• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SVORO
    SVORO --- ---
    WOJTYLA: Ještě dělaj "menší" :D Dá se to sehnat i tady u nás, koneckonců je to od kluků z Helikonu, ale tak o level výš co se týká kvality :) jinak mrkni na youtube ;D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SVORO: vole! Herdek to vypada tak dobre ze si tu piskovou nejspis koupim. Messenger je na me nejakej velkej posledni dobou jak redukuju co sebou nosim:-))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LA_PIOVRA: a jo mas recht zapomnel jsem.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    HNZDD: pokud na neco peknyho narazis, tak hod sem. Zacina se mi, po mnoha letech verne sluzby, rozpadat moje milovana taska, puvodne od dataprojektoru:)

    WOJTYLA: https://store.itstactical.com/its-discreet-messenger-bag.html

    *Discreet Messenger Bags are discontinued.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    no a pak je svatej grál mezi messenger bagama - ITS Tactical
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: tasmanian tger taky...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: rtak koukej na Hazard 4 delaj pekný veci...
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WOJTYLA: dik mrknu.. Cena uplne nehraje roli. Strop tal bura
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: hele zadej na youtube Messenger bag city EDC a najdeš jich pokokot ruznejch... ale všechny jsou víc či mín podobny nebo stejný jako Messenger od 5.11. záleží kolik do toho chceš vrazit...
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    tyvé,kuci zas budu votravovat s taškou přes rameno na 14" NTB ,zrcadlovku a městkou EDC sestavičku.. žádnou barevnou divočinu ani camo, MOLLE taky asi nepotřebuju.. něco jinýho na trhu než tradiční 5.11? díkec
    ..
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    HANZEL: možná dva, tři. Ale to už je dáááááááávno. S těma novýma prakama bych to musel zase natrénovat, jak se vůbec střílí.
    Někde na YT jsem viděl roztomilá videa, jak se vystřelená ložiska lidem odrážejí zpátky do těla jak už rovnou z praku, tak od cíle.
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Teda k těm odolnejm telefonům mam jeden poznatek už teď. Sluchátka jedině bluetooth. Díra tam je, ale přes to brnění, tam skoro žádný nejdou (ani u Aligatora nešlo).
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    BRUKEV: mi nerikej ze jste si jako deti nevyrabeli praky ze dreva a modelarske gumy :) vzhledem k frekvenci s jakou byly zabavovany jsem si pak vyrobni proces uz celkem vysperkoval... ale to uz nejakych let... :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    ZKAZA: tak začít střílet a získat praxi je asi základ. Jsi tím pádem o světelné roky před náma:)
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    AXTHEB: Přesně! Maj toho víc, ale tenhle mam v ruce
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    WOJTYLA: Píšu po telefonu. Link neumim... :(
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TABORACEK: Však v pohodě, když budeš koukat při řízení na video tak to pak v nemocnici v klidu dokoukáš ;)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: moje cesta z prace trva autem 10minut, to bych musel jet nejakou oklikou:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam