• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKPath of Exile
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHA1NDLER: tady mas spis best high investment taktiku na 10 mirroru za den... :)

    10 Mirrors in One Day - The Best Farm/Juice to Ever Exist in PoE - 3.24
    https://www.youtube.com/watch?v=DdrcDPxVKnU&t=3s
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ale snad to přejde, až se načtou shadery.

    Jinak poprvé jedu fourth vow+divine flesh+max chaos res a teda to je solidní tank. Tak tuhej nebyl snad ani explode totem PF v crucible
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: tak s vulcanem mám problém, že po spuštění hry to běží velmi dobře, ale postupně se to zhoršuje až do úplný nehratelnosti a hororových artefaktů, dokud hru nerestartuju.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: mam 1060 a i5 6600k :-)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    EVILMIND: nerad bych to zakrikl, ale vypada to na instantni masivni zlepseni! Diky moc za tenhle navod.
    A to si to pritom nacita shadery.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: gtx 1050 a ryzen 5 3600x. Jsem si plně vědom, že to je muzeální setup, ale na tu mojí dotu a poe mi to až do týhle ligy stačilo a na všechno ostatní mam switch :)

    Předpokládám ale, že případnej menší upgrade grafiky z druhý ruky dostačující na poe by nemusel vyjít nijak draho.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHOBOT: btw jinak muzes regulerne zkusit hrat pres cloud, sluzeb je spousta, ja pouzivam Geforce NOW, ktera je zadarmo kdyz ti nevadi mala fronta pri spusteni, a hodinovej limit na hru. Coz je uplne v pohode, sam tak hraju kdyz nejsem doma na svem PC. A kdyby se nejak v budoucnu menily naroky, tak regulerne premyslim o tom, ze bych si misto upgradu proste tohle i platil jako sluzbu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHOBOT: tady jsou nejaky tipy, kdyz se to řešilo po změnách, co udělali dvě ligy dozadu:

    Reddit - Dive into anything
    https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/15icji4/how_i_solved_my_performance_issues_on_an_old/
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    GORDHART: to myslim mám, ale zkontroluju
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    CHOBOT: Na tohle mi hodně pomohlo hodit hru na ssdčko.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: Tak to bude hodne stara vykopavka :-D
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: zkousim, ale nevzpomenu si :) Napisu vecer, az budu doma.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: A co mas teda za streva?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: odezvu mam v cajku, fakt zlobi performance. Mam sice grafiku starou sunku, ale oproti minuly lize jsem vylepsil procak a bezi to podstatne hur, tak me to docela stve.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: Ja mel na zacatku ligy sileny lagy, ale vyresil to swap na jinej server... Jinak mi to jede az prekvapive plynule tuhle ligu
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: zkousel, ale na vulcan mi to ani za pul hodiny hrani nestahlo vsechny textury a behal jsem nevykreslenou poustni krajinou :D Tak jsem to zas prehodil zpet.
    Ale mozna si s tim jeste pohraju. Zkusil jsem ted na nejaky random doporuceni z redditu vypnout vsync a zvednout fps treshold, ale obavam se, ze to zas bude nehratelny kvuli tearingu.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: Co mas za stroj? Ja mam cca 6 bo 7 let starou masinu a jede mi to v ramci mezi v pohode... Zkousel jsi zmenit DX za vulkan a opacne?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Pánové nemáte k ruce nějakej guide na optimální grafický nastavení pro slabší mašiny? Mam to naprosto tragický, mnohem horší, než minulý ligy, a nějak nevim, jestli mam dropnout ligu, nebo pořídit novou grafiku... A trochu mě to sere, protože ještě minulou ligu mi to šlapalo dobře.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHA1NDLER: To ja vim, ze je to zapeklita otazka, proto se obracim na ty nejlepsi :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    Hosi, nemate napad na zabavnyho budget bossera? Nepotrebuju s tim sundavat nejaky nesmysly, ale aby to bylo schopny s nejakym normalnim budgetem sundat exarcha a eatera + maven, idealne, aby to melo dmg, abych mohl skipovat faze.

    Hledal jsem na netu posledni dva dny a nejak se mi nic moc nelibi, tak co treba bavilo vas :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam