• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Tak jak jsme psala, tak se stalo. Nevyplnila jsem nic a za par dni prisel balicek.
    HANZO
    HANZO --- ---
    MUXX: Drtina je blb, dá se to proclit. Neříkám, že to je pohodová záležitost, ale určitě není nemožná.
    MUXX
    MUXX --- ---
    Samostatně proclít nákup z asijského e-shopu nad 150 eur? Prakticky nemožné - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/clanky/samostatne-proclit-nakup-z-asijskeho-e-shopu-nad-150-euro-prakticky-nemozne/
    QUIP
    QUIP --- ---
    PISTA1: Problem bude spis v tom, ze to nekdy jde jinym shippingem, nez ktery si vyberes u obchodnika. Tak jako to nekdy jde z Ciny, kdyz si to objednavas z EU skladu za EU cenu.

    AliExpress Standard, AliExpress Saver, i Cainiao mi vzdycky proslo normalne, ale nekdy to pak jde jinou cestou / od jinud (prave z nejakeho uzbekistanu, tadzikistanu atd.) a to pak prijde ta SMS od Posty a je potreba to vyplnit pres ecep na celni sprave a nenechat do toho vubec zasahovat Ceskou Postu.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Mam tam nejaky Aliexpress Saver shipping, jde to normalne z Ciny. Ale nijak jsem to nevybirala.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    PISTA1: Ruska ruleta ma trosku vyssi "uspesnost". Mne ta sms prisla ted poprvy z asi 50 zasilek, hadam? A halt se na to jednoduse vykaslu, za ten dolar a pul mi to nestoji.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CUKI: Tak baterie dorazila. Byla asi 3 týdny na celním a dorazila bez cla. Nechápu proč, byla tam udaná cena i co to je...

    Trochu mě mrzí že vlastně nevim na kolik mě reálně přijde protože bych si jich objednal rovnou několik
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PISTA1: Ja to objednal z ebay
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Hádám, že šetříte na poštovným a necháváte tam cainao shiping. To pak máte jak ruskou ruletu.... Většinou to projde, ale někdy smůla a musíte řešit ecep.
    Když chcete mít 100% jistotu že to projde, musíte posílat přes aliexpress shiping.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SINEAD: Jeste me napada - odkud byla ta tva objednavka?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SINEAD: Taky me s tim otravuji, buffery pro ph metr za par korun. Fakt nechapu, neco jsem tam naklikal. Jsem zvedavej jestli mi prijde doplatek na dani nebo poplatek za zastupovani. Bez zaskrtnuti zastupovani ceskou postou to neslo ulozit.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Simvas co z toho ta Ceska Posta jako ma? Ted mi taky prisla sms ze celni rizeni bla bla, objednavam kontinualne a tohle je poprvy za asi rok a pul. Co ctu na ruznejch diskuzi, vetsina lidi se na to vykasle a stejne jim balik dojde. Mne to poslali na nejvetsi kokotinu asi za dolar a pul - prazdny lahvicky s rozprasovacem.
    Proc se na to proste nevyserou, tak jako serou na normalni dorucovani baliku? :DD
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    POSEIDON: nedávno jsem taky dostal avízo s trackingem, co jsem na ali neměl, vyplnil jsem do eCEp že to jsou dobíjecí 9V baterie, co jsem měl také objednané a nakonec to byla 3 vteřinová lepidla :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    POSEIDON: hlavně jsem myslel že když to posílám přes to cainao tak si nemusím dělat starosti a oni to nějak porěší.. snad zabere to IOSS.
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    E2E4: tak to je jen smolik no.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    POSEIDON: to mi moc nedava smysl - adresa je do novyho kanclu, nikdy driv nepouzita.. Tedy by to musel byt jeden z tech obchodniku, od kterych jsem ted neco objednal.

    Tracking nemam, jsou to laciny veci (a trochu jsem doufal ze mi je zkombinuji do jedny zasilky s trackingem jako posledne).
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    E2E4: jestli trasovaci cislo na nic nesedi, tak je to klasickej podvod, nevyzadana posta, aby si nekdo nafejkoval recenze
    Reddit - Dive into anything
    https://www.reddit.com/r/whatisthisthing/comments/hw4urs/i_received_this_in_the_mail_from_uzbekistan_i/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Tak teda zazivam dosud nepoznanou radost z proclevani drobnosti z aliexpresu.

    Mam na ceste asi 6 zasilek, ted mi prisla od posty SMS, ze mi neco prislo z Uzbekistanu - Palqaro Pochtamt br., Turkestanskaya Str. 4 - Halqaro Pochtamt je uzbecky "mezinarodni posta", tak to asi bude ono.

    Mno akorat nevim co to je, tim padem jakou mam udat cenu atd. v jednom z policek bylo 1,3, pak tam bylo v jinem "Adapter". Doplnil jsem USD (i kdyz teda za 1.3 USD jsem tam nic nemel) a material Plastic, a na predchozi strance vyplnil IOSS aliexpresu, ktery jsem nekde vygooglil. Tim padem by melo bejt celni rizeni zadarmo..

    WTAF?!
    CUKI
    CUKI --- ---
    Čekám na baterii z Ali dle tracking informací 28. prosince dorazila do přístavu La Spezie. Podle prodejce se čeká na proclení. Jde to nějak urychlit?
    QUIP
    QUIP --- ---
    POSEIDON: Neni to sice AliExpress, ani DealExtreme, ale jestli to opravdu potrebujes... :)
    Pisou tam 1:1 15 zil
    HQ VGA kabel MD15HD-FD15HD, DDC2, 1:1, s ferity, 3m | SECOMP a.s.
    https://www.secomp.cz/hq-vga-kabel-md15hd-fd15hd-ddc2-1-1-s-ferity-3m_d8503.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam