• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    Pěstované ze semínek... jde jim to pomalu.

    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    Moje zahranické hrátky.

    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ALDEMIK: ja jsem to nejak vzdala s nima, takze je zalivam jen pro radost. truhlik nepotrebuju. tak je proste necham.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    TRAMIN: Už je na ně dlouhý den a hodně světla, ta jdou do květu. Doporučuju nechat v klidu přerůst. Vykvetou, udělají se na nich dužnaté lustky, kterých je poměrně hodně a jdou používat stejně jako samotné ředkvičky-bulvy. Pokud teda člověk nechce použít mezitím truhlík na něco jiného. My je měli na zahradě nejdřív jen tak z lenosti, pak z hecu a nakonec nás to nadchlo.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    TRAMIN: Jestli tě to uklidní, mě takhle občas rostly i na záhoně. Chuťově byly ok, takže mi to nevadilo.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Dotaz na redkvicky v truhliku
    kdyz mi z toho roste neco co vypada spis jako mrkev, tak uz mam asi smulu, ze? (muj prvni pokus o pestovani mimo zahradu proste nevysel. Redkvicky se asi tahnou za svetlem a misto kulicek delaji tluste stonky v pozadovane barve.)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    No já už musim konečně do obi nakoupit pořádný truhlíky a květináče. Loni jsme měli moc kezkej balkon, ale letos mi táta zabavil v předjaří truhlíky na jeho zahradničení, že mi je vrátí... I prd velebnosti, tak to tam pytlíkuju ze starejch květináčů... nic moc, ale pažitka naštěstí jede.
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    mam lesni jahody ta uz kvetou normalni staleplodici se nejak nemuzou po zime vzpamatovat :/
    FKA82
    FKA82 --- ---
    VODOMERKA: Já vím, nějaké už tam mám, navíc pracuju z domu, takže můžu zalít klidně dvakrát denně.
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    FKA82: jahody chtěj hodně vody ;)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    ZEMINO: Tymián, šalvěj, petrželku, meduňku, rozmarýn. Ale uvažovala jsem, že přidám ještě jednu a dám tam nějaké menší jahody.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    FKA82: a co v tom máš zasazené?fakt skvělý nápad :)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    KAAKA:
    ZEMINO: jo no, i ta lišta je z Ikea, docela dobře to drží a šetří to místo. Akorát jak je to naklopené, tak se nesmí dávat hlína až povrch, jinak při zalívání vytíká ven.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    KAAKA: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20219738/
    fakt zajímavé,napřesrok taky zkusím (jestli nezapomenu) :)
    KAAKA
    KAAKA --- ---
    FKA82: co jsou ty modré závěsné nádobky - normál hrníčky?
    FKA82
    FKA82 --- ---
    FILOMENA: Díky, snažím se mít v paneláku aspoň kousek zeleně :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    FKA82: krasa!
    FKA82
    FKA82 --- ---
    moje městské zahradničení
    KAAKA
    KAAKA --- ---
    prosím o radu - potřebovala bych uchytit truhlíky na zábradlí a koukala jsem, že taková ta klasicka - pár esovitých kovových držáků - stojí v hornbachu asi 150 Kč. to mi příjde dost drahý a ráda bych se dobrala nějaké alternativy. nevíte, kde by to mohli mít levněji, případně, jak a z čeho si to udělat, aby to vyšlo levněji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam