• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGPS sports tracking, ENDOMONDO, RUNKEEPER, SPORTS TRACKER, STRAVA, GARMIN CONNECT a další.. Garmin Fenix a další
    PULKA
    PULKA --- ---
    Nemate nekdo na Praze 6 nabijecku na Suunto Peak Pro 9 a nepujcili byste mi ji na kedno nabiti? (Nebo treba na kafe, nabity je to hned). Zapomnela jsem svoji u znamych a mam uplne vytluceno, ale novou za 900 Kc uplne kupovat nechci (kdyztak zkusim stesti v suunto obchode).
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: nedá, je to o štěstí
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BUCCI: aha a to se někde musím přihlásit?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: verze aplikace je stejná, ale nabídne ti to beta po zapnutí
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: je to za beta, o které se od nového roku všude mluví
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BUCCI: jak poznám novou verzi? 😀
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LEDOFREDO: já jsem vcelku nadšený, vypadá to skvěle...
    Je tam trochu jiná logika, tak možná proto ty hejty, sem tam bojuju, e.designove.jw.to nebe a dudy
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    BUCCI: Jake jsou dojmy? prijde mi ze na redditu to uzivatele celkem hejtujou
    MTHU
    MTHU --- ---
    BUCCI: Na mě taky!

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Dneska na mě vyskočila nová verze connectu



    Jupí
    MINER
    MINER --- ---
    ROOLO: Tak dneska už nastartuje.
    Zatím nesyncuje („Unable to get content”), ale snad na tom teda soudruzi už po měsících začali pracovat…
    ROOLO
    ROOLO --- ---
    MINER: Mě přijde, že to funguje :/
    STAJA
    STAJA --- ---
    MAESTRO_007: 840 umí synchronizovat, když máš zapnutou trasu
    MINER
    MINER --- ---
    BTW funguje vám Spotify?

    Zřejmě při posledním update se Spotify app na hudbu v hodinkách rozbila a místo startu jen problikne černá obrazovka.

    Vám to furt funguje?
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    Nevím jak s explore ale s garmin connect moje fenix 6 umí přerušit aktivitu nahrát jinou trasu a pak pokračovat v aktivitě a navigovat po nové trase.
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: 840
    BATY
    BATY --- ---
    MAESTRO_007: Možná to umí Edge 540, myslím, že mi to kamarád říkal, ale nejsem si jistý, sám ho nemám...
    MINER
    MINER --- ---
    MAESTRO_007: ha:) pardon, četl jsem to na mobilu v rychlosti blbě, ale hlavně, že si rozumíme:)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MINER: škoda, ptal jsem se na toto: "Větší limit je, že neumí ani novou trasu do hodinek odeslat, pokud probíhá aktivita."

    Ale zaujala mě tam ještě jiná věc.a to že to umí hlídat/sledovat psa. Já bych potřeboval sledovat DÍTĚ :D ...ale.novorozence přes nějakou vymakanou chůvičku když jedu na trenažéru na kole v jiné místnosti. Notifikace o probuzení nebo tak přímo na Garmin. Je na to nějaká vychytávka? Nebo prostě standartní notifikace v aplikaci na mobil a ten to zobrazí na garminu? :-)
    MINER
    MINER --- ---
    MAESTRO_007: zobrazuje jí, ale neuloží, dokud se zaznamenává.

    Větší limit je, že neumí ani novou trasu do hodinek odeslat, pokud probíhá aktivita.

    A opruz je, že vždy synchronizuje všechny trasy u z hodinek, což může trvat strašně dlouho, i když člověk teď přidal jenom jednu trasu.
    Takže se vyplatí nejdřív to nechat syncnout někde v klidu, když na to je mnoho minut času, a pak už přidání jedné trasy trvá rychle..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam