• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: Jo jako ty barvičky jsou líbivý, ale já vždycky nakonec skončim u černý (přesto že se mi třea coyote líbí víc) protože ta černá prostě přitahuje nejmíň pozornosti...

    Jednou jsem se takhle i trochu spalil, když jsem si tenrát objednal ten s.o. Tech Mission go bag v zelený.
    Jako vypadalo to hezky, ale furt se mě na to někdo ptal nebo to komentoval jak to je cool taška apod. a o to já nestojím.
    Tak jsem ji vrátil a sehnal uplně tu samou v černý (mam sodnes) a světe div se, komentáře veškerý žádný...

    Za sebe taky musim říct že byť mám rád tacticool věci a i některý military věci, tak to poslední co bych chtěl, je vypadat jako militarista...
    Občas nosim třea vojenský boty, nebo jiný výstrojní součástky, a ono se to pak děsně sčítá. Tuhle vojenská obuv, tuhle zelenej shemag z afganu, tuhle masivní Pávkův pásek, občas třea nějakou kvalitní výstrojní bundu, apod, atd... Army khaki tašlou/batohem bych tomu nasadil korunu.
    Další věc je, že na tý černý jsou daleko míň vidět vazby a všechny ty taktický featury...
    A prostě celkpvě to míň vzbuzuje dojem, že v tom má člověk nějaký třeba zbraně, nebo tak...

    Bohužel ale, jestli si koupim ten 5.11 triam, kerej se mi mooc líbí, tak to asi bude kojotí no :( Protože čistě černej ho zatim nedělaj, a ta tmavá popelavá má modrý šití a celkově to vypadá trochu jak štupovaný od babičky tim co zrovna měla po ruce... Což možná taky nemusí bejt od věci (zvláštěpak když v tom někdo nosí kalacha, jak 5.11 ve svym promu inzerujou) ale to mi zatim neni nijak po chuti. Já sem v tomhle prostě zastánce "nestárnoucí černá, nejuniverzálnější barva do všech druhů společnosti" :)

    A nebo napíšu do 5.11 ať se sakra vzpamatujou a koukaj ho taky dělat i v černý, jako zbytek svejch zavazadel :D :DD

    Sry sem se po čase zase trochu rozkecal :D
    Ale nikomu to nijak nenutím je to jen příspěvek do diskuze.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: me se libi ta coyote:
    http://www.alfatactical.cz/direct-action-taska-direct-action-small-messenger-bag-coyote.html cernej je naprd, tmava seda by nebyla spatna treba
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: písková nejlepší, pak ta zelená je taky moc pekná... čerma je trapná
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: jj diky ja to pak pochopil z toho co psal SVORO: vo co se jedna, ted este medituju nad barvou a vecer objednam :) Koukam ze je to navic za dobry penize, takze super
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: mám ten vetší a pískovej a je to nádhera!
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SVORO: nj jenomze to se dycky strasne rychle zvrhne, spechas neco potrebujes vzit, tak to tam hodis a pak to tam tahas dva tejdny :)) ale jo asi do nej pudu koukam este na nejaky videa a vypada to solidne, takze kluci diky za tip!
    SVORO
    SVORO --- ---
    SIRIUS: Hele DA je výborný! A mají celkem dost obstojný výběr barev ;) Jinak s tím kladivem a bordelem atd... prostě si dělej inventury jako správnej Tacticoolman!! Musíš přeci vědět co v tom máš a co ještě musíš koupit protože to ukrutně potřebuješ! :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SVORO: hmm ale je fakt ze ta direct action nevypada blbe vubec, to bych asi mohl zkusit :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SVORO: todle mam jenom o krapet vetsi provedeni: http://www.alfatactical.cz/511-taska-511-rush-delivery-mike-cerna.html chtel sem prave neco co je fakt na ten tablet a par drobnosti abych po tydnu nezistil ze tam omylem nosim kladivo protoze sem si ho na baraku zapomel vyndat :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    SIRIUS: Jako do čumáku by jsi měl dostat!! Prostě nepičuj a ber tohle

    Brašna Direct Action Small Messenger Bag Černý | Army Outdoor Shop Praha MARINES-SHOP.COM
    http://www.marines-shop.com/...ky-pres-rameno/helikon-tex-da-direct-action-small-messenger-bag-cerny

    nebo tohle

    http://www.alfatactical.cz/511-taska-511-rush-delivery-mike-cerna.html
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    objevil jsem teda zatim todle: http://www.armed.cz/taska-maxpedition-narrow-look-bag/d-103061/ ale posledne me prislo ze ty novy maxpedition uz nemaji takovou kvalitu jako driv tak bych rad zkusil dalsi znacku abych pak mel na co nadavat :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: to je od 5.11 nebo RUSH? protoze me google hleda jenom nejakej batoh
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    TABORACEK: to je furt velky, ja tam nesmim mit moc mista navic nebo se to zvrhne, sem si takhle jednou zvazil tasku co sem chvili nosil kdyz sem zapomel fatboy u zakaznika a zistil sem ze asi po trech tydnech se me tam nasbirali kramy navic takze vazila celkem 3,5kila a to uz je trochu demence :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: navic si tvý zákoši nenaučej nakupovat jinde... kde jim alespon odpovedi:-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    381007: a galerii/nabídku máš stejnou, nebo něco dalšího než v tom odkazovaném příspěvku?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    381007: Ono takova brigadnice na par hodin mesicne, co umi aspon lidi poslat mailem do prdele, rozumej, prevzit za tebe objednavku a potvrdit ji zakosovi dela divy. Trust me, I learned the hard way :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: tak to už neřeš, koupim to v eshopu...
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: upřímně ne. Po VáVánočním chaosu, dovolené a nezbytné novoroční administrativě se prokousáváme maily, a hlavně řešíme resty z loňska. FB si nechávám jako třešeň na dortu :-) jsou toho tam za 14 dnů kvanta :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: a zprávy na fejsbukách čtete?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam