• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISinstagram
    rozbalit záhlaví
    IVUS_KA
    IVUS_KA --- ---
    COWBOY: netusim, s jabkami nemam vobec skusenost - stale si ale myslim, ze to bude zalezitost klavesnice ako takej a nie instagramu
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVUS_KA: A teď mám tohle

    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVUS_KA: No před časem jsem to měl v instagramu takhle

    IVUS_KA
    IVUS_KA --- ---
    COWBOY: nebude to skor zalezitost klavesnice samotnej, nezavazne od SW, kde ju zapnes? ja mam vsetky specialne znaky mimo hlavnej klavesnice...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Prosim poradte mi. Zmizel mi na klávesnici na instagramu # vpravo dole spolu s @. Mám tam pořad jenom enter. Co dělám špatně? Diky
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---










    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Berlin, Absinth bar:



    CYRIL
    CYRIL --- ---
    LEXIK: diky moc... potrebuju ti pozituiva vtlouct do hlavy....

    dostal sem opet za ukol sprasvovat firemni fb a instagram... diky neobratnosti uploadovaciho systemu a mi povaze a povaze a celyho toho webu to uplne nesnasim a svoji zlost sem presunul postupne na vsechny uzivatele...protoze kuli nim musim zpravovat ten ucet .

    a asi potrebuju slyset ze je to i o necem inum nez o vyspolenejch rtikach na selficku. a ze ten ucet treba delam i pro lidi ne ovce. hl. pozitivum je ohromnej pocet uzivatelu. insta je uspesnej ne diky svy vymecnosti nebo kvalitam ale diky svy prumernosti kera si ziskala velkej pocet uzivatelu...

    furt mam pocit ze svoji cinosti prispivam k degradaci spolecnosti. z lidi delam ovce .... ale pomohls mi... zacinam bejt trochu vic tolerantnejsi... diky

    LEXIK
    LEXIK --- ---
    CYRIL: Instagram je hlavně sociální síť, a až pak úložiště a foto editor v jednom..

    Ad. sociální síť .. je to čistě o tom, jaké si najdeš a zařadíš k sobě účty/fotografy/modelky atd. .. tzn. pokud naprosto ignoruješ kdejakého pitomce co zde exhibuje, ale vytvoříš si svou DB opravdu zajímavých autorů, máš obratem nevysychající studnici inspirace, nápadů a vůbec výborných fotografií na koukání s nepřetržitou aktualizací ...

    Sdílené úložiště svých fotek, kde můžeš jednoduše oslovovat své přátele .. to se také hodí

    Ad. Foto-editor umí základní věci, má spoustu filtrů .. je to jednoduché, je to rychlé, a pro prezentaci mobil/tablet/PC to ani kvalitou moc nezarmoutí... ;-)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    CYRIL: rad bych zmenil svuj pohled... treba nejen na instagram... bohuzel asi vidim jen ty spatny stranky a ty klady ignoruju... muzete mi prosim rict v cem je instagram dobrej? ... ciste jako software/aplikace/web... ne to ze je uzasny s kamaradkama sdilet rani duck face ci foto svyho bio vege zradla a selfie v gucci store...

    ....You must keep your computer ON for uploads to take place. If it is asleep, it will wake up for the upload. If it is shut down or hibernating, it will not wake up. If your computer cannot contact our servers within 30 minutes, the upload will expire and it will never occur. Check your power settings to make sure you are on High Performance. All uploads will occur +/- 10 minutes from the specified time..... ???
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    CYRIL: Díky za názor.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    instagram asi nejhorsi platforma na sdileni fotek a videii.... proto je asi tak oblibena...



    INF1466
    INF1466 --- ---
    INF1466
    INF1466 --- ---
    CYRIL: ja mel takhle parkrat problem kvuli two step verifikaci, kterou nektery ty 3rd party neumi, takze jsem to resil tak ze jsem 2-step vypnul, lognul se a pak ji zase zapnul
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    je nekde kontakt nebo naka help line nanaky instagram spravce?

    nemuzu se lognout pres gmbrl
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Martin Vaněk Photography (@martinvanekphoto) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/martinvanekphoto/





    AKISAN
    AKISAN --- ---
    INF1466: moc dekuju!
    INF1466
    INF1466 --- ---
    AKISAN: ja byl tenhle petidenni trek a ten byl super a pak jsme autem projeli turistickej jich kterej uz me tolik nenadchnul, ale urcite bych jednou jeste rad dal vic vnitrozemi, sever vychod a zapad, kazdopadne kdybys schanel nejaky info tak napis
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    INF1466: ja se na island chystam uz roky a snad tenhle rok to uz dopadne tak diky za tip.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam