• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: Hele tak jako mit to na hrani se synkem asi primarne.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: otazka je,na co to chces. napr. Baofeng UV-5R je ok.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kluci ma neco z toho smysl?

    walkie talkie - Free Shipping - DX
    http://www.dx.com/s/walkie%2btalkie?PriceIntvl=1-78&category=414&PriceSort=up
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    taky bych potreboval poradit.
    hledam nejakou peknou kabelku predevsim na tablet, pochopitelne na EDC.

    pozadavky a predstavy:
    - pres rameno, idealne s moznosti prielani na opasek
    - rozmer aspon 30x15, format idealne nastojato
    - tloustka co nejmensi, resp idealne tak max 10 cm. Colossus apod mi prijde zbytecne robustni (tlustej).
    - primarne je to kvuli tabletu a ext. klavesnici, svoji klasickou EDC vybavu zpravidla vmestnam do obleceni a na opasek.
    - barva cerna, seda, hneda atd., v nejhorsim coyote, zelena nebo maskac radeji ne
    - molle na bocich vyhodou
    - uzpousobenost skrytemu noseni vyhodou
    - klidne cina. radeji koupim cinu a vyzkousim, jak mi to vyhovuje, nez hned maxpedition za 4k, abych zjistil, ze to neni to prave orechove pro me...

    zatim se mi celkem libi tohle, ale nektere shora uvedene veci to nesplnuje...
    Tablet PC Bag COP ® MB11 Tactical
    http://www.police-shop.cz/tablet-pc-bag-cop--mb11-tactical-

    doporuceni, rady a napady vitany...
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    SIRIUS: tomu panovi gratuluju. Je velice dobře připravenej na to nejhorší. Ale za a) už se mu do kufru nic nevejde za b) auž mu ukradnou káru s tím arzenálem, potěš prdel :))
    STEVE
    STEVE --- ---
    WOJTYLA: zdarec. já vozím v autě toto.... http://shop.krasnaprace.cz/produkt/batoh-nepromokavy-30-l/772
    dostal jsem to jednou k nějakýmu velkýmu nákupu :) fakt super
    sice nelze moc mluvit o skládání, ale všechno edc do auta se tam vejde a i kdyby přišla velká voda, tak se to udrží v suchu :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    myslim ze tohle je peknej setup do auta :)
    5 Things You Need In Your Car
    https://www.youtube.com/watch?v=zrJv68FgtcM

    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    Mě se vyplatily náhradní hadry. Včetně bot. Všechno prastarý ale když to bylo suchý a já se připotácel k autu nacucanej vodou a promrzlej jak nanuk tak mi tůůůze pomohly. Chytla mě parádní bouřka v horách. Chvílemi jsem i regulérně brodil a bágl to nedal. Co sem měl s sebou bylo nacucaný jak houba.
    A krom toho jen nářadí (více méně co tu už padlo) a čokoládu. Všechno v malym, ošoupanym, hnusnym a historicky cenym baťochu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    a právě to čim to kdo plní je to co me zajímá:-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    BRUKEV: když tě vlastní dítě pobleje od hlavy k patě, náhradní hadry se hoděj i uprostřed civilizace ;-]

    Jinak 100% souhlas -- záleží, na co to kdo plní.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tady asi hlavně třeba specifikovat, na co podobné zavazadlo kdo plní.

    Náhradní hadry, lékárna, atd. zní potřebně, já vynechal, bo nejedu do hor a mimo civilizaci. Znám lidi, co vozí Wojtou zmiňované bundy a kaťata navíc, já nečekám, že svoje stávající hadry p(r)omočím, rozervu, pokapu od mozků zombií, proto vozím jen ponožky, bo mokro v botách je svinstvo:)
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WOJTYLA: klasicka při záseku: gumicuky, klubo paracordu, takovej rescue multitool, klasickej nůž ( pamatuješ na čincký paramilitary ? tak to ), prac rukavice, pár hadrů, pláštěnku, skládací lopatu na sníh, pončo. Přídám ještě ty fusky a energry cajky po vzoru Brukve. Lekárnička je, nebo jí sebou mám.
    Zauvažuju nad erárem (kalhoty, mikina, fusky ) ale to většinou mám sebou ...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: a copa máš v tý přepravce bratře?
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WOJTYLA: mám v aute v kufru skládací přepravku a cajk.. bágl mi přijde až moc velkej přepych, hlavně zbytečná manipulace když kufr neustále plnim a vyprazdňuju
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    WOJTYLA: vozím v kufru ve staré kabele přes rameno

    1) pončo (pláštěna)
    2) pracovní rukavice
    3) ponožky teplé
    4) hřející polštářky
    5) energetickou tyčinku
    6) energy drink (ne Redbull, ale Gutar/Speed 8)
    7) menší deka

    Na přípádné záseky po cestě by to mělo stačit, nejezdím zas tak daleko mimo civilizaci.
    CROSS
    CROSS --- ---
    WOJTYLA: ...až ti do toho někdo vleze, aspoň se mu to líp ponese ;-]
    Já teda vozim lékárnu normálně před sedačkou spolujezdce, a ten typ věcí, co píšeš (popisoval jsem tady) vozim ve starý krabici od dětských plenek. Neni to moc fotogenický, ale zase se mi s tim celkem dobře manipuluje. Když nechám nezatažený víko kufru, zvláštní pozornost to neláká.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    helejte klucka... přemejšlim že bych si udelal takovej bágl co by byl furt v aute... tzn náká pláštěnka, ponožky, kalhoty mikina kudla, multitoll zdravotní věci svetlo náký a pár dalších píčovin co se mužou hodit. přemejšlim jak o vobalu (tedy báglu) tak i vo vnitřnim vybavení...

    máte nekdo neco takovýho v autě? co v tom máte? Linky, fotky, popisky nápady šupsem s tim...

    já našel tendle číňák vypadá na to aby se to válelo v autě celkem schopně...

    Men Travel Bags Tactical Military Backpack Molle Camouflage Bag Outdoor Sports Camping Hiking Waterproof Nylon backpack-in Hiking&Climbing Backpacks from Luggage & Bags on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...ml?spm=2114.01020208.3.269.MuVvpT&ws_ab_test=201407_5,201444_6,201409_5
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    Prodávám maxpedition neat freak v olive barvě, ve velice slušném stavu. Ňák mi tu už dlouho leží ve skříni a nepoužívám ho.
    Velcro držák na krátkou palnou included.
    Cena 1600, Brno
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    INF1466: já mám ten ILPS 2L/3L taky naprostá spokojenost. Jen se mi utrhla ta vnitřní přepážka. Na delší treky nosím ještě 3l v petkach a pomocí UTA dolevam- geniální! (bohužel zatím nemám filtr).
    Na edc/kratší Trek si dovedu představit prave ten 1l váček.
    INF1466
    INF1466 --- ---
    ASACRA: taky mám source - 3l widepack a jsem s nim spokojenej, jen 3l už není úplně edc :) hlavně to cely otevírání je dobrý a prakticky na údržbu proti těm co maj jen kulatý otvory, který jsem měl dřív
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam