• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    GUBKA: pekny to mas :))


    PANSTEJK: i ty :))

    ted jste mi dali stavu , jdu vzit fotak a jdu vam taky nafotit mujbalkon teda :)) jenze ja pk nesnasim ten ojeb to nahravat na web :)) ale uz bych se mel taky pochlubit ted hm :))
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    PANSTEJK: jo a jahudky jsou trochu popalene od slunicka, ale zvyknou si:)
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    no tak zatim takhle... slunicko nesviti, moc to neroste. :( tak jsou to mesicni jahody ktere zacinaji paradne nakvetat, potom balkonova rajcata, ktere maji bicaky jak balboa :-D a v tom prazdnem truhliku jsou fazolky... taky na ne prijde :) no a zbytek nafotim az si nabiju baterku do fotaku... potvora se vybil
    ono to bude cele vypadat zajimaveji az budou kytiky vetsi y budou plodit





    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    Tak tady zahrádka na druhym (matčinym ale já dodávám materiál a nápady - taky si pak vezmu podíl :-D ) balkoně:
    /files/000/009/989162_0d78be6564d9a5ac86ed/original.jpg"img-attachment" src="/files/000/009/989162_0d78be6564d9a5ac86ed/original.jpg" width="1300px" height="650px">
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    to je furt musim nafotit a pendrek z toho, jen fotte at si je muzem porovnat :D
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    SNELA: ja jsem si dal do takove kulate misy dva salaty a obiram je, pekne dorustaji... :) potom mam na balkone lichorerisnici (moc dobra do salatu, konzumuje se cela..) potom fazolky rajcatka a mesicni a lesni jahudky.... musim to onecne nafotit :)
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    ELLINOR: hodne pylu maji tez borovice ktere ted kvetou
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    ELLINOR: bříza...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Jo, me takhle zloutne auto, obzvlaste celni sklo a cumak. Podeziram kastany
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    DRIZZT: Mam to same na vsem na balkone a dosla jsem k zaveru, ze to je pyl. Musi ted kvest neco, co pousti strasne pylu. Alergici by asi vedeli co to je.
    FKA82
    FKA82 --- ---
    DRIZZT: Ještě může taky žloutnout od přelití. Zkus to vyfotit.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    FKA82: Po parazitech jsem se koukala - nález byl negativní. Navíc je to jen na některých listech
    PASTEL: Zalítvám jen večer, když přijdu z práce - ale spáleninu jsem taky uvažovala. nicméně mi to přišlo u petržele divné. Zkusím ji dát trochu do zástinu.
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    DRIZZT: A nezlil si jí přes den, když na ní svítí slunko? To by mohlo být spálené.
    FKA82
    FKA82 --- ---
    DRIZZT: Pořádně se podívej jestli nemáš mšice nebo svilušky.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Dotaz: mám zasazenou petržel hladkolistou naťovou v truhlíku na balkóně. Na listech se jí začaly dělat žluté skvrnky - může to být přílišným osvitem? Je hodně exponovaná. Díky.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    SNELA: v Praze bych se mrazíků fakt nebál...a zkuste třeba cukety nebo si vysejt ředkvičky ;)
    SNELA
    SNELA --- ---
    MAXMANUS: hrach máme u rodiču na zahradě, fazole nějak nemusíme, ale napadla mě jarní cibulka, nějakej salát, atp.
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    SNELA: fazole, hrasek...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam