• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden

    I lidé ve městech si rádi ušpiní ruce od hlíny, rádi si dají k jídlu vlastnoručně vypěstované rajče a rádi uvidí své okolí zelené.

    MĚSTSKÉ ZAHRADNIČENÍ .:. URBAN GARDEN

    Tento klub by měl sloužit ke shromažďování článků, postřehů a inspirace o zahradničení v industriálním městě.
    Využívání balkónů, teras, střech domů a opuštěných zákoutí městských částí k vytvoření malých zahrádek.
    Squatting opuštěných zahrádkařských kolonií a podobné, mírně nezákonné, aktivity spojené se zelení ve městech.


    Vaše skromné začátky, velké úspěchy, cizí realizace ... stačí se podělit, třeba se staneme inspirací ;-)
    rozbalit záhlaví
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LAROY: ok zitra tam jedu vyzvednout nejaky veci tak ti je tam hodim ..


    MARTHINEZ: :)) delate jak o by byla zbrasa v asii :)) dopoledne znamena od 8 do 12 jezdim .. po obede uz jsem v asii zase :))
    LAROY
    LAROY --- ---
    luky hod nejaky do haly, ja uz jsem vymyslel kam je dam:))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    MAXMANUS: kdyz je neudam tak je neam soupnu na zahradku k sobe leda no :) ale meli by bejt fak malinkaty 35cm max ..


    MARTHINEZ: zbraslav .. zadarmo :)) jinak rozvoz za 10kc , ale taky to nepovezu na druhou stranu :) dopoledne jezdim po praze , takze je to na domluve ..
    OIIIK
    OIIIK --- ---
    tak si dovolim neco ze sve zahradky, praha vinohrady, dvorek ve vnitrobloku a muj prvni vyvyseny zahon a bylinkova zahradka a pardon, bylo po desti

    LALOBA
    LALOBA --- ---
    ahoj, nevite nekdo, kde půjčit kultivátor na jedno odpoledne za co nejméně peněz? chceme dělat edukativní zahradu ve stylu permakultury, jedna se o ryze neziskovy projekt komunitniho centra, financi se nedostava... diky za jakykoliv tip. Praha.
    [ ŽIŽKOVSKÉ KOMUNITNÍ CENTRUM ]
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    to me stve ten malej balkon! :/
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    LUKASZ: a máš to v Praze? Za kolik jedna sazenička? Měl bych o pár zájem :-)
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    LUKASZ: tak nějáká guerilla ne? :-)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    :))) ja jich mam jeste hodne nechci to vyhazovat
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    Mě už se tam nevejdou :-/
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    LUKASZ: no já nevim, tak já nějaký mám no:)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    nikdo jo nechce rajcata na balkon ? :)))
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    bohužel letošní počasí úrodě moc nepřeje:( chce to slunce a teplo
    JANITA
    JANITA --- ---
    LUKASZ: to je hezkýýý!!! :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    PANSTEJK: Takové měsíční jahody závidím, moje jsou zatím miniaturní, holt by to chtělo víc slunce :(
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    tak teda omuvte mensi bordel na moji balkonove zahradce :)) ale mam to tu teda :)) mam tu zatim teda jeste dost sazenic ktery musim uz dat ven ,ale to pocasi me brzdi :)







    dalsi tady .. http://lukasztek.rajce.idnes.cz/urban_garden .. vzal jsem to tak letmo :)

    ale jeste vam musim nafotit zahradku :)) dneska jsem dodelal druhej foliak a dal okurky .. zjsititl jsem ze slimaci mi sezrali asi 6 salatu smejdi :))

    a rikam , jestli chce nekdo balkonovky .. mam :) dost i navic :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    jo a mam tu jeste celkem ranec balkonovejch rajcat .. VILMA a VENUS .. takze kdo chce posta .. k odberu praha ..
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    GUBKA: pekny to mas :))


    PANSTEJK: i ty :))

    ted jste mi dali stavu , jdu vzit fotak a jdu vam taky nafotit mujbalkon teda :)) jenze ja pk nesnasim ten ojeb to nahravat na web :)) ale uz bych se mel taky pochlubit ted hm :))
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    PANSTEJK: jo a jahudky jsou trochu popalene od slunicka, ale zvyknou si:)
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    no tak zatim takhle... slunicko nesviti, moc to neroste. :( tak jsou to mesicni jahody ktere zacinaji paradne nakvetat, potom balkonova rajcata, ktere maji bicaky jak balboa :-D a v tom prazdnem truhliku jsou fazolky... taky na ne prijde :) no a zbytek nafotim az si nabiju baterku do fotaku... potvora se vybil
    ono to bude cele vypadat zajimaveji az budou kytiky vetsi y budou plodit





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam