• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LACHAUER: to je super zrovna tyhke flasky mam.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    DREAMWEB: kdysi jsem narazil na tohle, ale nikdy jsem to neviděl v reálu, natož abych to zkoušel. Tak možná pro inspiraci:

    ITS Skeletonized Bottle Holders
    https://store.itstactical.com/its-skeletonized-bottle-holders.html
    DREAMWEB
    DREAMWEB --- ---
    381007: jsem myslel spis jenom sadu popruhu a sucheho zipu, ne fullcover. to zkusim nejak namalovat a pak poprosim o expertizu. vazne si netroufnu odhadnout, jak moc moje napady muzou (ne)fungovat v realu. :)
    381007
    381007 --- ---
    DREAMWEB: máme třeba padákové ripstopy. Větší ultralight abys pohledal :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HNZDD: Jo. Ten predni zip mam teda menenej, ale jinak slouzi bez vady
    DREAMWEB
    DREAMWEB --- ---
    381007: jestli mas nejake navrhy, sem s nima. ja mam teda nejakou lightweight predstavu, ale zas mizerne schopnosti to nejak graficky vyjadrit :)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    AXTHEB: taky kufrovy otvírání?
    381007
    381007 --- ---
    DREAMWEB: nějaký košíky na flašky jsme už taky dělali, teď řeším něco podobného :-)
    DREAMWEB
    DREAMWEB --- ---
    ahoj, dotaz: existuje nejaky, ehm, "nastavitelny tactical postroj" na petflasku?
    konkretne se snazim pro mestsky provoz mezi sebou skrizit boblbee batoh a source convertube hadici. tak patram po nejakem zpusobu, jak rychlouchytit/rychleodepnout flasku ruzne velikosti.

    nebo mozna nejaky custom od mistra pavka by nebyl od veci? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GALENIUS: Já jí mám dvacet a taky sem spokojen.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    HNZDD: Mám už dobrých 15 let Gemmu 75 l. A naprostá spokojenost. S předním otvíráním, teď se ta řada jmenuje, mám pocit, Turist nebo tak nějak.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    LORD_WANG: tak jasne... tohle je top... jen si to teda taky nechaji zaplatit (coz naprosto chapu)... stat trojku, tak ho uz mam doma ;)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    dik za rady... promyslim a pak se pochlubim s vysledkem...

    25l je pro me fakt malo... to je tak na nahradni hadry, potrebuju tam narvat jeste varic, esus, jidlo na 3 dny, nejake to vybaveni... opakuji ze mi nejde o tri dny nekde na hotelu, kde by mi 25 urco stacilo ;) jakmile se chce clovek na 3 dny "zavrit" v lese, je to o necem jinem...

    condora jsem zaradil do vyberu pac jsou na nej obecne dobre recenze... jen mi trosku vadi ze uz je celkem velky na zadech... na takovy batoh uz mi prijde lepsi kominovka...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    HANZEL: Od tacticalpro mam radu sumek apod., batoh Tactical 20 má řada kamarádů a kupoval jsem ho ženě, naprostá spokojenost (u nás určitě, od kamarádů jsem neslyšel žádné stížnosti)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: 25l je pro me ok v lete i na tejden.... a pro mojí ženu to neni dost ani na hodinu k rybníku v jakejkoliv čas:-D
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    HANZEL: tedle condor se mi válí doma a vůbec ho nepoužívám. V pěkným stavu, olive, rád pošlu do světa.
    STEVE
    STEVE --- ---
    WOJTYLA:
    381007: Taky mám cca 3/4 roku dragon egg a max spokojenost. ale je to jen 25l
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    381007: Mam ho uz par mesicu a jsem s nim absolutne spokojenej. Nejdriv sem se bal, jak budou vetrat zada, ale byl jsem vic nez mile prekvapenej a je to uplne v pohode. Jedine co mi trochu vadi je, ze to polstrovani zad dost skrabe tricka. Jinak vazne parada vrele doporucuju! Na tri dny do prirody bez problemu a na bezny noseni po meste taky pohodicka.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: moc peknej!
    381007
    381007 --- ---
    HANZEL: kamarád si pořídil Helikon Dragon egg a musím říct, že je ze super materiálu a krásně ušitej. věřím, že bude dlouho dobře sloužit. i polstrování, záda, kšíry, fičury... fakt bezva bágl :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam