• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    DREAMCASTER: rajcata, koukam, nezastipujete? ;)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    DREAMCASTER: krásně to roste!
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    Update!:]


    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    _ANICKA_
    _ANICKA_ --- ---
    HOUBA: Já myslím, že je to ona =) ale pravda, můžu se mýlit =))
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    _ANICKA_: Jestli bílá, to netušim, já je bez květů nerozeznám ;)
    _ANICKA_
    _ANICKA_ --- ---
    HOUBA: To je ono =D Kýchavice Bílá !! Děkuju mockrát =D já se k tomu pořád nemohla dopídit =)))
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    _ANICKA_: mně to trochu připomíná kýchavici.
    _ANICKA_
    _ANICKA_ --- ---
    VODOMERKA: to by možná aj mohlo být... zkusím projít seznam orchydeí, které roustou v ČR =)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    _ANICKA_: a co nejaka "orchije"?
    _ANICKA_
    _ANICKA_ --- ---
    VODOMERKA: To si myslím že ne, konvalinka má užší listy a vychází ze spod, tohle je takové postupné...a je to i vysoké na konvalinku.... kdysi jsem to viděla i ve Vysokých tatrách a je to až půl metru vysoké.... kdysi jsme to věděla, ale nemůžu si vzpomenout =(
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    _ANICKA_: neni to konvalinka?
    _ANICKA_
    _ANICKA_ --- ---
    Prosím o radu, snad mi někdo pomůžete =) nevíte někdo co je tohle za rostlinku? snažila jsem se to najít všude možně a už nevím kde hledat =(

    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    DAWIDOS: http://www.agromanual.cz/cz/atlas/choroby/choroba/plisen-bramboru-na-rajcatech.html
    ja bych radsi volil nejake neagresivni (nechemické) metody jelikoz rajcatka uz zacinaji plodit, ale jak potrebujes ;)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Dobre zasobeny zahradnicky potreby jsou treba naproti Radosti v Belehradsky.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Nevim, kam zacilit, tak zkusim sem - mame na balkone rajcata a chytly asi plisen bramborovou - nevedel by nekdo, kde rychle koupit neco ucinneho? (Idealne s osobnim odbem Praha) - pres shop nechci objednavat... Diky.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    MAXMANUS: no to právě nevím. nikdy jsem jinou neměla, asi si zkus přímo vygůglit ty svoje
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    DLOUHA_POTVORA: A to se jedná o tu tvojí odrůdu nebo celkově?
    Co se týče prostoru tak ok ale co se týče sluníčka tak jse mžil v přesvědčení, že čím víc tím líp---
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    MAXMANUS: já mám už několik let de cayenne, ty menší na fotce byly zasazený trochu později. nikdy jsem je neprostříhávala, je u nich důležitý hlavně aby nebyly na přímym slunci a aby měly kolem sebe dost prostoru, tzn. maximálně tři rostlinky na truhlík, jinak zůstanou zakrslý... ale s jinou odrůdou nemám zkušenosti :-/
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    DLOUHA_POTVORA: teď mě napadlo jak tak koukám na ty tvoje chili, že jako malý vypadali ty moje stejně, ale teď jsou nízké, zato jsou to takový keříky (chinese color mix) jestli je není třeba prostříhat...?
    No a pak mám druhý (nepamatuu si jméno) a ty jsou porád ve stavu "malá chily paprička" tak snad to rozdejchaj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam