• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAXMANUS: chytnou se... dávám je tam už 20let :)

    (ty, co se nechytnou, nechávám samospádem viset ze zídky)
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    ACIDQA: Počítáš s tím že se chytnou toho plotu nebo jim budeš dávat ještě něco?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    a ze zahrádky

    hrachoviště:

    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    ACIDQA: barevné a roztomilé... :-)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    něco málo z mého balkonu :)





    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Modular Urban Rooftop Farm Uses Only Recycled Materials — The Pop-Up City
    http://popupcity.net/2013/04/modular-urban-rooftop-farm-uses-only-recycled-materials/
    KURE
    KURE --- ---
    APPU: nechci vypadat jako škarohlíd, ale ve větru kterej zláme rajský, nebo schodí truhlík z balkonu, tohle poletí jako raketa.
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    HOUBA: "nebude furt ideální"

    Mě by stačilo, aby bylo jenom občas chvilku normální.

    Hlavně asi spíš na sebe, dělal jsem všechny možný testy a zkoušky jestli ty truhlíky a květináče vydrží i silnej vítr, nebyl problém, to ta buřina musela vzít nějákej kus kartonu bo co a sundat to tim, já ty truhlíky asi natvrdo navrtám...
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    MAXMANUS: na počasí nesmí bejt člověk nasranej, s tím se prostě musí počítat, že nebude furt ideální ;)
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    APPU: to nemám kam dát :-/
    APPU
    APPU --- ---
    MAXMANUS: nebo pořiď toto, mě bohužel dorazí až dnes nebo zítra
    http://www.bergland24.cz/user/shop/big/1327(1).jpg
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    HOUBA: Díky za nabídku ale já jsem z toho tak nasranej že sem snad ztratil i náladu něco dalšího sázet.

    Spíš si při příštim huráismu v baumaxu koupim něco uplně jinýho, posledně se tam na mě usmíval takovej malej citrónek :)
    LAROY
    LAROY --- ---
    APPU:
    jetsli je stonek a vrsek ok tak to prezije vpohode, ja uz zlomil i stonek vejpul a sice to roste za roh ale roste to dal i kvete, ty rajcata jsou v tomhle celkem samostatny si myslim
    APPU
    APPU --- ---
    HOUBA: Super já uvidim pár dní jestli se chytne, jak řikám urvalo to 2 vetvě ale ty kde jsou květy a hlavní stonek neporušen. Když to pude do kopru hned se ozvu
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    APPU: MAXMANUS: pokud máte nějaký ztráty, tak mně přebejvá pár sazenic balkónovejch rajčat, tak mohu nabídnout, ale asi už mám jen žlutý ;) Praha.
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    APPU: Tak to nevim jaký poškození to je schopný vydržet, mě letěl truhlík 2 patra za balkonu, ty už to nedaj :-/
    LAROY
    LAROY --- ---
    s tim vetrem je to fakt peklo, ja mam pole ve ctvrtym patre na stresni terase a dostava to taky pekne naprdel:(, uz chybej fakt jenom kroupy a blesky
    APPU
    APPU --- ---
    MAXMANUS: jojo sem na tom stejně. Zrovna sem to všechno hodil na balkon :) Jednomu rajskýmu to utrhlo dvě větve, ale to by asi mělo rozchodit co ?
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    V úterý 21.5. další setkání zájemců o komunitní pěstování na Kuchyňce. Sejdeme se od 18 do 20 hodin v prostoru nad Tichou kavárnou (Burešova 1151/12, Praha 8 Kobylisy). Je to v 1. patře, jde se tam přímo přes kavárnu.
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    zasr. bouřka, přišel jsem o jedny rajčata :-///
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam