• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: navic si tvý zákoši nenaučej nakupovat jinde... kde jim alespon odpovedi:-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    381007: a galerii/nabídku máš stejnou, nebo něco dalšího než v tom odkazovaném příspěvku?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    381007: Ono takova brigadnice na par hodin mesicne, co umi aspon lidi poslat mailem do prdele, rozumej, prevzit za tebe objednavku a potvrdit ji zakosovi dela divy. Trust me, I learned the hard way :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: tak to už neřeš, koupim to v eshopu...
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: upřímně ne. Po VáVánočním chaosu, dovolené a nezbytné novoroční administrativě se prokousáváme maily, a hlavně řešíme resty z loňska. FB si nechávám jako třešeň na dortu :-) jsou toho tam za 14 dnů kvanta :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: a zprávy na fejsbukách čtete?
    381007
    381007 --- ---
    CROSS: pouzdra na tablety děláme


    PRAASHEK: jistěže :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    381007: vedeš eště patche/nášivky? bych měl zájem dyžtak
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    sorry ta neni plocha ale
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    SIRIUS: helicon wombat kamos v tom nosi myslim 10"
    CROSS
    CROSS --- ---
    TABORACEK: taky jsem mu chtěl poradit Mike (nejmenší Messenger), ale podle mě se ptá na něco jako vysloveně futrál na iPad s nějakým molle. Jestli si dobře pamatuju, tohleto se tu už v minulosti probíralo, ptal se na to Wojtyla, možná mistr Pávek tu něco ukazoval, vybavuju si nějaký obrázky khaki taktickýho ipad pouzdra.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: ten menší direct action... nic neres a kupuj:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    5.11 mesik v te male verzi, nic neres a kupuj:)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    Lidi nemáte někdo odzkoušenou dobrou brašnu přes rameno, do které se vejde tablet (ipad air), ale je spíš plochá, není to něco jako messenger/fatboy atp.. Vlastně bych si představoval takovou nějakou "tacticool" brašnu na notebook, když to bude vypadat trochu civilně tak je to bonus, teď používám právě maxpedition a tam se mi nevejde ten tablet :(.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Tak jeste k tomu kufriku od unimaxu, jsem objednal tu nerezovou vyztuhu do tech ocek pro zamky: https://www.pelishop.com/0353-342-000.html

    Je to original pelican, tak snad to bude pasovat (dam vedet) a stalo to ve 4 kusech 9 Ecek (coz je teda dost, kdyz vezmu v potaz kolik stoji ten kufrik).

    Prosimvas, kdo mate ten male vodotesnej kufr, muzete mi ho blejsknout s nejakym objektem aby bylo zrejmy jak je to velky (krabicka od cigar, klavesnice, mobil nebo tak neco). Dik.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Šťastnej a taktickej novej rok!
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: No tak to si ale prohloupil, pac je to fakt skvelej kufr, rekl bych hline odolny na mnoho let:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: já si ho nekoupil:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Jeste by me zajimalo, co budete vsichni delat s tim velkym kufrem od uni maxu, protoze ja ho v ty akci taky koupil a nevim co s nim ted:)

    Asi do nej dam vsechny svoje vysilacky, ale chtelo by to nejaky polsteovani a organizator dovnitr.

    Jo a pak tomu taky chybi ty nerezovy vysruhy kolem der na vysaci zamky...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Kopii rush24 a ares gear aegis belt, kterej je drazsi nez moje kalhoty...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam