• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKPath of Exile
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: A co mas teda za streva?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: odezvu mam v cajku, fakt zlobi performance. Mam sice grafiku starou sunku, ale oproti minuly lize jsem vylepsil procak a bezi to podstatne hur, tak me to docela stve.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: Ja mel na zacatku ligy sileny lagy, ale vyresil to swap na jinej server... Jinak mi to jede az prekvapive plynule tuhle ligu
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: zkousel, ale na vulcan mi to ani za pul hodiny hrani nestahlo vsechny textury a behal jsem nevykreslenou poustni krajinou :D Tak jsem to zas prehodil zpet.
    Ale mozna si s tim jeste pohraju. Zkusil jsem ted na nejaky random doporuceni z redditu vypnout vsync a zvednout fps treshold, ale obavam se, ze to zas bude nehratelny kvuli tearingu.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: Co mas za stroj? Ja mam cca 6 bo 7 let starou masinu a jede mi to v ramci mezi v pohode... Zkousel jsi zmenit DX za vulkan a opacne?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Pánové nemáte k ruce nějakej guide na optimální grafický nastavení pro slabší mašiny? Mam to naprosto tragický, mnohem horší, než minulý ligy, a nějak nevim, jestli mam dropnout ligu, nebo pořídit novou grafiku... A trochu mě to sere, protože ještě minulou ligu mi to šlapalo dobře.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHA1NDLER: To ja vim, ze je to zapeklita otazka, proto se obracim na ty nejlepsi :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    Hosi, nemate napad na zabavnyho budget bossera? Nepotrebuju s tim sundavat nejaky nesmysly, ale aby to bylo schopny s nejakym normalnim budgetem sundat exarcha a eatera + maven, idealne, aby to melo dmg, abych mohl skipovat faze.

    Hledal jsem na netu posledni dva dny a nejak se mi nic moc nelibi, tak co treba bavilo vas :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem si zkusmo zkusil vygenerovat triple attribute ring setup:
    PoE Graveyard Calculator
    https://necropolis.pathoftools.com/7454015d-b40f-4b19-9543-c05371804ed4

    Kdybych chtel jen ES je to snazsi, life otevira cestu regen suffixum, takze jsem si tam pridal triple fracture mod (treti jsou ta 4 policka prazdna), tj. pokud to nahodou netrefi, tak mam jeste furt sanci na to, ze to pujde fixnout esenci. Dal bych tam divine misto toho, ale bohuzel divine mrtvoly nefungujou pred fracture, ale naopak. Mrtvoly na kopie jsou drahe, takze asi nema cenu je tam pouzivat, kdyz prevysujou celkovou cenu craftu, plus takhle je to vsechno common co se vicemene nasbira samo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    uz to umi i automaticky nacist link z Craft of Exile a navrhnout presne kam kterou corpse zakopat

    PoE Necropolis graveyard plotter
    https://necropolis.pathoftools.com/

    mam teda velke deja vu na puvodni koncept Harvest ligy, kde lidi hrozne rvali kvuli nutnosti planovat idealni layout zahradky (a tam jsi to delal jen jednou)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ORBIT: tak je to vyzvy, ze jo, ty mody jsou pekelny...

    Kazdopadne zatim jsem nevidel tuhle ligu zajimavej tank build, takze jsem se rozhodl jen decentne vylepsit sveho hexblast ascendant minera na hexblast inquisitor minera... :-) Protoze ascendant nema zadnou defensivu a ani zatim uplne nevidim zpusob jak to v ramci moznosti tehle ligy zmenit, tak to zkusim prebit vic dmg.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    EVILMIND: Imho k cemu to potrebujes? Staci to dat jednou na paty socket a dal to netreba. Urcite se casem objevi build, ktery to umi farmit a posune se meta. Netreba se tim trapit..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHA1NDLER: ty jsi o den pozadu, ted se farmi fracture base pres rogue exile zavreny ve strongboxech :)

    Jinak ty T17 mi prijdou dobre prepaleny, nechapu proc maji tolik mechanik kdyz mas miniaturni arenku, a stejne nemuzes nic delat, bud mas build co vytankuje nebo ne. Zatim jsem dal jen tu kde je Catarina, a pocitam to ani nebudu uz zkouset, az s nejakym tankem nekdy v budoucnu.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    K0COUR: Haha ja to jedu podobne. Do dolu chodim expit a sulface mam tolik ze ho vastuju zleva zprava ;) chystam se upgradnou na vic nez 38k storage
    K0COUR
    K0COUR --- ---
    ORBIT: nakonec jsem zacal v dole. sulfajtu kotel, stesti me zatim neopustilo, taxem bez problemu nafarmil curse ring. sice paua base, ale curse mod je fractured :D expedition me zacalo bavit, ten mod na atlase, ze udelas jen jednu velkou explozi je bozi
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    ORBIT: Včera jsem u Roga udělal omylem toto. A to jen kvůli tomu, že jsem tam viděl věc s T2 suppres rollem a řekl si "fuck it". Hrát v trade lize, tak jsem asi bohatej, no :D

    ORBIT
    ORBIT --- ---
    K0COUR: Na ssf se klidne ptej, pokud potrebujes.

    Dobra je expedice obecne, ale trochu jinak nez to jede vetsina lidi.

    Gwen dava od tveho levelu 90 base itemy s 84+ takze tak ziskas snadno kraftici base. Obcas u ni procne ze ten base ma influenci, coz bude byt op base.

    Rog umi udelat naprosto op veci a ani nemusis mit super kliku.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    EVILMIND: harbinger orb z T16 neudělá T17?

    (vím o tom prd, nesleduju to, horko těžko se na ssf dostávám do půlky červenejch zatím :D )
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    muj obvykly incursion byznys trpi v tehle lize, ale zato safehousy sypou :) 13 div za tyhle dva

    jo a btw po trech dnech alch/go na T16 mam porad presne 0 dropu T17

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam