• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WICKING
    WICKING --- ---
    GILDARIUS: to bys byl za frajera :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    WOJTYLA: už jsem jednu udělal, ale furt se ne a ne rozhoupat udělat další.. ach jo jdu nakupovat na jatagan :-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GILDARIUS: vyrob si je to strasne snadny...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    OK :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Protože ho mám rád :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    proc na edc pevnou?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    WICKING: já přemejšlim že bych si vyrobil nějakou malou finku, ale to už bych byl asi fakt za úchyla :(
    WICKING
    WICKING --- ---
    AXTHEB: :)

    STENNY: pěknej, ženě jsem pořídil cold steel micro tac

    já jsem chvíli nosil pevnou čepel, ale je to prostě dost robust na mě...
    STENNY
    STENNY --- ---
    WICKING: Přesně toto.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WICKING: zas tak strašný to není. Když je za opaskem tak se vejde do kapsy, ale většinou ho nosím v brašně.
    WICKING
    WICKING --- ---
    AXTHEB: a nosíš taky na zádech nabo podélně na opasku? Jak máš tohle řešený?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WICKING: Malinko. Občas se lidi leknou, ale imho je to nejmenší nůž co v pohodě ukrojí chleba :)
    WICKING
    WICKING --- ---
    AXTHEB: Troch krokodyl dundee ne?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WICKING: jo, ale s drevenou ruckou.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WICKING: Jo, Muellu Navajo.
    STENNY
    STENNY --- ---
    WICKING: Jo, CRKT Folts Minimalist. Maličký, ale velmi řezivý a velmi sheeple-friendly.
    WICKING
    WICKING --- ---
    Nosíte někdo v EDC kudlu s pevnou čepelí?
    WICKING
    WICKING --- ---
    WOJTYLA:
    VACA:
    Toši hoši, tak necháme škádlení a začnem řešit zase něco co je víc EDC?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: covece nevim kde se ve me bere ten Zen, ale noch einmal.

    Neslo o zadnej nuz. Nikdy. Ani jednou. Zabavenej byl malej manikurni multitoolek kterej mel na sobe "kudlu" delka cca 3cm. K tomu spicaty nuzticky delka cepeli tak 2cm. Dementi ve Vidni slyseli co slyseli protoze me zcela zbytecne (spolu s hromadou dalsich lidi co nebyli o mnoho slusnejsi nez ja) prohledavali ac jsme vsichni prave vylezli z letadla jejich vlastnich aerolinek. A chovali se jako hovada. A prestupovali na dalsi letadlo. A meli jsme na ten prestup 25 minut oficialne, bohuzel nase prvni letadlo melo cca 10 minut zpozdeni. Takze jsme meli 15 minut na presun pres cely Vidensky letiste a chytit dalsi spoj do Prahy. Argumenty typu "dela jen svoji praci jsou nesmysl". Jiste nema nikdo v popisu prace "tvarte se a chovejte jako totalni pica".

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam