CHEWBACCA: S těma barvama to je velmi dobrej postřeh.
Sockety se dají přebarvovat chromatic orbama, ale je to náhodný a nejčastějš padají barvy odpovídající typu itemu, přesně jak říkáš. To znamená, že narollovat 4 modrý sockety na čistě evasionovém (tedy zeleném) itemu má strašně malou šanci - jde to, ale spálíš na tom kotel chromatic orbů.
Pro tebe je teď nejlepší nosit modro/červený itemy, tj. co mají současně armor a energy shield. Energy shield není moc dobrej, pokud na to nemáš přímo postavenej build. Funguje jako hpčka, ale obnovuje se v základu pouze když chvíli nedostáváš žádnou damage. Armor oproti tomu snižuje každou fyzickou ránu, kterou dostaneš.
Modro červenej item tudíž bude mít nějakej armor (takže nebudeš dostávat takovou damage) a současně půjdou sockety rozumně nabarvit na modrý.