• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Potřeboval bych poradit - tahle levárna se mi usadila na kiwi a strašně mi ho poničila. Nejdřív jsme myslel že je to sluncem, ale teprve až foťák mi odhalil tohle (holt docela blbě vidím no). Víte někdo co to a jak proti tomu?

    (omlouvám se za velikost)

    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    SNELA: vzejdou :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    BASTOCH: díky, zkusila jsem jí koupit a jednu šoupnu do skleníku a jednu na balkon a pak nejakou směs bylinek, bud vzejdou nebo ne
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    SNELA: rukola na pěstování neni náročná vůbec ,) podle mě jde ještě nasejt třeba kopr .. jinak u bylin už bych jel rovnou ze sazenic
    SNELA
    SNELA --- ---
    Ahoj, chci se zeptat co by jste teď ještě zkusili zasadit ven/do skleníku? Jak náročná na pěstování je třeba rukola ? Nějaký bylinky by to asi taky mohli zvládnout?
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    sháním 2-3 sazeničky saturajky, jedna letnička mi nejspíš nepřežila přesazení a zimu posledního víkendu
    na výměně se dohodnem .. nějaký řízky a sazenice se u nás určitě najdou
    JELLY
    JELLY --- ---
    FURINKA: tyjo, to je super, ale medunku na vymenu uz ma PIZMA,. potrebovala rychle presadit :/
    FURINKA
    FURINKA --- ---
    JELLY: Máme mátu, ale nějakou mrňavou, ale za to klidně celý malý kvetináč.
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    BASTOCH: ty truhlíky jsou skvělý..ještě vám tam přibydou nějaký papriky.)
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    trochu fotek z naší městský zahrádky ..

    PIZMA
    PIZMA --- ---
    plus tu mám tak tři papriky
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    PIZMA: kdyby ještě někdo chtěl, pořád jich tu pár mám
    JELLY
    JELLY --- ---
    vyměním sazeničku meduňky za mátu, jestli někdo z Prahy nemá náhodou třeba přemnoženo..
    ORPA
    ORPA --- ---
    HHANULKA: pro zahradu v olomouci jsme objednavali tady:
    Krabice - ROTOBAL.cz - druhý život krabice
    http://rotobal.cz/
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    BJETUSH: jako můj favorit - rukola, pak třeba pažitka, řeřicha, možná i nějaký špenát by to ještě zvládnul, pokud máš kam by lezl, tak hrášek .. z bylinek máta, meduňka, možná petrželka, dobromysl .. za chvíli může přes noc ven i stévie a bazalka, ale o ty se člověk musí víc starat
    kdybys chtěla pár sazenic, tak pošta
    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    Ahoj, dejte mi prosím nějaký tipy, co se dá ještě teď vysadit ze semínek do květináče na balkon. Nějakou spíš nenáročnou rostlinu - bylinku nebo k jídlu. Děkuju.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    Nevíte, kde se dají sehnat ty velké pytle, ve kterých se dá pěstovat?
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    nechcete někdo sazenice tabáku? teďka jsem je vyndala ze záhonu, kde je nechceme, vypadaj zmoženě ale snad se spraví. měl by to bejt virginský tabák, pěstovali jsme ho minulej rok a trochu se tu vysemenil a teďka se všude roztahuje,.k mání na trafačce
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    jaro nejlepsi doba :) největší síla :))

    s matou bych nezoufal , jestli je zivej kořen , jede zas a zas ... navíc se da strašně dobre rizkovat , je to rychle a velké procento ze se rizek chytí ...

    kdyz by někdo potreboval sadbu .. mam ted dost kedluben za 2 salát taky za 2 .. za dva týdny po zmrzlych rajčata 10 a papriky 17(2ks klasika) , bazalku taky nějakou mít budu navíc .. cukety taky .. spam to asi bude ale kdyby někdo chtěl ? Praha - Zbraslav ale mužem se domluvit na nejakem zavozu do města .. Jsem tam každy den ... odrůdy upresnim jestli ma někdo zájem .. A myslim i na ne zahrádkáře .. mam i odrůdy balkonovych rajčat a paprik ..
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    BJETUSH: před měsícem jsem dával tuhle topící kůru dvěma papričkám, z nichž jedna to přežila úplně krásně, ale druhá (krerou jsem týden předtím přesazoval, což mi nedošlo) začla hned chřadnout a nakonec úplně odešla, ale jelikož jsem nějak neměl čas ten květináč s mrtvolou vyhodit, tak jsem ho nechal bejt a předevčírem koukám, jak zničehonic začla obrážet. Někdy zkrátka i na první pohled mrtvá kytka může překvapit ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam