• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YARINHudební festivaly (převážně elektronické a převážně v Evropě)
    KREDENC
    KREDENC --- ---
    YARIN:
    objeven maximalne sound of czechtek '96-'00, aneb dramaturgie v B-hainu byla od 150 do 250bpm ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=_yULI_tLOa0
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    SKUTRJOHNY: eh som dufal, ze to daju neskor. tyzden po festivale planujem byt v Berline. budem si to musiet predlzit :)
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    SQUEAKY: ticho prolomeno:
    "Berlin Atonal is happy to announce the dates of the 2020 edition. The five day festival will take place from the 19.–23. August at Kraftwerk Berlin. Further scheduling and programme information will be announced over the coming months, with the first pre-sale tickets going on sale in the first week of April. #BerlinAtonal"
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    neposlouzim, nijak zvlast me nic konkretniho nezaujalo a Squarepushera jsem dokonce ani neslysel. tentokrat zadny zebricek nemam:) spis si ted naposlouchavam desky, co vysly pod hlavickou OSTGUT. jeste citim tu atmosferu Berghainu, tak chci toho vyuzit a dat jim sanci:) ono to techno a elektronika tam znela nejak lip nez jinde. byl jsem tam ale jen ct-so a ten denni hudebni program nebyl zas tak bohaty. Schwuz byl celkove slabota a ono toho uz moc nezustava.

    YARIN
    YARIN --- ---
    a co te bavilo? nejaky objevy?
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    tak z CTMka jsem celkem zklamany. pusobilo to tak nejak nevyrazne, bez nadseni a pokud clovek nevlastnil gold pass, tak i vylozene slusna otrava se vstupem do Berghainu. cekal jsem, ze i se zakladnim passem se te fronte vyhnu, omyl. stat za ty prachy v zime hodinu a pul v desti nebyla zrovna zabava. jeste ted me boli ledviny. ale tak alespon jsem promokly u vstupu vypadal vic undergroundove. kdo je ale na tomhle klubu ujety, tak je tento festak povinnost. ja bych si to zopakoval jen kvuli Berghainu a se zlatem na ruce.
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    nemate nahodou niekto nejake info o Berlin Atonal 2020?
    uz je skoro koniec januara a ticho.
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    Nevíte, jak to chodí v rámci Žižkovské noci se vstupným, pokud nemáte fest. pas? Zajímají mne obvykle tak tři/čtyři kapely a mám pocit, že pasem to vcelku přeplácím..
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    YARIN: nemam, mas pravdu ty :)
    YARIN
    YARIN --- ---
    tyjo, to mas pamatovaka, ja snad co ho zacal sledovat, tak byl vzdycky v zari, a to bylo to, co me od nej prave odrazovalo, mam pocit, ze dokonce byval az ke konci mesice - blizko unsoundu a tri ctyri roky zpatky ho posunuli na zacatek zari aspon..
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    up to date, mam pocit, ze byval driv v cervnu, ale uz je to nejaky ten rocnik
    YARIN
    YARIN --- ---
    jakej update?
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    je to chvili po CTM a to mne rodina neschvali :) skoda, ze ten update presunuli z cervna na zari
    YARIN
    YARIN --- ---
    SKUTRJOHNY: mozna bych zkusil mutek v breznu, pokud chces do barny
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    stoji jeste v dnesni dobe Sonar v Barcelone za navstevu?
    DUKON
    DUKON --- ---
    TOOMUCH: ani nevim, mam listek na Pohodu, tak uz to radsi neresim...
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    DUKON: na co bys tam jel?
    NORTHWIND
    NORTHWIND --- ---
    Ahoj, mám dotaz. Najdu tady někoho kdo by jel na be my lake 2020???
    DISEN
    DISEN --- ---
    Ahoj! Shanim 2 listky na Garbicz, nevite nekdo o necem? dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam