• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    ZKAZA: pomaha u sluchatek okrajet tu gumu okolo jacka, a pak se tam pecky vetsinou vejdou. nerikam studiovky, ze. ja mam tohle http://www.thephonetrader.co.uk/ruggear/ruggear-rg970.html, coz vypada dost jako to tvoje
    HANZEL: evolveo nedoporucuju, minimalne ne ty starsi modely, protoze se za par mesicu rozlepujou, proste jsou mizerne udelany.
    CROSS
    CROSS --- ---
    K těm taškám, jak se tu někdo ptal... kdybych dneska hledal messenger bag vysloveně na foťák, můj favorit by byl asi Thule Covert DSLR Messenger. V ruce jsem to teda neměl (foťák v tomhle typu tašky běžně nenosim, a na nouzovku bych si vystačil s 5.11 X-Ray).
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: Kamaráde! ty kurvy me tu donutili si koupit novou tašku... a potřeboval bych do ni Medical insert mohl bych s tebou počítat??
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SVORO: tak sem si jí koupil ty kurvo!:-D
    EDAK
    EDAK --- ---
    LA_PIOVRA: ou boy, jediny stesti ze uz nejsou, jinak bych mel pekny vanoce. ale asi jenom ja :) ta taska je fakt perfektni....
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SVORO: já pro něj reálný využití mám každej den:-)
    SVORO: jojo je paradní...
    SVORO
    SVORO --- ---
    SVORO: Jinak já jsem vážně zamilovanej do toho laser cutu :(((
    SVORO
    SVORO --- ---
    WOJTYLA: Z toho si nic nedělej, já pro MSG bag nemám reálný využití a taky po něm slintám :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SVORO: já bohužel vim:-))) a asi me ten jejich vetší nemine...:-(
    SVORO
    SVORO --- ---
    WOJTYLA: Ještě dělaj "menší" :D Dá se to sehnat i tady u nás, koneckonců je to od kluků z Helikonu, ale tak o level výš co se týká kvality :) jinak mrkni na youtube ;D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SVORO: vole! Herdek to vypada tak dobre ze si tu piskovou nejspis koupim. Messenger je na me nejakej velkej posledni dobou jak redukuju co sebou nosim:-))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LA_PIOVRA: a jo mas recht zapomnel jsem.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    HNZDD: pokud na neco peknyho narazis, tak hod sem. Zacina se mi, po mnoha letech verne sluzby, rozpadat moje milovana taska, puvodne od dataprojektoru:)

    WOJTYLA: https://store.itstactical.com/its-discreet-messenger-bag.html

    *Discreet Messenger Bags are discontinued.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    no a pak je svatej grál mezi messenger bagama - ITS Tactical
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: tasmanian tger taky...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: rtak koukej na Hazard 4 delaj pekný veci...
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WOJTYLA: dik mrknu.. Cena uplne nehraje roli. Strop tal bura
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: hele zadej na youtube Messenger bag city EDC a najdeš jich pokokot ruznejch... ale všechny jsou víc či mín podobny nebo stejný jako Messenger od 5.11. záleží kolik do toho chceš vrazit...
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    tyvé,kuci zas budu votravovat s taškou přes rameno na 14" NTB ,zrcadlovku a městkou EDC sestavičku.. žádnou barevnou divočinu ani camo, MOLLE taky asi nepotřebuju.. něco jinýho na trhu než tradiční 5.11? díkec
    ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam