• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    FANFAN: Jen do toho, taky jsem na to pařeniště v lidlu koukal ale za ty penize mi to přišlo takový "vratký" :-/
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    No tak když tak na to koukám, tak tedy taky zasadím - v Lidlu jsem koupila pařeniště, za plast strašný prachy.... TAk aby se to využilo.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    *a
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    VER_MASLE: a já ti můžu dát semínky, mám jich mraky
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    VER_MASLE: a třeba by se zrovinka zapojili do pěstování,.. a hned tu máš nápad na grant:)-zapojení lidí bez domova do pěstování vlastní zeleniny, s čímž souvisí i zlepšení jejich výživy.
    Ne jako je to asi utopický...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    PARÁÁDA!!!!!
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    FKA82: tak to musim zaky zvladnout udělat.... myslim že mám program na sobotu jasnej ;) každopádně děkuju za inspiraci, moc se mi to líbí...
    FKA82
    FKA82 --- ---
    VER_MASLE: je to do toho okna jenom "zastrčené". Ale ty rozměry jsou přesně na to okno, takže se to nehýbe. Boční okno zůstává volné na větrání.
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    FKA82: to je super! to chci taky! to je nejak přivrtany to toho bočního panelu ne?
    FKA82
    FKA82 --- ---
    VER_MASLE: Od ledna do května nemyju, pak dám pryč konstrukci a normálně umyju. Mám to skoro na všech oknech v bytě
    Takhle to vypadá ze předu

    Tahle fotka je starší, letos jsou zatím sazenice menší :)
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    FKA82: to jsou ty šikovný ručičky no.... jenom si teda neumim představit jak ty okna meješ???
    FKA82
    FKA82 --- ---
    VODOMERKA: ne, chilli :)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    FKA82: to v tom spodnim patre je trava, ne? :D
    FKA82
    FKA82 --- ---
    MAXMANUS: já už nevydržela v lednu
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    PETEKKA: to je nejspíš pozemek magistrátu, ale že by se tam mělo stavět nepíšou. mám takovej posit, že by nám to tam všechno bezdomovci žijící pobléš sežrali... http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberParcelu.aspx
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    VER_MASLE: a co jak jsou dráhy, tak nad nimi je obrovská zarostlá volná plocha...? údajně tam má zelená plocha zůstat, respektive není v plánu jí zastavovat.Alespoň zatím..
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    jako asi tam nekde neco bude no... muzem dat pruzkumnou prochzku s cilem najit vhodou lokalitu ale myslim, ze to tam mame docela procourany a o zadnym vhodnym fleku v modranech nevim.... teda az na to pole kousek od baziny ze kteryho se zahadne stala stavebni parcela....
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    VER_MASLE: tady na nyxu je určitě plno šikovných mužů,který by v tom pomohli..:)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    VER_MASLE: tak sběrnej dvůr říkáš jo... Květináče v Modřanech sice nemáme, ale jistě je tam někde plocha nebo něco, kde by šlo legálně pěstovat :)
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    PANSTEJK: tak to potom nemohu slouzit ....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam