• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    THRAWN: té mojí vysévané se taky moc nechce, je fakt pomalá, tak jsem si radši koupila i jednou malou rostlinku na nějakých farmářských trzích za 10 káčé nebo kolik to bylo... já bych řekla, že je to pro ni dost slunka .) tak hlavně, aby ji někdo zalil mezitím!
    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    TRAMIN: Já jsem taky zvědavá na tvař ředkviček, teď už se tam klube cosi červeného, ale uvidíme... myslím, že tvar se odvíjí od velikosti prostoru, který má ředkvička okolo sebe, ty dvě samostatné vypadají vážně kulaťoučké, protože mají celý květináček jen pro sebe. Eeew a to ti to někdo nemohl zalít? :/ To zamrzí...
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    my letos dali taky do truhlíku ředkvičky,zaséval ale malý,takže dost na husto! :)
    Po protrhání vyrostli ZATÍM ředkvičky o velikosti max 3cm,tak uvidím jak to poroste dál.
    Je to fajn si pro večeři zajít na balkon :)
    KARABINA
    KARABINA --- ---
    Taky jsem měla ředkve v truhlíku, no narostly jen jakési vlasy, Lupeny jsem sekala do jídla.
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    PJOTRA108: taky mam ted bazalku ze seminek, ale uz ji mam vysetou pres mesic a pul a porad je tak dve cisla velka (vim ze potrebuje hodne slunka, na balkone mame slunce tak od pul osmy do sesti do vecera, to by snad melo stacit ne?) no a ted pojedu na tejden pryc, tak se bojim aby to vubec prezila
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PJOTRA108: pestovala jsem taky ze seminek a vsechno bylo ok, ale neudelala se mi redkvicka, ale takova cervena zizala.
    Mimochodem pres vikend mi to chciplo vsechno. Byla jsem tri dny pryc.
    T6MA
    T6MA --- ---
    PJOTRA108: mas super popisy na kvetinacich. hned mi ty rostlinky prijdou takovy znamejsi :)
    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    Moje chlouba :) Ředkvičky vypěstované ze semínek, život v polostínu na parapetu jim moc nevadí.

    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    Pěstované ze semínek... jde jim to pomalu.

    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    Moje zahranické hrátky.

    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ALDEMIK: ja jsem to nejak vzdala s nima, takze je zalivam jen pro radost. truhlik nepotrebuju. tak je proste necham.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    TRAMIN: Už je na ně dlouhý den a hodně světla, ta jdou do květu. Doporučuju nechat v klidu přerůst. Vykvetou, udělají se na nich dužnaté lustky, kterých je poměrně hodně a jdou používat stejně jako samotné ředkvičky-bulvy. Pokud teda člověk nechce použít mezitím truhlík na něco jiného. My je měli na zahradě nejdřív jen tak z lenosti, pak z hecu a nakonec nás to nadchlo.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    TRAMIN: Jestli tě to uklidní, mě takhle občas rostly i na záhoně. Chuťově byly ok, takže mi to nevadilo.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Dotaz na redkvicky v truhliku
    kdyz mi z toho roste neco co vypada spis jako mrkev, tak uz mam asi smulu, ze? (muj prvni pokus o pestovani mimo zahradu proste nevysel. Redkvicky se asi tahnou za svetlem a misto kulicek delaji tluste stonky v pozadovane barve.)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    No já už musim konečně do obi nakoupit pořádný truhlíky a květináče. Loni jsme měli moc kezkej balkon, ale letos mi táta zabavil v předjaří truhlíky na jeho zahradničení, že mi je vrátí... I prd velebnosti, tak to tam pytlíkuju ze starejch květináčů... nic moc, ale pažitka naštěstí jede.
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    mam lesni jahody ta uz kvetou normalni staleplodici se nejak nemuzou po zime vzpamatovat :/
    FKA82
    FKA82 --- ---
    VODOMERKA: Já vím, nějaké už tam mám, navíc pracuju z domu, takže můžu zalít klidně dvakrát denně.
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    FKA82: jahody chtěj hodně vody ;)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    ZEMINO: Tymián, šalvěj, petrželku, meduňku, rozmarýn. Ale uvažovala jsem, že přidám ještě jednu a dám tam nějaké menší jahody.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam