• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    Nase zahradka aktual...
    ZAHRPANEL
    ZAHRPANEL --- ---
    Dobrý den, vloni jsem se pokusila o založení malých záhonků před vchodem paneláku (foto 1, 2), tak snad budu letos pokračovat. Teď na jaře zatím jen pár trvalek zasazených vloni, mám radost, že se ujaly (foto 3).



    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    ANAXYM: ja bych zkusil treba klasickou geotextilii, myslim, ze z toho by se ti do rostlin nemelo dostat nic spatneho
    http://www.ceskykutil.cz/geotextilie-a-folie - docela fajn clanek o GT :)
    ANAXYM
    ANAXYM --- ---
    cau,
    snazim se vyrobit si par truhliku na balkon na pestovani zeleniny. Truhliky budou z palubek, prozatim z borovovych. Nenapada vas, cim by se daly napustit, aby vydrzely trosku dyl? Mit v tom muskaty, tak to neresim, ale rad bych ty veci z toho i jedl, proto se mi tam moc nechce davat igelit ani to natirat kdecim...

    diky
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    Tak starý kuchyňský držák z IKEA "zrecyklován"




    FKA82
    FKA82 --- ---
    VERSONNENHEIT: Musíš jí na semeno nechat dojít do červena a nechat na kytce skoro přezrát.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    PANSTEJK: můžu ti dát nějaký to thai / italský chili, semínka z jalapeño rovněž budou brzo z té největší papričky...
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    APPU: no vzhledem k tomu, ze jsem velmi chudy student a je pro me i treba 100-200 kc hodne penez bych uprednostnil bezpenezni cestu, nebo levnejsi :)
    pokud by nebyla jina moznost tak bych proste musel uronit nejakou korunu navic :)

    dnes nebo zitra nahodim fotky balkonu, letos to chystam trochu rozjet.. jdu se vrhnout na sazeni a presazovani :)
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Btw mam zasazený ještě thai chili a italský chili, sazeničky jsou už venku, tak jsem zvědavá jak pojedou.)
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    APPU: mám stejnou zkušenost...
    ještě jsem dostal jako dárek pár jiffů, a to jsem měl objednávku za pár korun.
    APPU
    APPU --- ---
    VERSONNENHEIT: já dal do truhlíku 3 sazeničky a i to je asi dost. Ale je to první rok na zkoušku. Zbytek dám do něčeho většího. Teď přemýšlim jakou hlínu zvolit
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    APPU: imho velký květináče lepší, ten truhlík bude mít za chvíli vyčerpané živiny když vidim jak kytky plodí... buď přesadim nebo jim dam najíst nějakou bio dobrotu ,)
    APPU
    APPU --- ---
    PANSTEJK: objednával jsem tady a spokojenost
    http://www.seminka-chilli.cz/
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    PANSTEJK: určitě, semínka mám v plánu uschovat, určitě jich bude dost.
    Navíc ty rostliny nejsou jen tak ledajaký, jsou to potomci papriček dovezených z Ameriky ! :)
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    VERSONNENHEIT: nemela by jsi nejake seminko az dozraji?? rad bych zkusil, s chilli paprickama zatim nemam zadnou zkusenost a palive muzu moc :)
    APPU
    APPU --- ---
    VERSONNENHEIT: já mám od února a jsou tak poloviční a právě přemýšlim do čeho přesadim.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    APPU: klíčila jsem loni v srpnu,) mam je v truhlíku, ale asi dojde na květináče či vysazení ven.
    APPU
    APPU --- ---
    VERSONNENHEIT: už jo ? Jak máš velký květináče ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam