• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGPS sports tracking, ENDOMONDO, RUNKEEPER, SPORTS TRACKER, STRAVA, GARMIN CONNECT a další.. Garmin Fenix a další
    MINER
    MINER --- ---
    PULKA: navíc můžeš mít dobrej pocit, že podporuješ malou evropskou firmu:)
    Je fascinující, co dokáží se zlomkem lidí Garminu.
    PULKA
    PULKA --- ---
    BATY: Dik ❤️ uz mam vyreseno z oficialniho obchodu a pristi tejden bude nabijecka doma (a Cafe sofa neznam, diky za tip!).

    Jinak po pul roce pouzivani musim rict, ze je Suunto fajn se svoji vydrzi (na dlouhej trek proste pecka), signal je OK, ovladani taky, ale co se tyka konektivity, tak to umi byt na prd - kdyz jsem jezdila na cyklotrenazeru, tak to se zadnou appkou nejde propojit atp. Takze zpetne videno bych mozna byla doplatila za nejaky Fenixy, ale nastesti uz je zase obdobi, kdy mne to nestve.
    BATY
    BATY --- ---
    PULKA: Pozval bych tě do Cafe Sofa na kafe než se to dobije, kdybys měla Garminy... Ale s Suunto nepomůžu :)
    PULKA
    PULKA --- ---
    Nemate nekdo na Praze 6 nabijecku na Suunto Peak Pro 9 a nepujcili byste mi ji na kedno nabiti? (Nebo treba na kafe, nabity je to hned). Zapomnela jsem svoji u znamych a mam uplne vytluceno, ale novou za 900 Kc uplne kupovat nechci (kdyztak zkusim stesti v suunto obchode).
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: nedá, je to o štěstí
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BUCCI: aha a to se někde musím přihlásit?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: verze aplikace je stejná, ale nabídne ti to beta po zapnutí
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: je to za beta, o které se od nového roku všude mluví
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BUCCI: jak poznám novou verzi? 😀
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LEDOFREDO: já jsem vcelku nadšený, vypadá to skvěle...
    Je tam trochu jiná logika, tak možná proto ty hejty, sem tam bojuju, e.designove.jw.to nebe a dudy
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    BUCCI: Jake jsou dojmy? prijde mi ze na redditu to uzivatele celkem hejtujou
    MTHU
    MTHU --- ---
    BUCCI: Na mě taky!

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Dneska na mě vyskočila nová verze connectu



    Jupí
    MINER
    MINER --- ---
    ROOLO: Tak dneska už nastartuje.
    Zatím nesyncuje („Unable to get content”), ale snad na tom teda soudruzi už po měsících začali pracovat…
    ROOLO
    ROOLO --- ---
    MINER: Mě přijde, že to funguje :/
    STAJA
    STAJA --- ---
    MAESTRO_007: 840 umí synchronizovat, když máš zapnutou trasu
    MINER
    MINER --- ---
    BTW funguje vám Spotify?

    Zřejmě při posledním update se Spotify app na hudbu v hodinkách rozbila a místo startu jen problikne černá obrazovka.

    Vám to furt funguje?
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    Nevím jak s explore ale s garmin connect moje fenix 6 umí přerušit aktivitu nahrát jinou trasu a pak pokračovat v aktivitě a navigovat po nové trase.
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: 840
    BATY
    BATY --- ---
    MAESTRO_007: Možná to umí Edge 540, myslím, že mi to kamarád říkal, ale nejsem si jistý, sám ho nemám...
    MINER
    MINER --- ---
    MAESTRO_007: ha:) pardon, četl jsem to na mobilu v rychlosti blbě, ale hlavně, že si rozumíme:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam