• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    AZIM
    AZIM --- ---
    LORD_WANG: UTP SFU ??? ...pro nas pomalejsi poprosim vysvetlit, UTP je sitovej kabel co je mi znamo a SFU je neco z internetoveho zargonu tusim a.k.a shut the fuck up ... je mi jasny ze jsem mimo proto se ptam, asi nebudu sam ...

    ad kalhoty za me nejlepsi fjallraven abisko
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: vzdyt v pohode :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: hele vubec to nerozporuju každej at si chodi v čem chce... jen me to pobavilo, v dobrým jako:-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    WOJTYLA: ja mam dvoje... A na jednech ta kapsa povolila asi po trech mesicich... Tak jsem zvedavej na ty druhy :)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: pokud vim,tak ta utp na mobil je trochu jiná, ale to je asi detail.
    těch 6ks taky nebylo najednou,ale je to výsledné číslo.a nenosim jen je,ale většinou...
    Nicméně nemám vůbec nic proti utp,ale ptal ses,proč kupovat sfu. protože jsou levnější, ale pořád dobré. Nicméně pokud někdo chce jedny taktické kalhoty a nijak drasticky cenový rozdíl mu nevadí, taky bych mu z této dvojice doporučil utp.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: UTP maj kapsu taky a taky v ní tahám mobil... a koupit si jich 6 a nenosit nic jinýho... mno ... ok... jak je libo..:-) pak je cenovej rozdíl znát...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: tvuj nazor. na pár lidech jsem je viděl a tisicinasobnej vzhled teda fakt jako ne. kvalitu neposoudim, pac je nemam.

    faktem je, ze mu SFU vcelku dost vyhovujou a mam jich dost na to, abych je mohl stridat dle potreby a stihat prat. taky dnes je cena nekde jinde, nez byla v dobe pred par lety, kdy jsem se zasobil SFU.

    maximalne mi vyhovuje mit vetsinu kalhot stejnych a SFU zejmena kvuli te zasobnikove kapsicce na stehne, kterou pouzivam na mobil.

    takze na SFU fakt nedam dopustit. a barva uplne v pohode, krome cernych, mam dvoje a jde do hajzlu rychle,

    nicmene ano, az budu potrebovat dalsi kalhoty, budu nad UTP velmi uvazovat, otazka znela, proc kupovat SFU a tam je vlive vyse uvedenych duvodu ta cena fakt celkem markantni.

    jen pro predstavu, 6x SFU * cca 750 = 4500

    6x UTP s dnesnimi cenami = 8400



    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: dvojnásobná cena, 6ti násobná kvalita a tisíci násobnej vzhled... choice is yours... esli ti co tech 5 stovek tolik jde
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: dvojnasobna cena?
    BOD
    BOD --- ---
    STENNY: mám pár kousků UTL, ze SFU řady mi dobře nepadlo nic, dle mě jsou nejlepší SP-UTL-PR
    IMUS
    IMUS --- ---
    WOJTYLA: JJ UTP sem myslel ne UTL :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    IMUS: barva na nich jde doprdele ohromnym tempem. Ale proc kupovat SFUcka kdyz existujou UTPcka :-))
    IMUS
    IMUS --- ---
    STENNY: Ja mam jen SFU a UTL. SFU nic moc, ale treba ty nexty sou uz vychytanejsi. UTL mi vyhovujou vic. SFU maj vetsi ty postrani kapsy, obcas se muze hodit. Co vydrzej si netroufam odhadnout. Nedavno jsem je nasel ve skrini jeste s cedulkou z obchodu a po par noseni mi prijde, ze z nich docela vylezaji nite (sem nekde cetl, ze tim sou celkem povestny ). Jeste sem je nepral tak nevim, co to provede s barvou.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: To by jako bylo fajn, ja do toho jdu...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kdyz uz jsme u ty lekarny. Pratele nemeli bychom v rmaci opakovani dat v lete nejakej kurz zase? Co narhujete?
    STENNY
    STENNY --- ---
    Má někdo ze zdejších nadšenců zkušenosti s kalhotami Helikon SFU NEXT? Jak se nosí, kolik vydrží...
    381007
    381007 --- ---
    Lidi, vyvíjím teď takové spešlácké opaskové pouzdro na medikit pro Honzu Šafaříka, který má zajímavý projekt Lékárnička pro dospělé. Celkem se mi líbí, jak je to pojaté, zajímavá filozofie, a docela slušný kus vybavení za rozumné prachy. http://www.lekarnickaprodospele.cz/ https://www.facebook.com/lekarnickaprodospele?fref=ts - Postupně to vychytává, na pár videjích má nějaké nesrovnalosti, ale snaha mu nechybí :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RIVAN: Chromem to není, taky mám chrome a funguje to ok. Zkus si povypínat rozšíření prohlížeče.
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    381007: Mozna je to mym prohlizecem (Chrome), ale nejak mi ty stranky blbnou, lepe receno nedari se mi zobrazit produkty, vsechno kolem jede, nadhlavi, bocni reklamy, ale ten hlavni obsah se odmita ukazat ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam