• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    HOUBA: Díky za nabídku ale já jsem z toho tak nasranej že sem snad ztratil i náladu něco dalšího sázet.

    Spíš si při příštim huráismu v baumaxu koupim něco uplně jinýho, posledně se tam na mě usmíval takovej malej citrónek :)
    LAROY
    LAROY --- ---
    APPU:
    jetsli je stonek a vrsek ok tak to prezije vpohode, ja uz zlomil i stonek vejpul a sice to roste za roh ale roste to dal i kvete, ty rajcata jsou v tomhle celkem samostatny si myslim
    APPU
    APPU --- ---
    HOUBA: Super já uvidim pár dní jestli se chytne, jak řikám urvalo to 2 vetvě ale ty kde jsou květy a hlavní stonek neporušen. Když to pude do kopru hned se ozvu
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    APPU: MAXMANUS: pokud máte nějaký ztráty, tak mně přebejvá pár sazenic balkónovejch rajčat, tak mohu nabídnout, ale asi už mám jen žlutý ;) Praha.
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    APPU: Tak to nevim jaký poškození to je schopný vydržet, mě letěl truhlík 2 patra za balkonu, ty už to nedaj :-/
    LAROY
    LAROY --- ---
    s tim vetrem je to fakt peklo, ja mam pole ve ctvrtym patre na stresni terase a dostava to taky pekne naprdel:(, uz chybej fakt jenom kroupy a blesky
    APPU
    APPU --- ---
    MAXMANUS: jojo sem na tom stejně. Zrovna sem to všechno hodil na balkon :) Jednomu rajskýmu to utrhlo dvě větve, ale to by asi mělo rozchodit co ?
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    V úterý 21.5. další setkání zájemců o komunitní pěstování na Kuchyňce. Sejdeme se od 18 do 20 hodin v prostoru nad Tichou kavárnou (Burešova 1151/12, Praha 8 Kobylisy). Je to v 1. patře, jde se tam přímo přes kavárnu.
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    zasr. bouřka, přišel jsem o jedny rajčata :-///
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    PAPAVLIS: jasny tak je spousta odrud a ne vsechny jsou stejny ..mas rajcata na vareni suseni k prime konzumaci na grilovani .. je toho spousta .. ja mam letos balkonovky vilma a venus a jsem na to celkem zvedavej , protoze je to srandovni jak je ta rostlinka mala ale pri tom uz je silna celkem ..
    az se trochu uschopnim a nebudu lenivej to nafotit poslu vam uz taky nejaky fotky .. dodelavam ted zahony na zahradce akorat
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    ahoj, sháním rajčata sazeničky 'Tumbling Tom Red' nebo 'Tumbling Tom Yellow'....jsou to speciální odrůdy do závěsných truhlíků.....víte, to je tak když nemáte balkon a místo na okně už taky není......pokud byste někdo měl, dejte vědět.....koupím nebo vyměním třeba za konopí či konopnou mast :) díky

    jiank jak se tady hodně mluvilo o rajčatech, pěkný a jednoduchý článek i s tabulkama zde > http://abecedazahrady.dama.cz/clanek/rajcata-odrudy-pro-letosni-sezonu
    sem třeba nevěděla, že jsou speciální dobré odrůdy na sušení....
    DISONANCE
    DISONANCE --- ---
    Pro většinu z Vás to bude asi z ruky, ale v polském Těšíně je zrovna výstava
    Urban gardening

    Mají k tomu vydanou i zajímavou stejnojmennou polsko anglickou publikaci (distribuují ji zdarma). Vřele doporučuju!
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Fenomén partyzánských zahradníků pomalu mění i česká města | life.ihned.cz -
    http://life.ihned.cz/c1-59771850-fenomen-partyzanskych-zahradniku-pomalu-meni-i-ceska-mesta
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    PANSTEJK: nj ony se takhle vytáhli, já bych je zahrabal ale nestačí kapacita květináče.
    A díky :-)
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    MAXMANUS: ale jinak to mas moc hezky.. :) musim taky vyrazit do boje s fazolkama :) uz si konecne musim najit cas a nafotit balkon :)
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    MAXMANUS: nehci ti do toho moc kecat, ale ty papricky bych zasazel co nejhloubeji, aby lezli az prvni listecky.. tim, ze cely stonek zasadis do zeme docilis toho, ze ze stonku zacnou vyrazet nove korinky = vetsi korenova soustava a silnejsi rostlinky = vetsi vynos :)
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    fazolka :-)

    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    Myslel jsem si že touhle dobou už budou dostávat pořádně sluníčka, ale porád hnusně :-/
    Alespon už jsou venku a hrášek s fazolkama taky:




    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    HHANULKA: upřímně jsem na to zvědavá :)
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    Nase zahradka aktual...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam