• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    STEVE
    STEVE --- ---
    WOJTYLA:
    381007: Taky mám cca 3/4 roku dragon egg a max spokojenost. ale je to jen 25l
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    381007: Mam ho uz par mesicu a jsem s nim absolutne spokojenej. Nejdriv sem se bal, jak budou vetrat zada, ale byl jsem vic nez mile prekvapenej a je to uplne v pohode. Jedine co mi trochu vadi je, ze to polstrovani zad dost skrabe tricka. Jinak vazne parada vrele doporucuju! Na tri dny do prirody bez problemu a na bezny noseni po meste taky pohodicka.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: moc peknej!
    381007
    381007 --- ---
    HANZEL: kamarád si pořídil Helikon Dragon egg a musím říct, že je ze super materiálu a krásně ušitej. věřím, že bude dlouho dobře sloužit. i polstrování, záda, kšíry, fičury... fakt bezva bágl :-)
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: Zrovna tenhle od Condora mám a nemůžu si nijak stěžovat.. Tahám ho jako EDC, v něm foťák plus další věci takže to nějaké to kilo váží.. Polstrování popruhů po cca 2 letech drží dobře, nikde se nepáře, rozdělení kapes mi docela vyhovuje. Tedy ano ten rush72 od 5.11 se mi líbí víc, ale ta cena..
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: prave obcas v patek zahucim do lesa a vylezu v nedeli ;) popr vikend nekde na chate...
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    HANZEL: jasný pro mě je 3denní 45l , nacpu do toho všechno co potřebuju na 2-3 noci venku bez potřeby potkat lidi v rozmezí teplot -20/+20
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    HNZDD: no dyt... 40-50l ideal
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: cive Condor jako.... to je naprosto příšerná kavlita....

    (jasný sorry na víc než jeden den jezdim autem:-))
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    HNZDD: od gemy mam 65l a spokojenost... porad se o nich da rict "ceska kvalita"... ted prave shanim neco napul cesty, kdy do se do 28l baglu co mam na vikend nevlezu a ta 65 je zas zbytecne velka...
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: opakuji 3denni :) spis neco z kategorie Rush 72, ktery se mi ale nelibi...

    zatim pomrkavam po http://www.condoroutdoor.com/condor-125.aspx a celkem me bere i http://www.tacticalpro.cz/cz/katalog/batohy/batoh-tactical-45-ii/ ale rad bych pripadne i jine alternativy...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: 5.11. Rush 24 ??:-)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    HANZEL: hele resim podobnej problem muj starej černej bagl se začíná po 12 letech celkem intenzivniho používání sypat. Mimo jiny jsem koukal na českou gemu. Berghaus a fjallraven. Já třeba uplne nepotřebuju takovy ty tacticool věci jako je molle ktery znamenaj dalsi kilo na vaze batohu. Jeste myslím alp a condor neco šije rozumnýho.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    tak pratele... nasla se nejaka mensi fin rezerva a rad bych ji co nejdriv utratil (rozumej... nez to prochlastam)... momentalne me asi nejvic pali absence 3denniho baglu, takze pokud ma nekdo tipy sem s nima... idealni kdyby se cena moc neprehoupla pres 3,5k...

    nejaka rozumna brava (cerna,seda,...) u klasickeho outdooroveho segmentu me serou ty vyrvane barvy... preferoval bych corduru at to vydrzi prodirani lesem...
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    neni to teda upne EDC ale mozna pro nekoho dobry tip...

    Dneska dosel, uz jsem pretahl par zaviraku a je to krasa... za ty prachy super šutr :)

    TAIDEA T6310W double Side 1000/3000 Grit Professional Knife Sharpener Sharpening Grinding Stone Whetstone-in Sharpeners from Home & Garden on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...al-Knife-Sharpener-Sharpening-Grinding-Stone-Whetstone/32323199315.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AZIM: no to ne, v aute ne... a posledních nekolik let jsem línej i na pistoli...
    AZIM
    AZIM --- ---
    WOJTYLA: ty mi chces rict ze tady v cechach vozis porad v aute opravdu neco jako on, velkou automatickou rifletu pro pripad nebezpeci ?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AZIM: já mám hned nekolik pušek a pistolí a hromadu dalších vecí In case i run into problem...
    AZIM
    AZIM --- ---
    SIRIUS: nemalej debil, hlavne ze zije v Georgii ... "I have a rifle in case i run into problem ... " to je vazne kazdej druhej US brainwashed za tou louzi ??
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: píčo to je kauf! gratuluju!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam