• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRAGEValencia, Spain - Fallas, Tomatina, F1, MotoGP plaze, hory, paella a Ronchata
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    URIS: ja to jako rad slysim a jen se divim,pac pred par lety tam krome mayhemu zadnej "otevrenej" squat-like prostor nebyl.jestli se to zemhilo tak jedine dobre.ja se tam asi v zime podivam za znamejma a jestli je tam naka prilezitost tak bych na par mesicu klidne v nakym baraku pozustal..se ozvu!
    URIS
    URIS --- ---
    budu ve Valencii snad už od příštího týdne, můžeme se sejít a názorně to probrat.
    POPEY
    POPEY --- ---
    v druhem tydnu v zari jedu z valencie do cech autem.
    pokud chcete neco poslat do cech ci se svezt muzeme se dohodnout.
    vice v poste
    POPEY
    POPEY --- ---
    URIS: tak to znas asi jinou Valencii nez ja...
    ECKO
    ECKO --- ---
    ahoj hledám od konce srpna na necelý půlrok bydlení ve Valencii. Ideálně blízko školy, tzn blízko fakulty de bellas artes. Nenapadne nekoho nejaký web, kde se porozhlédnout nebo i konkrétní typ? dekuju
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    URIS: byl sem tam pred par let a nepripadalo mi ze tam je nejak moc squatu, o kterych by se verejne vedelo.vetsina lidi mi naopak smutne uikazovala krasn domy co squaty bejvaly ale uz nejsou.je to teda dva roky.onose to tam nejak vyrazne zmenilo?
    URIS
    URIS --- ---
    VOYAGER: Zkus Cabanyal, je to bário přímo u pláže, seženeš tam levné bydlení a hlavně je tam spousta super squatů. Při větší iniciativě a odhodlání se nabízí i možnost osqatování vlastního bydlení.
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    hledam nejake alternativni bydleni (pokoj) ve Valencii -nelepe od centra smer k mori ale neni podminkou diky
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    Je tady nekdo kdo tusi ja je to z technivalama ve spanelsku v srpnu popripade cervenci ?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    !!!!!!!!!

    barcelona [Punx.cz]
    http://punx.cz/barcelona
    URIS
    URIS --- ---
    Valencie - čr ? někdo koncem měsíce nebo začátkem srpna?
    FLINT
    FLINT --- ---
    MIRAGE: no na vlakáči neuměly nebo mi lidi řikaly že jsou proste jen lenoši a nechce se jim vůberc namáhat mozky aby ze sebevysdoukaly nějaké angl.slovo
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    FLINT: tak v Barcelone zrovna anglicky umej, ale zase delaj, ze neumej castellano :)
    FLINT
    FLINT --- ---
    jo na to už jsem taky přišel kdfyž jsem se cjel tak jsem myslel že tu bude každej umět AJ a že se s ní domluvim jsem se hodně spálil už v Barceloně když na vlakáči nikdo neuměl AJ
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    FLINT: jedina prace tu je ucit anglictinu. Kamos nedavno shanel i nekoho na uceni cestiny na valencijske univerzite pro spanely, kteri se chystaji na Erasmus do CR. Pokud by mel nekdo zajem, muzu zjistit, zda to je jeste aktualni.
    FLINT
    FLINT --- ---
    cus lidi jsem kousek od valencie v Polinii .ted se mi zarizujou NIE nevite pak nekdo o nejake lepsi praci ? ted striham, na kampech pomerance
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    Chodíte někdo ve Valencii do sauny? Nemáte tip na příjemnou saunu za ucházející peníze? díky!
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    VALENCAWENCA: Bohuzel, u nas ted misto neni, dej si pozadavek na www.couchsurfing.com, je tam dost lidi, kteri misto maji. Navic ja za par dnu odjizdim do Andaluzie.
    VALENCAWENCA
    VALENCAWENCA --- ---
    Cau MIRAGE : ja ted bydlim v pajo jasos v Cabanalu, je to zonglerska komunita,ale mam to tady jen docasne. Myslite , ze by jste mi mohli pomoct? mam vybaveni do hor,kam se chystam v breznu,takze to je ok,a jinak pres den zongluju a travim cas v ostatnich komunitach,takze by se jednalo jen o prespani.. Prosim Vas,jsem spolehlivy a cestny,rad Vam pomohu na baraku,a tak,hrozne by jste mi pomohli kdyby to slo s tim spanim prosim prosim prosim. dik za odpoved,zatim ahoj
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    VALENCAWENCA: Ahoj Venco, zkus www.couchsurfing.com, my jsme ted plny. Kazdopadne v noci tu je dost zima, takze doufam, ze mas teply spacak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam