaci pls?



    Nemám žádný lísteček ve schránce a nevím podle čeho a kde si to vyzvednout?

    díky
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    DOKKTOR: ja obcas objednal na uctu prihlasenym pres gmail, ale muj normalni je pres heslo
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    prvně jsem taky samozřejmě šel po stopě, že jsem to objednal jinde. ale při důkladnější paměťové rešerši sem dospěl k závěru, že sem to nakonec koupil na alíku - přihlašoval jsem se na svůj ali účet. a v historii mi tam toho taky asi dost chybí, i když už si samozřejmě za ty roky nepamatuju, co jsem kde koupil. je to fakt divné, ale skoro jistě si vzpomínám, že sem se k tomu displayi proklikal přes fotky z googlu, přes nějakou jinou jazykovou mutaci ali, ale na 98% sem si jistý, že to šlo z ali :( což je fakt divné, protože ani v mailu k tomu není jediný stopa. na každý pád už to nemám kam vracet a zůstává mi tu dilema, jestli do toho tabletu narvat další prachy a pokoušet se to opravit, protože při extrakci baterky jsem tuto včera odpálil a navíc to vypadá, že ten digitizér jenom tak levou zadní nerozloupnu a musel bych pořídit ještě jeden nový, do kterého ten display nanovo nacpu, aby to nakonec vyšlo cenově jako nový hotový tablet ... ale to už sou enom moje zcestné úvahy mimo téma.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QWWERTY: a ať shoří v pekle všichni, kdo neumožní export historie objednávek do excelu/csv
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DOKKTOR: mám tam úplně všechny 6 let zpátky
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    DOKKTOR: mam vsechny objednavky az do 2018
    nabizi se otazka, jestli jsi to nebral na nejakym jinym cinskym shopu - ebay, banggood, gearbest, dealextreme, ... me osobne uz se totiz driv stalo, ze jsem dohledaval zpetne objednavku a po hodine hledani jsem zjistil, ze ji hledam u spatnyho cinana


    ad ali-iobjednavky - neskutecne me irituje to jak tu stranku prekopali, ze uz se neukazuje textovy seznam, ale obrazky (a ani ne vsechny) a musi se to rozkliknout + misto stranek je tam ten posahany infinite scroll (na tlacitko)
    at updanou ruce kazdymu frontendistovi, ktery tohle kdy implementuje a vybouchne hlava kazdymu projektakovi, ktery to zakaznikovi nerozmluvi
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    DOKKTOR: Teď jsem koukal a bude tam nejspíš úplně všechno od chvíle co jsem se registroval.
    Naklikal jsem jich asi sto a dostal jem se do roku 2020, dál se mě nechtělo klikat
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    to je normální, že aliexpress neuchovává historii všech objednávek? mám neurčitý pocit, že sem s tím měl problémy dycky, ale te?d mi tu leží display za litr, který jsem chtěl vracet a asi bohužel. ani v mailu nemám k této objednávce vubec nic, prostě to přišlo a hotovo.
    CODE
    CODE --- ---
    MATT: sem ?? :) ale hezky
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    PISTA1: Bohužel, žádná podobnost, https://parcelsapp.com/en nedal bližší info ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam