• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    APPU
    APPU --- ---
    PANSTEJK: objednával jsem tady a spokojenost
    http://www.seminka-chilli.cz/
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    PANSTEJK: určitě, semínka mám v plánu uschovat, určitě jich bude dost.
    Navíc ty rostliny nejsou jen tak ledajaký, jsou to potomci papriček dovezených z Ameriky ! :)
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    VERSONNENHEIT: nemela by jsi nejake seminko az dozraji?? rad bych zkusil, s chilli paprickama zatim nemam zadnou zkusenost a palive muzu moc :)
    APPU
    APPU --- ---
    VERSONNENHEIT: já mám od února a jsou tak poloviční a právě přemýšlim do čeho přesadim.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    APPU: klíčila jsem loni v srpnu,) mam je v truhlíku, ale asi dojde na květináče či vysazení ven.
    APPU
    APPU --- ---
    VERSONNENHEIT: už jo ? Jak máš velký květináče ?
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Udělala jsem nějaké další jalapeño fotky, rostou jako z vody a objevila jsem spoustu nových pidi papriček :)

    .

    .
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    DOCTOR23:
    PETEKKA: ještě doporučuju fazolky, ty jsou vděčný na balkon a rukolu - tu můžete odtrhávat do zimy, ale tra v Holešovicích ji ještě nemaj (sadbu) :-)
    APPU
    APPU --- ---
    jeden spam, co po sklizni :)
    [ Ovoce - Zelenina : výměnný obchod ]
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    DOCTOR23: nerikal nahodou zeman ze konopi je vstupenka k tvrdej drogam ?? proto si ji nikdy nedal a jenom chlasta ?? :))
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PETEKKA: ano,konopí zabere 3/4 balkonu..:)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    PETEKKA: :) no to ne , ale suseny rajcata jsou dobry vid :)) vsechno co je ze zahradky je dobry :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    LUKASZ: ty tvago, ty jsi vyloženě sušivý typ:D
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ILLUZE: hm , zkusim to .. je fakt ze ja jim nechal spisku vsem proto porad jeli .. ale zkusim to nejak vykoumat :))
    ILLUZE: jenom teda mozna bacha na to v rustu .. at neni rostlina v soku a ma z ceho dejchat .. jasny ze vsechno co je ve zpod jde dolu .. ale necim ta kytka musi dejchat , jestli to mas vyzkouseny tak neni o nicem :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    VODOMERKA:
    PETEKKA: no spis ty pece jedou i na 30 stupnu .. tak ze ideal .. ja mam takovou praci ze vozim i do soukromejch pekaren ruzny suroviny , tak se jich i ptam jak co delaj vid :) .. protoze susit to v susicce je casove narocny .. tu plnou susicku kdyz delam , tak delam celou noc a jeste to neni ono .. susim to na co nejmin
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    APPU: to je dobrý nápad:)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    ILLUZE: děkuji za trpělivost:D a určitě to i nafoť
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PETEKKA: ok, tak znovu :)
    - zaštipuji výhonky
    - ustřihávám listy i se stonky

    tzn. nechávám max jeden stonek s listy na jeden stonek s plody

    ty naše keříkové mají tendenci hodně košatět, stonků s listy bývá tak trojnásobek než stonků s plody, tak je prostě ustřihávám (hned u hlavního stonku)... síla pak jde do plodů

    letos to když tak nafotím :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    VODOMERKA: ahaá:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam